Skocz do zawartości

Ural M63


ventura
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam po małej przerwie. Obecnie jestem ze swoim m 63 na takim etapie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...d7fc92e3af.html

I przy okazji rodzą się dwa pytania:

1.Gdzie mogę dostać dotoczony dekiel do prądnicy od malucha żebym mógł ją wpasować do silnika.Były kiedyś takie na allegro dotoczone z aluminum ale nie mogę tego teraz namierzyć.

2. Od czego skombinować przedni reflektor na H4, w późniejszych uralach montowano takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wiadomość na priwat mam dekiel do prądnicy

wkład lampy najlepiej z urale m-67 ale ciężko dostać

 

Masz wiadomość na priwat mam dekiel do prądnicy

wkład lampy najlepiej z urale m-67 ale ciężko dostać

Podaj adres i jakiś tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojesusiesmaryjo. Ale miks. Tam lampka to pikuś. Ale koła, tylni błotni, no dobra wycacny rusek ale z nazywaniem uralem to już chyba przesada. Dekiel prądnicy można sobie dorobić, a wkład H4 to ciężka sprawa bo jest pewnie w każdym sklepie motoryzacyjnym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od czego skombinować przedni reflektor na H4, w późniejszych uralach montowano takie?

 

 

 

Cześć, wkład reflektora H-4 pasuje od Żuka ,Nysy itp. trzeba tylko obciąć uszy do mocowania w samochodzie i po bólu, ma jedną wadę ciut wystaje do przodu poza ramkę. jak dobrze poszukasz to nowy kosztuje ok. 30 zeta razem z żarówką. ;) :biggrin: :buttrock:

Tu z pewną dozą wyobraźni można zobaczyć ile wystaje, jest to co prawda lampa od emki ale w Uralu jak jest ramka z daszkiem to jeszcze mniej widać.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac09d8ad3557b259.html :D

Edytowane przez grzeh750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojesusiesmaryjo. Ale miks. Tam lampka to pikuś. Ale koła, tylni błotni, no dobra wycacny rusek ale z nazywaniem uralem to już chyba przesada. Dekiel prądnicy można sobie dorobić, a wkład H4 to ciężka sprawa bo jest pewnie w każdym sklepie motoryzacyjnym ;]

 

Aż tak cię poraziło? Zapomiałeś jeszcze o zbiorniku. A poza tym tak sie składa że w takim komponencie był przywieziony i nie jest to moja żadna abstrakcja. Jak masz tylny płaski błotnik od M63 to ja chętnie kupie. A puki co składam to co mam bo inaczej z robotą można się zasrać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojesusiesmaryjo. Ale miks. Tam lampka to pikuś. Ale koła, tylni błotni, no dobra wycacny rusek ale z nazywaniem uralem to już chyba przesada. Dekiel prądnicy można sobie dorobić, a wkład H4 to ciężka sprawa bo jest pewnie w każdym sklepie motoryzacyjnym ;]

 

Prince jak pamiętam mieliśmy finalizować zakup pompy do urala [ nowej] i jakoś bez echa co z tobą albo masz albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tylny płaski błotnik od M63 to ja chętnie kupie.

Mam jakaś tylnia blache do strucla. Nie wiem który model. 20 zł i jest Twoja.

 

Prince jak pamiętam mieliśmy finalizować zakup pompy do urala [ nowej] i jakoś bez echa co z tobą albo masz albo nie.

Były -sie skonczyły. Jak bedą to cena w okolicy 100zł. Moze w przyszłym tyg. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakaś tylnia blache do strucla. Nie wiem który model. 20 zł i jest Twoja.

Były -sie skonczyły. Jak bedą to cena w okolicy 100zł. Moze w przyszłym tyg. :icon_eek:

 

A w jakim stanie? Cudu się nie spodziewam ale żeby było do czego lampe przyłapać :) Jak masz jakieś zdjęcie to podeślij na : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...