Skocz do zawartości

jaki motor jako pierwsze enduro? pomocy...


Rekomendowane odpowiedzi

a ja bym odradzał Ci branie czegokolwiek z serii KMX, DT, MTX. sam miałem kupować właśnie KMX 125 i porażka - straszny dół, miękki zawias i ogólnie średnie wrażenie na mnie zrobił :biggrin:

 

 

ja ci sie nie dziwie bo masz 20 lat, a chlopak ma 14, w wieku co to jest to 25km na 20-latka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci sie nie dziwie bo masz 20 lat, a chlopak ma 14, w wieku co to jest to 25km na 20-latka

 

 

To by było coś ale myśle że bym sobie poradził. Troche treningu. To jest moto damian-kmx http://www.polskajazda.pl/index.php?a=moto...35&opcja=detail co o nim sądzicie bo się zastabawiam jak tylko dozbieram kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale pojezdzi troche taka 125tką i mu się znudzi :crossy: moim zdaniem lepeiej od razu zainwestować w coś mocniejszego ;)

 

tylko ze to jest z tego co wiem jego pierwsze moto, to i tak chlopak bedzie musial nabrac wprawy zeby go w pelni wykorzystac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było coś ale myśle że bym sobie poradził. Troche treningu. To jest moto damian-kmx http://www.polskajazda.pl/index.php?a=moto...35&opcja=detail co o nim sądzicie bo się zastabawiam jak tylko dozbieram kase.

 

 

Stoźu znam moto damiana i wiem ze warto je wziac. Nie dawno mial robiony remont wiec nie trzeba nic przy nim robic, a poza tym jest bardzo zadbane, wiec wez je a nie pozalujesz :crossy:

 

POZDRO!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoźu znam moto damiana i wiem ze warto je wziac. Nie dawno mial robiony remont wiec nie trzeba nic przy nim robic, a poza tym jest bardzo zadbane, wiec wez je a nie pozalujesz :buttrock:

 

POZDRO!!!! :flesje:

 

 

Piotrekmx widze że jesteś w podobnym wieku chociasz wiem że umiejętności też się liczą ale jak sobie radzisz z taką kawą. Nie jest ciężka ??

 

Pozd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrekmx widze że jesteś w podobnym wieku chociasz wiem że umiejętności też się liczą ale jak sobie radzisz z taką kawą. Nie jest ciężka ??

 

Pozd :P

 

 

Jak sie jeździ to nie czuc bardzo wagi KMX-a. Waży cos koło 115 kg, ale jeszcze jak sie pozdejmuje te wszystkie pierdoły typu: przedłużenie blotnika bagaznik itp. to jest leciutki :buttrock:

Nie wiem czy jeździleś wcześiej sprzętem tego typu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale pojezdzi troche taka 125tką i mu się znudzi :D moim zdaniem lepeiej od razu zainwestować w coś mocniejszego :bigrazz:

 

 

Taaa najlepiej niech wszyscy od razu kupia 250 w dwusuwie i jazda :notworthy: Zawieszenie w kmx'ie jak sie utwardzi z przodu nie jest zle,na tyl nie mozna narzekac. Poza tym malo kto potrafilby stad wykorzystac moc nawet byle kmx'a wiec po co mocniejsze sprzety ? Na poczatek jak znalazl,nie ma co kozaczyc,ze slabe - zdrowie ma sie tylko jedno i rozsadku troche nie zaszkodzi.

 

Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa najlepiej niech wszyscy od razu kupia 250 w dwusuwie i jazda :icon_mrgreen: Zawieszenie w kmx'ie jak sie utwardzi z przodu nie jest zle,na tyl nie mozna narzekac. Poza tym malo kto potrafilby stad wykorzystac moc nawet byle kmx'a wiec po co mocniejsze sprzety ? Na poczatek jak znalazl,nie ma co kozaczyc,ze slabe - zdrowie ma sie tylko jedno i rozsadku troche nie zaszkodzi.

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

 

Święte słowa. Zawsze sobie to powtarzam. A ja nie będe skakał to twarde zawieszenie jest mi nie potrzebne. Z tego co wiem dobry olej dolać i jest takie jakie się chce. A moc hmm...26 km chyba wystarczy dla amatora zawsze jak się znudzi to sprzedam dołoże i kupie co mocniejszego. Chociasz wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Zawsze sobie to powtarzam. A ja nie będe skakał to twarde zawieszenie jest mi nie potrzebne.

Od bardzo dawna jezdziłem motocylkami enduro które raczej miały miekkie zawieszenie typu MTX czy juz troche twardsze KTM GS (w gs ono generalnie jest w porówaniau do mtx kapitalne) ale dopiero jak sie przesiadłem na terazniejszy motocykl gdzie zawieszenie jest bardzo twarde poczułem co to znaczy prawdziwa jazda :) ja wcale nie skacze wiele tylko jezdze bardziej enduro. Róznica jest niesamowita. Motocykl precyzyjniej sie prowadzi i jest o 100% lepsza kontrola nad pojazdem niemowiac juz o bajce jaką jest przejazd przez upsy (tarkę, muldy) na torze. Wyznaje teraz zasade ze im twardsze tym lepsze i nie chodzi tu wcale o skakanie :)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. Zawsze sobie to powtarzam. A ja nie będe skakał to twarde zawieszenie jest mi nie potrzebne. Z tego co wiem dobry olej dolać i jest takie jakie się chce. A moc hmm...26 km chyba wystarczy dla amatora zawsze jak się znudzi to sprzedam dołoże i kupie co mocniejszego. Chociasz wątpie.

Stary ja moze nie jestem taki szpec jak reszta ale powiem Ci ze sie ladnie szczypiesz z kupnem tego motocykla.Ja wiem,chcesz sie poradzic zeby kupic cos najbardziej odp. ale marudzenie i wymyslanie problemow i pisanie post za postem nic Ci nie pomoze.Kup kmx.Podpasuje Ci-super,nie?sprzedasz i kupic cos co bedzie mialo te cechy ktorych nie mial kmx.Proste jak budowa cepa.Ja wiem ze motocykle to super sprawa tym bardziej jak sie samemu na niego zbiera,ale nie dajmy sie zwariowac.KMX i latasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMX - wszystko i na temat :banghead:

 

Ja mam 186cm i 100kg i Kawa daję radę, teraz mam kostki i wjeżdżam wszedzie, poskakać też idzie, na wiosne opony enduro i można smigać po drogach :crossy:

 

 

A no i dodam że już zrobiłem ponad 5000 od czerwca, całkowicie BEZAWARYJNIE !!!

Edytowane przez Bubu Goryl

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMX - wszystko i na temat :crossy:

 

Ja mam 186cm i 100kg i Kawa daję radę, teraz mam kostki i wjeżdżam wszedzie, poskakać też idzie, na wiosne opony enduro i można smigać po drogach :)

A no i dodam że już zrobiłem ponad 5000 od czerwca, całkowicie BEZAWARYJNIE !!!

 

Ja ma nie całe 165 i 50 kg to ze mną będzie śmigać jak nic. Nie dziwcie się że tak mi zależy żeby kupić coś fajnego bo to moje pierwsze poważne moto. Ale cóż nie motorów idealnych zawsze jest coś nie tak. Myśle że dopier po kilku potorach dopasuje odpowiedni. Jak tylko kaska będzie to chyba wezme KMX. Sam się przekonam jak jest. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...