Skocz do zawartości

Przykład głupoty i durnego szpanu pod 2oo


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gosciowi,ktory spowodowal to zdarzenie jest pewnie bardzo glupio i bez zadnych kosztow tez sie pewnie nie obedzie...Ale coz kopcie lezacego zanim wstanie..to Wasz czas...(do tych,ktorzy go gnoja jak moga)..

A tak w ogole ostatnio przywalilam kumpla skuterem w nowa honde. do wymiany widelec i blotnik...przetrzepalo mi troche kieszen, wstydu sie najadlam...i to chyba byla najwieksza kara...

Z drugiej strony bywalo,ze i mi zniszczono cos co nalezy do mnie...i majac jakies doswiadczenie na drodze i troche oleju w glowie staralam sie zachowac zimna krew i jakis "fason" w takich sytuacjach..

 

Przeciez nie jestescie 60-letnimi dziadkami, co cale zycie zbierali na nowe seicento,zeby wieksza czesc roku w garazu stalo?..a takich to ja znam..i szkoda gadac..

 

Nie rozumiem co Twoja wypowiedz miała tu wnieść? Chciałas pokazac sie od strony dobrej siostry miłosierdzia? Przywaliłas skuterkiem w bok hondy a on przyjebał africą w 5 motocykli - to weź sobie to teraz, w swoim malutkim jak misia Puchatka rozumku, przekalkuluj. Ktos Ci kiedys cos zniszczył piszesz.... cos drogiego? Czy pilniczek do paznokci?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Greedo tym postem chciałeś sie pokazać od jakiej strony?

 

 

 

Mentorskiej :)

To troche kijowo Ci wyszło bo koleżanka Agabusa mogła sie obrazić ... przekalkuluj to sobie :icon_question:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co Twoja wypowiedz miała tu wnieść? Chciałas pokazac sie od strony dobrej siostry miłosierdzia? Przywaliłas skuterkiem w bok hondy a on przyjebał africą w 5 motocykli - to weź sobie to teraz, w swoim malutkim jak misia Puchatka rozumku, przekalkuluj. Ktos Ci kiedys cos zniszczył piszesz.... cos drogiego? Czy pilniczek do paznokci?

 

 

jakis ty elokwentny..ale dobra prywata na bok.

Czy cos jest dla kogos drogie to chyba od wielkosci portfela zalezy..?..dla jednych auto za 20,000 to kupa kasy dla innych dopiero za 60,000..zadna siostra milosierdzia nie jestem, ale co z tego,ze bedziecie jechac po sprawcy jak po dzikim koniu. Trzeba szybko doprowadzic motocykle do stanu uzytecznosci, sprawnie zalatwic sprawe z ubezpieczalnia zapomniec o sprawie..i jezdzic, a nie pie**olic od rzeczy jakies farmazony co by bylo gdyby...i jaki to beznadziejny kierowca...czlowieku nie nawalalaj, bo nigdy nie wiesz co ty odwalisz na drodze...

 

Co do hondy...to gosc caly czas mi krzyczal do ucha ile to on nie wydal kasy na samochod...i co ,ze mi to gadal?...czasu nie cofne...szoda poszla z oc i po sprawie, po to sa ubezpieczenia,ze jak sie cos stanie to sie nie placze, tylko zalatwia sprawe...

 

Zanim bedziesz chcial mnie nastepnym razem skrytykowac, to sie zapytaj o szczegoly...

 

 

 

Tak szybko to ja sie nie obrazam,krytyke chetnie przyjmuje,ale konstruktywna, tym razem chyba Cie wyobraznia poniosla z tym puchatkiem...ale nic weekend sie zbliza, a dzieci juz o niedzieli mysla...nie martw sie greedo ..bedzie bedzie...doczekasz sie..w niedziele na jedynce o 19,00

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak ktoś sie wygrzmoci na moto mówicie ze nie umie jeździć... nie rozumiem tego. Ludzie jak idą cześto sie wywracają a to przecież nie znaczy że nie potrafią chodzić. Stało sie... trudno, facet napewno nie zrobił tego celowo, sam tez będzie miał teraz dużo problemów. Wspołczuje właścicielą motocykli i ciesze sie ze mnie tam nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do hondy...to gosc caly czas mi krzyczal do ucha ile to on nie wydal kasy na samochod...i co ,ze mi to gadal?...czasu nie cofne...szoda poszla z oc i po sprawie, po to sa ubezpieczenia,ze jak sie cos stanie to sie nie placze, tylko zalatwia sprawe...

