Skocz do zawartości

jaki motor jako pierwsze enduro? pomocy...


Rekomendowane odpowiedzi

Hey

 

Skoro piszesz ze ma być tanie w utrzymaniu to bierz dr 125. Bardzo mało pali, cos koło 3l z tego co wiem.

Napisz jeszcze czy to Twoje pierwsze moto czy nie. Bo jak nie to może ci brakowac mocy w DR.

 

pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie moje pierwsze enduro. Poza tym miałem wiejskie sprzęty kaskaderskie. A ile koni ma ta dr a ile kawa kmx 125

 

Kawasaki KMX zablokowany ma ok. 15 a odblokowany od 28 KM

Ogólnie jest to fajny sprzecik do zabawa enduro i dobry dla poczatkujacego

 

Pozdro:) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O DR 125 najlepiej sie popytac osoby majace taki sprzet a nie kogos kto nawet na nim nie siedzial :) Oto linki do 2 osob ktore maja to moto. Wyslij im PW albo zagadaj na gg.

 

http://forum.motocyklistow.pl/math1982-m15100.html

http://forum.motocyklistow.pl/Wazzabii-m4955.html

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chce sobie kupić fajne Enduro. Nie jestem wysoki (165). Zastanawiałem się nad Suzuki DR125. Jest to 4t więc nie wiem czy moc będzie wystarczająca. Możecie podać wady i zalety tego moto. Albo żuccie inne propozycje i podajcie moc . Lepiej 2t czy 4t . Mam nadzieje że pomożecie. :icon_mrgreen:

Baczac na fakt ze jestes "swierzak" mozna wybaczyc Ci brak umiejetnosci w funkcji SZUKAJ, ale za to warto podkreslic ze jako jeden z niewielu ktorzy zakladaki tematy na temat zakupu pierwszego moto jestes NORMALNY :). Nie zaczynasz tematu od sugesti zakupu od hard-mocnych sprzetow, ktorych powinni dosiadac doswiadczeni jezdzcy tylko od malych i spokojnych motocykli. Pelen uznania jestem - mysle ze przy odrobinie szczescia dlugo bedziesz latal.

A wracajac do tematu .... ;). Za 3kz mozna kupic Aprilie Tuareg Rally 125cc (tez kiedys taka mialem). Moc ok 30KM, ladnie wyglada, dobrze sie jezdzi, motocykl dosc spokojny, stabilny, ma UPS, troche cienki zawias centralny (poczatkujacemy napewno wystarczy). W miare przyjemnie mozesz przejechac sie po asfalcie. Spalanie nie powinno przekroczyc 5-6l w terenie. Niestety tych sprzetow jest w Polsce malo i ciezko znalesc dobry egzemplarz, ale jak juz znajdziesz.... :D - cala przyjemnosc po Twojej stronie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radzil wziac byle co... DT KMX MTX to wszystko ma porownywalna ilosc mocy. Mowa oczywiscie o odblokowanych. I tak nie poczujesz ze np ta DTka ma o 1,5 konika wiecej :evil: Najwieksze roznice beda pewnie w ogolnym stanie maszyn i amortyzacji, bardzo przydatnej w terenie. Mozna sobie tak w nieskonczonosc gdybac o tym, ktora maszyna lepsza itd ale musisz sam zadecydowac, zbadac gdzie masz blisko jakies moto ci odpowiadajace i dopiero porownywac, pytac.

Jak narazie nawet zadnego linka nie podales do motorka czyli to pewnie znow temat typu jakie moto polecacie do 10k zl bo za dwa lata zamierzam kupic :eek: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...