Skocz do zawartości

Przykład głupoty i durnego szpanu pod 2oo


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, jasne. Cztery moto na złom, ale "najwazniejsze, ze nikomu nic sie nie stalo" :buttrock: Idąc tym tropem nalezy sie cieszyć jak jakis kretyn spowoduje karambol na drodze, skasuje 30 pojazdów ale trzeba się cieszyc jak cholera bo wszyscy w jednym kawałku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie... człowieku co ty mówisz?? rzecz nabyta?? gdy byś pracował na własne moto kilka lat i w jednym momencie ktoś by Ci je rozwalił to też byś tak powiedział ?? :buttrock: zwróci sie z OC ?? poczytaj sobie na forum jakie są jaja ze zwrotem strat z ubezpieczalni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl jest rzcza nabyta KONIEC I KROPKA!! inna sprawa ze ciezko nieraz trzeba na ta rzecz zapracowac. z tego co czytam wlasciciele pojazdow (wspolczucie) nie skasowali goscia za to co zrobil (szacunek). W takiej sytuacji najpierw patrzysz czy wszyscy zyja a jak juz napisano na forum za miesiac dopiero beda kolesia przeklinac i nie dziwie im sie. Nie wieszajacie go za to co zrobil na forum bo jakos niewydaje mi sie zeby specjalnie wpakowal sie w te motorki i tez mu jest teraz lyso- nauczka dla niego i dla innych na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze teksty typu gnojek sie popisal itd sa niepotrzebne, zaloze sie ze ci co je pisali nieznaja sprawcy i nawet niewidzieli dokladnie calego zdarzenia....i to nie ich motocykle zostaly uszkodzone, najwazniejsze ze wszyscy zyja, a jak beda sie rozliczac wlasciciele motocykli ze sprawca i z czyjego oc itp to jest juz wylacznie ich sprawa.....

 

 

niedobrze sie stalo, ale niema co gdybac, bo gdyby gdyby to by rosly grzyby......a dewoty beda mialy teraz frajde i podejrzewam ze milicja bedzie czesciej patrolowac okolice 2oo i skoncza sie powroty mOtOrem po piwku do domu......

 

trudno stalo sie, wypadek jak kazdy inny.....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a mialem ochote sie przejechac na moto do 2OO :buttrock: , ale chyba dam sobie na wstrzymanie. Tam Lebki w dresach szaleja 200 km/h na kole i sprzety na parkingu rozwalaja :biggrin: :biggrin: :crossy: :icon_razz: :buttrock: :banghead: :biggrin: :biggrin: ;)

 

A tak na serio, to calego zajscia nie widzialem wiec nie bede jezyka strzepil, wspolczuje wlascicielom sprzetow, kolesiowi na africe tez wspolczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem całego zajścia więc wstrzymam się od jakiegokolwiek komentarza. Powiem tak, miałem wczoraj jechać do 2oo, z resztą po raz pierwszy bo jeszcze tam nie byłem ale jednak wyklarował się inny plan, jak się okazuje na szczęście. Gdybym się tam jednak zjawił i na nieszczęście mój motocykl również by ucierpiał, a ewidentną przyczyną kolizji byłaby głupia brawura, to sory ale na pewno bym się nie powstrzymał... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadki się zdarzają ale jak ktoś trafi coś co się nie rusza to świadczy to o jego poziomie umiejętności. Jaki z tego morał? Nie dawaj się nikomu przejechać bo może rozwalić ci sprzęta i coś (lub kogoś) przy okazji. Do tej zasady stosuje się odkąd kumpel rozwalił mi ogara po czym stwierdził „przecież nic się nie stało”. Kasa to nie wszystko dla niektórych ich motocykl ma OGROMNĄ wartość nie tylko materialną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy widziałem,że pstrykałeś fotki; jak możesz to je wrzuć an forum.

hej pstryknełem pare fotek , rozmawiałem z włascicielem motoru i stwierdził zebym je na forum nie dawał.

Uszanuje jego decyzje...

Sytuacja jest z tego co sie dowiedzialem na szybko zła.. Motor rozwalony służył kolesiowi do pracy .pracuje jako kurier, Sprawca z tego co wiem na szczescie jest tylko poobijany,,

Wiadomo, ze można na nim wieszać kije, ze zlamas idiota palant. Rozwalił motory goscią co cięzko pracowali na nie a ktos im to rospierdala przez swoja nie uwage.zlosc moze byc duza , ZEBY TAKIE SYTUACJE SIE NIE ZDAZAŁY NIGDY..... Własciciele moto wiadomo tak jak pisano... Nie życze nikomu takiej sytuacji, bo ja sam nie moge tego wyjasnic i widze to cały czas przed oczami.. na prostej drodze z predkoscia max70 (napewno nie 100 i wiecej)

 

Do Miklasa - daj na wstrzymanie stwierdzajac o dresach i predkosciach 200 na godzine,,, bo to płytkie troche co piszesz.sądzą z tego to nie byłeś tam wczoraj i nie wżucaj Kolesia do jednego worka z dresami na motorach i tym podobnymi iditami co zamykaja szafe na prostej,..,

 

Wydaje mi sie że jest to duża krzywda dla wszystkich... dla tych co stracili sprzety czy sa porospierdzielane dla wlasciciela afri dla sprawcy i jego nażyczonej i dla tych co widzieli na wlasne oczy to zajscie i stali tuż obok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Miklasa - daj na wstrzymanie stwierdzajac o dresach i predkosciach 200 na godzine,,, bo to płytkie troche co piszesz.sądzą z tego to nie byłeś tam wczoraj i nie wżucaj Kolesia do jednego worka z dresami na motorach i tym podobnymi iditami co zamykaja szafe na prostej,..,

 

 

Prosze, powiedz, ze widziales te zielone mordki pod koniec mojego tekstu. Dalem ich tyle na ile system forum pozwala :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200km/h , pipisy. jazda na kole?

Byłem, widziałem. to był głupi fart- bardzo głupi. jechał nie więcej jak 60km/h , chciał posłuchać nowego wydechu , przychamował, zaczepił o krawężnik, koło podbiło i już nic nie dało sie zrobić... Akurat stały tam sprżęty - inaczej skończyło by sie na strachu. Gość jest motocyklistą z doświadczeniem i miał motocyklowe ubranie. Xj 1300 dostała w wahacz i w niej pewnie poszła rama , w innych uszkodzenia były znacznie mniejsze- na pewno nie złom ( chyba że ktoś złomuje po stłuczeniu szybki i ułamanej klamce). Sprawa bardzo głupia , ale ludzie NIE piszcie bzdur!!! Dobrze że nikomu nic sie nie stało i że nie zgarnoł mojej skromnej osoby bo stałem na jego trasie przejazdu. Pójdzie z OC- włascicielowi XJ1300 wspólczuje - dla reszty na pewno nie będzie to przerwa w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...