Jump to content

Limo

Forumowicze
 • Content Count

  16,555
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Limo

 1. I dlatego wypominasz mi błąd w tłumaczeniu po lekko licząc roku czasu? No naprawdę, nieskazitelny jesteś w ch... buahahah
 2. Limo

  Zmiany klimatyczne

  Nie bozoo, nie narzekam tylko próbuję coś wytłumaczyć. Nie płaczę jak co niektórzy że ciągle pada, wręcz odwrotnie bardzo mnie cieszy że nie muszę zdychać w 40-stopniowym upale.
 3. Zrobiłeś szlif cylindrów i wkładasz stare tłoki? To jakie będzie pasowanie?
 4. Limo

  Zmiany klimatyczne

  Właśnie o to chodzi że nie. Marzec i kwiecień były bardzo suche, wtedy wszyscy wieszczyli suszę w tym roku, dopóki nie zaczęły się te burze, a zwykłego deszczu było malutko. https://stopsuszy.pl/zagrozenie-susza-raport-kwiecien-2020-r/ "Sytuacja suszowa jest wynikiem bezśnieżnej i ciepłej zimy. W efekcie gleba oraz rzeki nie miały szansy, by dostatecznie odbudować swoje zasoby po ubiegłorocznej suszy. Dlatego deficyt wody w środowisku pojawił się już na początku tego roku. Bilansu wodnego nie poprawiły opady w lutym bieżącego roku. Wyjątkowo suche i ciepłe były także marzec i kwiecień 2020 roku."
 5. Rozrusznika zapewne, tam gdzie jest główny bezpiecznik.
 6. Ale sam z siebie nie leci. Przyczyna leży gdzie indziej, to jest tylko skutek.
 7. Wczesne stadium panewki. Później będzie waliło od samego początku, jak tu:
 8. Limo

  Zmiany klimatyczne

  Mogę się wypowiedzieć jak jest w Warszawie i na roztoczańskiej wsi bo w tych miejscach bywam regularnie. Od kiedy zaczęły się te "powodzie" w maju, 90% to gwałtowne burze z piorunami, zazwyczaj popołudniami lub wieczorami, kiedy w ciągu dnia jest parno i upalnie. Taki "normalny" deszcz mogę policzyć na palcach jednej ręki.
 9. Dobra jest, jakbyś miał 8 to mógłbyś się martwić. Nie szukaj dziury w całym
 10. Limo

  Zmiany klimatyczne

  No na pewno nie ciągłe burze, bo jak opady są krótkie ale intensywne to większość spływa do strumyków a dalej do rzek (ewentualnie w miastach do kanalizy) zamiast wsiąkać w grunt.
 11. W porządku, plusik za szczerą odpowiedź
 12. Kaziku, wytłumacz proszę czym różni się chamstwo takiego Michoły od chamstwa kogoś nowego, poza tym że pierwszy zachowuje się tak od lat a drugi chce się dopasować do towarzystwa, widząc jaki tu jest poziom? A mimo to, jednego wyzywasz od prostaków a z drugim umawiasz się na piwo, no bardzo to jest ciekawe
 13. Gdzieś jest zwarcie skoro upala główny bezpiecznik. Trzeba przejrzeć całą drogę ładowania, począwszy od alternatora.
 14. Nie bez powodu amerykanie mówią że kalifornia to stan umysłu
 15. Pewnie że można, dopóki ktoś nie będzie chciał przyjechać z drugiego końca Polski żeby to zweryfikować, na przykład niezadowolony kupiec
 16. A to akurat proste. Ju Es and Ej się nie skończyły. Mało tego, odradzają się pod przywództwem pomarańczowego
 17. Kiedyś od tego były striptizerki ale może czasy się zmieniły.
 18. Stary, naprawdę kompromitujesz się wspominając o swojej mamie
 19. Zgadzam się, każdy musi się przekonać na własnej skórze Wracamy do cycków w takim razie!
 20. LOL, ja nie mam z nim żadnej kosy, po prostu przekonałem się jaki jest naprawdę, pod tą otoczką luzu i bajkopisarstwa. Podejrzewam że Ty też się przekonasz w swoim czasie.
 21. Bo widzę jak działa na Ciebie towarzystwo Michoły i martwię się
 22. Staszku, obawiam się że Twojej Mamie byłoby wstyd gdyby wiedziała co tu wypisujesz... Czasami lepiej ugryźć się w język i odpuścić zamiast brnąć dalej, tylko dlatego że ma się jakiś dziwną awersję do kobiet.
 23. I Staszka, jak zobaczy miejscówę
 24. Jedź jedź, odmieni Twoje życie
 25. Staszek Es zrobił się strasznie chamski odkąd przestaje z Michoem ale trzeba mu wybaczyć, skądinąd porządny chłop z niego. Skuterem jeździ to nie może być inaczej. Nawet termostat mu zafundował! Po prostu wpadł w złe towarzystwo
×
×
 • Create New...