 

 

A chciałabyś mieć prostowaną rame w motocyklu??Bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko to ja sie nie obrazam,krytyke chetnie przyjmuje,ale konstruktywna, tym razem chyba Cie wyobraznia poniosla z tym puchatkiem...ale nic weekend sie zbliza, a dzieci juz o niedzieli mysla...nie martw sie greedo ..bedzie bedzie...doczekasz sie..w niedziele na jedynce o 19,00

teraz to Greedo mógł sie obrazić :) :icon_question: Aga, Ty też to sobie przekalkuluj :banghead:

 

pzdr ;)

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze mialam prostowana?....cholera wie, kupilam motocykl 8 letni. Tak samo bym nie chciala miec protowanej ramy jak nie chcialabym wielu innych rzeczy, ale nad czym plakac?..nad rozlanym mlekiem?...jak juz by byla pogieta, to bym nie myslala czy chcialabym zeby mi ktos ja pogial, tylko jak ja teraz wyprostowac..Pewnie,ze to strata dla motocykla i jego wartosci, ale trzeba byc racjonalnym...i to popieram w wlascicielach motoxcykli,ktorzy podobno nie rzucili sie na sprawce z piesciami...teraz maja oni wbrew pozorom wspolny cel..zalatwic pozytywnie sprawe...

 

 

Moze mam takie podejscie, bo zdarzylo mi sie,ze to ja zniszczylam ,ale ttez mnie zniszczono...nie rzucam kamieniami, bo sama bez winy nie jestem...

 

Greedo jesli ty nigdy nie miales zadnego zdarzenia z Twojej winy to Cie przepraszam...Masz prawo tak reagowac.

 

 

Robak: hmm....dzis zaczne kalkulacje..:))))))))))))))))

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze teksty typu gnojek sie popisal itd sa niepotrzebne, zaloze sie ze ci co je pisali nieznaja sprawcy i nawet niewidzieli dokladnie calego zdarzenia....i to nie ich motocykle zostaly uszkodzone, najwazniejsze ze wszyscy zyja, a jak beda sie rozliczac wlasciciele motocykli ze sprawca i z czyjego oc itp to jest juz wylacznie ich sprawa.....

 

Niezupelnie Degree...

 

Owszem mnie tam nie bylo ,ale powiem to wprost nienawidze szpanerów dla mnie to nie jest motocyklista tylko "debil funkcjonalny" Moge sie tylko łączyć w żalu z osobami które straciły swoje maszynki...

 

Zaraz chyba pujde do garaży i zamontuje jakąś pepesze na koszu i jak zobacze znowu jakiegoś szpanera co odwala to wpakuje w niego tyle ołowiu ile sie tylko da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz, ze niemasz? masz go od nowosci?

 

ej polska wtopila, moze pójdziem komus najebac? haa

Mówie o przypadku kolesia z XJR-bo chyba maszyne miał od nowości albo prawie nówke a tu jebs i musi mieć prostowaną rame.Ty byś był zadowolony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie o przypadku kolesia z XJR-bo chyba maszyne miał od nowości albo prawie nówke a tu jebs i musi mieć prostowaną rame.Ty byś był zadowolony??

szczerze? Kobiety i pojazdy się nie pożycza. raz w życiu dałęm się przejechac na moim pojeździe(było to ze 3 lata temu, jeszcze jawa 50 nówka po remoncie) skonczyło się rozwalonym siedziskiem wgnieceniem w baku po kierownicy i urwanymi podnózkami. więcej nigdy nie pożyczałem i nie pozyczam pojazdu. Nawet na krótką przejażdzkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...