Skocz do zawartości

Przykład głupoty i durnego szpanu pod 2oo


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najważniejsze, ze wszyscy zyją i nikomu nic się nie stało.

 

nikomu- w tym takze przechodniom, widzom itp.

 

 

mnie by napewno krew zalała zgdyby mi ktos sprzęta skasował i nie wiem jak bym zareagował- szczerze. współczuję szczerze tym, którzy to musza przezywać...

 

ale naprawdę dobrze,ze jest jak jest- bo gdyby komuś coś się stało byłobym nieporównywalnie gorzej...

 

mówię to z perspektywy własnoręcznie zezłomowanego auta rocznik 2003 na drzewie miecha temu. cieszę się,że wszyscy cali(3 osoby na pokładzie- opisywalem to na forum)... tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciowi,ktory spowodowal to zdarzenie jest pewnie bardzo glupio i bez zadnych kosztow tez sie pewnie nie obedzie...Ale coz kopcie lezacego zanim wstanie..to Wasz czas...(do tych,ktorzy go gnoja jak moga)..

 

 

A tak w ogole ostatnio przywalilam kumpla skuterem w nowa honde. do wymiany widelec i blotnik...przetrzepalo mi troche kieszen, wstydu sie najadlam...i to chyba byla najwieksza kara...

 

 

Z drugiej strony bywalo,ze i mi zniszczono cos co nalezy do mnie...i majac jakies doswiadczenie na drodze i troche oleju w glowie staralam sie zachowac zimna krew i jakis "fason" w takich sytuacjach..

 

Przeciez nie jestescie 60-letnimi dziadkami, co cale zycie zbierali na nowe seicento,zeby wieksza czesc roku w garazu stalo?..a takich to ja znam..i szkoda gadac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie , ale wydaje mi sie dosć istotne.

Czy zdajecie sobie jakie straty bedzie miał własciciel "2oo" ??

Przecież teraz 2oo będa omijane przez wiekszość ludzi duuuuzym łukiem.

A to, są wymierne straty finansowe . I żadne OC tego nie pokryje.

Co do zdarzenia , to mój pogląd jest wszystkim znany - następnym razem mogą być trupy . I w ten oto piękny sposób nie do końca przemyślane działanie jednej osoby robi opinię środowisku.

W tym i mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i cięzko oceniac wypadek jezeli kogos tam nie było i nie widział sytuacji. Trzeba wziąc pod uwage stan nawierzchni,predkośc itp. Ale szczere współczucia dla włascicieli i nie piszcie pierduł ze moto sprzet nabyty bo trzeba się napracowac by go kupić (taki kraj, takie zarobki). Na szczęscie nic sie nikomu nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdajecie sobie jakie straty bedzie miał własciciel "2oo" ??

Przecież teraz 2oo będa omijane przez wiekszość ludzi duuuuzym łukiem.

Myślę, że nie będzie problemów. Jeżeli zdarza mi się (niezwykle rzadko) wyrwać do 2oo to robię dla spotkania ludzi i takie wypadki nie mają na to wpływu. Jeżeli będę miał wolny czas to na bank tam zajrzę. Zresztą tego dnia byłem w 2oo, tyle że prawdopodobnie wyjechałem na chwilę przed zdarzeniem. Równie dobrze taki wypadek może się zdarzyć na jakimkolwiek innym parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frekwencja motocyklistów w 200 chyba bardzo nie spadnie, bo to miejsce ma klimat :)

Ja przynajmniej będę tam dalej podjeżdżał, bo gdzie indziej w Warszawie można pogadać z innymi motocyklistami bez lansowania się? Miejsce, w którym są dwa 200, to bez mała totalne odludzie, gdzie nikt z poza naszego środowiska nas nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zniszenia faktycznie konkretne szczegolnie ta XJR :/. Zal mi tych wszystkich ktorych sprzety zostały uszkodzone.

 

Link do fotek skasowałem bo mi napisał Robak o tym ze wczesniej jakis forumowicz pisal ze wlasciciel Afryki nie zyczy sobie tego zeby podawac linka do tych zdjec na forum publicznym. Jak ktos nadal chce je zobaczyc to juz wyzej ktos napisał gdzie sie znajduja.

 

No i na przyszłość pamietajcie o jakis zasadach. Zeby nie dawac moto kumplom ktorzy bardzo by sie chcieli przejechac a nigdy nie siedzieli na sprzecie, tylko zaufanym znajomym z ktorymi przejeździliscie juz troche kilometrow i wiecie czego sie po nich mozna spodziewac. A najlepiej pojechac sobie na jakies lotnisko opuszczone bo tam ryzyko wywrotki jest najmniejsze. Tak sobie przypomniałem takie rady widzac ten wypadek nie osądzam kolesia ktory go spowodował bo nie widziałem tego na wlasne oczy.

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koleś to JEST zaufany kumpel właściciela afriki.

i nie chodziło o przejażdżkę, ani o ppopisywanie się...

poza tym, skończcie już ten wątek, bo się robi nudno..

ciekawe, że najwięcej do wykrzyczenia o głupoich szpanerach i białych adidaskach mają jacyś kolasie z obcęgowa dolnego, którzy bar 200 widzieli pierwszy raz w życiu właśniee na zdjęciach z tejże kraksy

 

ZAMKNIJCIE TEN WĄTEK!!!

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i nie chodziło o przejażdżkę, ani o ppopisywanie się...

 

Jak nie jechal ani nie popisywał to co??Prowadził go??Nie byłem w 2oo ale to nie ma nic do rzeczy-może i koleś jest spoko kumpel ale w tym wypadku dał d... ale wiadomo każdemu to może się zdarzyć ale zdarzyło się mu a dla tych co motocykl rzecz nabyta-właściciel od XJR jak przebrnie przez załatwianie kasy,częsci w połowie sezonu to jeszcze kiedyś by sprzedał ładną wypucowaną i BEZWYPADKOWĄ maszyne bo to jednak jest coś więcej niż złamana klamka itp.więc juz tak nie napisze.

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...