Jump to content

Limo

Forumowicze
 • Posts

  16757
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by Limo

 1. Ja znowu miałem to samo jak co roku, wczoraj sikało, dzisiaj spokój. Teraz tylko dokonczyc malowanie.
 2. No to chociaż Twój znajomy jest rozsądny :). Ale za to Ty podłapałeś i rozpowszechniasz jakieś opowieści z mchu i paproci.
 3. Karol, ja już od kilku stron wiem że kupisz tego radiana . Szkoda że Aska już się nie udziela to by napisała co nieco o jej przygodach z tym modelem
 4. Nom, a w międzyczasie zraził się do klasyków i teraz będzie pieprzył w internetach jakie to badziewia. A wystarczyło poszukać co warto a czego nie warto kupiwać.
 5. Ten fajny https://www.olx.pl/d/oferta/suzuki-gs-550-zephyr-katana-kz-maxim-CID5-IDIjNLC.html#87771f9f30
 6. A zaglądałeś do gazników w ogóle? Widać że paliwa nie dostaje.
 7. Wygląda jak pół dupy zza krzaka a najgorsze że honda poszła jej śladem Edit: chociaż nie, najgorsze jest to że za kilka lat sprzęty drogowe też zaczną wychodzić ze skrzydełkami bo taka moda
 8. Wymieniłbym te węże na wszelki wypadek bo jak są twarde to nie będą szczelnie przylegały. Może to wcale nie jest problem z zaworkami.
 9. A patrzyłeś czy przewód nie sparciał? Wężyk przelewowy jest w innym miejscu, z prawej strony.
 10. Zaworek iglicowy się zacina i nie odcina dopływu paliwa po wypełnieniu komory pływakowej.
 11. Ja ten temat przerabiam co roku po zimie. Tak samo było w 600 i teraz to samo z bladym. Pierwszy odpał po długim postoju i leje paliwo na ziemię. Zostawiam w cholerę, wracam na drugi dzień i wszystko gra, żadnego wycieku. Ale jeśli samo się nie naprawi to trzeba wyciągać gaźniki.
 12. Normalna sprawa, po dłuższym postoju zacina sie jeden z zaworków iglicowych. Z reguły wystarczy poczekać dobę i na drugi dzień już jest wszystko w porządku.
 13. Nie trzeba, więcej nie napisze.
 14. 900RR miały zwykłe kraniki do 95 roku, potem weszły podciśnieniowe, więc w 600 mogło być tak samo.
 15. Na przyszłość polecam śrubokręt udarowy, pozwala uniknąć takich atrakcji.
 16. Jeśli z kranika wychodzi tylko wąż paliwowy to nie jest podciśnieniowy, jeśli jest drugi cieńszy wężyk to tak. Ale skoro masz pozycje on, res i off i na dwóch pierwszych leci paliwo to stawiam na to pierwsze, a wtedy winne są zaworki (lub jeden z nich ale najlepiej wymienić wszystkie).
 17. Tak same to jednak nie skręcają. Zwłaszcza przy dużych prędkościach trzeba uważać w winklach. Z tego co pamiętam to Hunter miał okazję się o tym przekonać na swojej dziewiątce i może dlatego teraz jest junak.
 18. No raczej Marqueza jak wróci
 19. No dałbym plusa ale bałwany zdjęli przez 3 czy 4 niedorozwojów emocjonalnych. Nic nie zrobisz, taki kraj...
×
×
 • Create New...