Jump to content

Limo

Forumowicze
 • Content Count

  16,050
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Limo last won the day on July 15

Limo had the most liked content!

Community Reputation

110 Neutralny

7 Followers

About Limo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków
 • Birthday 10/27/1982

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Osobiste

 • Motocykl
  SC28
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

1,885 profile views
 1. Może nie ma kapturka na króćcu od synchro na 1szym gaźniku i ciągnie lewe powietrze?
 2. Dzięki :). Z tym że tamten dzwięk jest zupełnie inny, u mnie to co innego. Kosz ma nieduży luz ale chyba za mały żeby powodować taki łomot. A no właśnie, jak kręcę wałem to słychać takie puknięcie co każdy obrót, więc chyba sprawa się wyjaśniła :).
 3. Po wysprzęgleniu to samo, częstotliwość rośnie z obrotami Jako ciekawostkę dodam że kilka miesięcy temu malowałem kolektory i jak założyłem je na próbe na starych uszczelkach to naparzało jak meserszmit . Dlatego chciałem wykluczyć wszystkie opcje. Jak dotykałem palcami głowicy to czuć było te stuki. Ewidentnie coś o coś uderza i moim zdaniem dochodziło z głowicy. Tak, głowica zrzucona ale reszta silnika w ramie. W każdym razie trzeba będzie go wytargać tak czy siak. Moto kupiłem 3 tygodnie temu, z przeznaczeniem na części. Wiedziałem o stukach od początku, ale chciałem sprawdzić czy uda się uratować silnik. Sprzedający powiedział że stało się to nagle, jak stał na czerwonym. Możliwe że zlał olej z opiłkami i zalał coś innego. Dla pewnosci przecedziłem go jeszcze przez bandaż i znalazłem słownie jeden opiłek, taki który dało się złapać w palce. Poza tym był taki metaliczny pył który świeci się w świetle latarki ale to chyba normalne? Dam znać na czym stanęło :).
 4. Moi drodzy, zagadka Co może być przyczyną takich stuków w silniku? Sprawdziłem już prawie wszystko co się dało i wciąż brak odpowiedzi. - nie wydmuchało żadnej z uszczelek pod kolektorami (na tyle na ile byłem w stanie sprawdzić wsadzając tam łapę ale przy takim łomocie to musiałoby porządnie dmuchać) - rozrząd ustawiony idealnie na znakach - napinacz sprawny (choć mój zapasowy mocniej odbija ale generalnie jest sprawny) - w oleju brak opiłków - po zrzuceniu głowicy brak jakichkolwiek śladów kontaktu tłoków z zaworami - wałki nie zatarte Czy to może być panewka mimo że olej czysty? A może któraś ze sprężyn zaworowych pękła? Macie jeszcze jakieś pomysły co mogę sprawdzić, oprócz oczywiście rozpoławiania silnika, czy już tylko to zostało?
 5. Oczywiście że właściciele powinni ładować tylko w salonach HD. Jakby był tam w kierownictwie firmy jakis łebski menago to utworzyliby stacje benzynowe przy salonach i właściciele sami by przyjeżdżali tam tankować paliwko ze znaczkiem HD
 6. Pytanie czy olej wnika w strukturę klocków czy nie. Nigdy nie zgłębiałem tego tematu ale wydaje mi się że raczej nic tam nie wsiąka (niech mnie ktoś poprawi jeśli plotę bzdury).
 7. Co by nie mówić, ZAWSZE najpierw sie patrzy na wygląd, a jeśli ten jest akceptowalny to brnie się dalej. Kwestia jakie kto ma wymagania co do wyglądu, bo mogą być minimalne, ale to zawsze jest pierwszy punkt do odhaczenia, bez wyjątku.
 8. Nie będzie tak samo tylko z większym przytupem. Przede wszystkim będą drastyczne podwyżki wszystkiego jeśli pensja minimalna pójdzie w górę tak jak zapowiedzieli.
 9. Rambi, daj pan spokój. Skrót przywędrował z jueseja i się przyjął, nikogo nie obchodzi czy jest zgodny z międzynarodowym układem jednostek miar czy nie.
 10. Limo

  Zmiany klimatyczne

  Nie bój żaby... nie zlikwidują Raczej bym się skupił na tych oczach a nie na moim smogu
 11. Limo

  Zmiany klimatyczne

  No i? Mi też płacą za życie w smogu, zgredkowi z krk pewnie tak samo Z tą różnicą że ja nie mam zaczerwienionych oczu...
 12. Limo

  Zmiany klimatyczne

  Mogę tylko zgadywać, ale zaczerwienione oczy o których ostatnio pisałeś nie biorą się znikąd.
 13. Limo

  Zmiany klimatyczne

  Ty masz chyba gorzej na tej stacji. To stąd ta frustracja?
×
×
 • Create New...