Skocz do zawartości

jaki motor jako pierwsze enduro? pomocy...


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja napisalem,ze ty kozaczysz ? Zasugerowalem tylko,ze kozaczenie zaczynajac przygode z enduro moze byc nie na miejscu. Chociaz pewno sa i tacy co by z poczatku poradzili sobie z mocniejszym sprzetem. Mowisz,ze kazdy moze wyrazac swoja opinie - no to ja tez wyrazilem wiec o co chodzi ?

 

Peace :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam jestem maniakiem motorków miałem już ich 5, ostatnio mam simsona s51 po 3 szlifie sprzedaje go i przesiadam się na 125 ccm cross/enduro. Najbardziej wpadł mi w oko suzuki dr 125 prosze powiedzieć coś o tym sprzęcie, głównie zalaży mi na mocy i oczywiście bezawaryjności a nie na szybkości, czy ten motor posiada jakieś blokady? Jakie są wasze opinie na temat tego modelu? A może jakieś inne propozycje? Na ten cel mam przeznaczone 3500zl. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem maniakiem motorków miałem już ich 5, ostatnio mam simsona s51 po 3 szlifie sprzedaje go i przesiadam się na 125 ccm cross/enduro. Najbardziej wpadł mi w oko suzuki dr 125 prosze powiedzieć coś o tym sprzęcie, głównie zalaży mi na mocy i oczywiście bezawaryjności a nie na szybkości, czy ten motor posiada jakieś blokady? Jakie są wasze opinie na temat tego modelu? A może jakieś inne propozycje? Na ten cel mam przeznaczone 3500zl. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

 

 

Skoro jestes z Krakowa to mysle ze to moto moze cie zainteresowac:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M364935

Przyzwoite zawieszenie jak na enduro z tych lat, dosyc mocny silnik i nie trzeb za czesto robic remontow.

pozdrawiam,

satun

 

Myślę że CRM było by dla ciebie dobre ! ostatnio właśnie jeździłem takim i jest spoko moc nie powala na kolana

ciągnie raczej z góry ale jest dobrze jak wcześniej jeździłeś simsonem to będzie dla ciebie w sam raz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowała mnie ta crm 125 to jest 2t czy 4t jak często w tym czeba robić remąty? Jakie +/- spalanie? I jak z dostępem części? Czy jest to mocniejsze od yamaha dt 80? CZy na forum jest jakiś użytkownik tej maszyny? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Pawel

 

No niestety ta cmr 125 już sprzedana:( Jakbyście widzieli jakieś inne okazje to piszcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowała mnie ta crm 125 to jest 2t czy 4t jak często w tym czeba robić remąty? Jakie +/- spalanie? I jak z dostępem części? Czy jest to mocniejsze od yamaha dt 80? CZy na forum jest jakiś użytkownik tej maszyny? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Pawel

 

No niestety ta cmr 125 już sprzedana:( Jakbyście widzieli jakieś inne okazje to piszcie. Pozdrawiam

heh no dt 80 ma 12KM wiec tyo taki lepszy motorower a ta CRM ma pod 30KM szkoda ze poszła bo moj ojciec nawet miał na nią ochote :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja jeżdże CRM tylko, że 80. Motor raczej bezawaryjny na jednym tloku spokojnie zrobisz (przy niezaostrej jeździe) ok 5 tysięcy, moja ma już 36 tys. (nie wiem ile bylo wymienianych tlokow) i calkiem zdrowo się trzyma.

 

P.S.

Najgorzej jest z dostępem części, ale człowiek jak wyczai co i jak to jest OK. Wiele części jest z MTX, a układ hamulcowy z Hondy XR 600.

 

Zachęcam do kupna.

Edytowane przez Endurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...