Jump to content

Limo

Forumowicze
 • Content Count

  16,186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Limo last won the day on December 15 2019

Limo had the most liked content!

Community Reputation

125 Neutralny

7 Followers

About Limo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków
 • Birthday 10/27/1982

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Osobiste

 • Motocykl
  SC28
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

2,231 profile views
 1. Po to żebyś zobaczył jak multi-kulti działa w rzeczywistości. Chcielibyście żeby w Polsce był tak samo ale Polska nie ma takich warunków żeby pozwolić sobie na wybieranie najlepszych kąsków.
 2. Mają to że bez nich i bez selekcji zrobiłoby się takie multi-kulti że najdalej po kilkunastu latach nie dałoby się tam dłużej mieszkać. Widać to po tym co się działo w Niemczech w ostatnich latach, dopóki nie przykręcili kurka z uchodźcami.
 3. Na żywo to ja mogę sobie obserwować sytuację na Domaniewskiej
 4. Inna sytuacja, powiadasz. A jak nazwiesz odrzucenie wyroku tsue w Hiszpanii? No dobra, to po drugiej stronie mamy Fakty TVN. Obiektywne źródło informacji?
 5. Dlaczego nie chcesz porównywać sytuacji w naszym kraju do innych państw członkowskich, skoro bardzo wyraźnie widać podwójne standardy? To jest właśnie to czego nie trawię w tej całej unii, a Ty udajesz że nie ma tematu. To jest jakieś zaraźliwe czy co?
 6. No i nie zapominajmy o jukeju, który bądź co bądź ciągle jest częścią ue. 3 z 4 członów tego specyficznego 'związku' opowiedziały się przeciwko wyjściu ale Anglia ma ich serdecznie w zadku :). Ksiązkowy przykład demokracji
 7. To może powiedz mi jak mam ocenić syuację w kraju skoro jedne media mówią że jest super ekstra i nigdy jeszcze tak dobrze nie było a inne że wraca stalinizm czy inne hujwico. Ze skrajności w skrajność. Tu już nie chodzi o fakty tylko o to z czym ktoś się identyfikuje. A ja mam to zwyczajnie w dupie. Tylko nie podoba mi się jak jaśnie wielmożna unia się w to wpierdala i bierze jedną ze stron, nic więcej
 8. Nie mogę tego ocenić ponieważ nie dysponuję wiarygodnymi informacjami. Lata mi to jak się zgadzasz
 9. No znikąd, już pisałem. Nie ma wiarygodnych źródeł informacji w obecnej chwili. EU w ogóle nie podejmuje tematu Hiszpanii ale na Polskę bardzo chętnie wylewa pomyje. Stąd wiem że ktoś ma na tym coś do ugrania naszym kosztem, bo o ile mediom nie można wierzyć to jest jedna zasada któa się sprawdza: jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Argument jest bardzo zasadny. Skoro Hiszpania łamie zasady demokratyczne to dlaczego nie spadła w rankingu do grupy 'flawed democracies'? Kto o tym decyduje?
 10. No nieźle, a ja specjalnie nie użyłem słowa 'lewacka', ale widzę że dla Ciebie ten podział ma sens, brawo :). Co do mediów to one od dziesięcioleci nie są już obiektywne i publikują to za co ktoś zapłaci. I nie wyjeżdżaj mi tu ze słabą dyskusją bo sam nie odniosłeś się do kwestii Hiszpanii.
 11. Nooo, pewnie że Rosji się ten układ podobał bo wysysali wszystkie zasoby ze swoich kolonii. I nawet wmówili ludziom że tak jest dobrze, bo praca była dla wszystkich, chu*owa ale była. Nawet Michoa chciałby żeby to wróciło. Najłatwiej równa się w dół. To wszystko działało dopóki było co wysysać ale nie mogło trwać wiecznie. Zgodzę się że większy może więcej tylko że z reguły kosztem mniejszego. My w ue jesteśmy tym mniejszym z którym nikt się nie liczy. To niech państwo w którym mieszkasz zniesie wizy pracownicze i pozwoli na nieograniczony napływ wszelkich nacji. Pierdolenie o szopenie Wiesz co, jak widzę Hiszpanię na 18 miejscu w grupie 'full democracies' to ogarnia mnie pusty śmiech i cały ten ranking staje się goowno warty. Słyszałeś w ogóle o Katalonii, albo ostatnio o nierespektowaniu wyroków tsue przez Hiszpanię? Niech się zaczną sami stosować do swoich standardów to wtedy pogadamy. A do tej pory łykaj dalej wspólnościową papkę.
 12. To stan permanentny, musi mieć duży zapas na ścianach
 13. Limo

  Meble na raty

  Ten mebel też się nadaje do kominka, na opał w sensie
 14. Hmm, a nad czym tu się zastanawiać. Trzeba znaleźć taką której nie będą przeszkadzały i po problemie
×
×
 • Create New...