Jump to content

Januszm

Forumowicze
 • Content Count

  5,874
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Januszm last won the day on August 26

Januszm had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralny

1 Follower

About Januszm

 • Rank
  PROFESJONALISTA - zwijacz asfaltu
 • Birthday 11/07/1978

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  Motoryzacja; modelarstwo; komputery; sztuki walki.
 • Skąd
  Bristol

Osobiste

 • Motocykl
  Kilka
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Tego to jeszcze nie wiem
 2. Udało ci się coś ugrać? Jest to w UK karalne? Dałem sobie spokój, samochód był tani a ja i tak na nim nie straciłem. Żeby nie było, kupujący ode mnie, wiedział o cofniętym przebiegu. Oczywiście, że nie tylko ale to był taki przytyk do Michoa. prawdą jednak jest, że rodowici Anglicy zazwyczaj nie kręcą liczników, bo boją się konsekwencji. Zazwyczaj to sprawka emigrantów z różnych krajów. Droższe pojazdy warto jest kupować w komisach z używanymi pojazdami, tam jest dużo pewniej, często z gwarancją i łatwiej później wywalczyć swoje, gdyby coś było nie tak.
 3. Przecież na wyspach też są Polacy Sam kiedyś pierwszy samochód kupiłem od Polaków, nie wiedziałem jeszcze wtedy, że można sprawdzić historię MOT. Okazało się, że cofnęli przebieg.
 4. Ktoś równie dobrze kręcił licznik. Diagnosta tylko wpisuje stan licznika na dany dzień przeglądu.
 5. Już nie raz pisałem, napiszę jeszcze raz. W PL żyłem nie 3 miesiące a 30 lat, kierowcą w polskich firmach też byłem dłużej aniżeli 3 miesiące. Poza tym mam rodzinę, kolegów w Polsce, pracujących również w transporcie jako kierowcy i nie tylko, a ty masz rodzinę, kolegów Anglików w UK? Czytam, oglądam polskie wiadomości, utrzymuję kontakt z ludźmi w Polsce a TY? Ile razy w roku i jak długo bywasz w UK? Gdzie byłeś i co widziałeś w UK poza miejscem pracy, sklepem Tesco i materacem w wynajętym pokoju?
 6. Michoa był raptem chwilę w UK, nic poza pracą nie widział ale teraz już wszystko o UK wie Oczywiście, że jest gdzie zapie..., poza tym jest mnóstwo dróg do jazdy poza asfaltami gdzie można się legalnie wyszaleć w terenie.
 7. Ja pamiętam doskonale, pamiętam też co w mojej pierwszej wakacyjnej ale prawdziwej pracy, powiedział stary fachowiec pod którego "rządami" pracowałem: "Młody zwolnij, usiądź sobie, taką robotę to trzeba szanować"
 8. Nie wiedziałem, że po Polsce jeżdżą same pojazdy wolnobieżne
 9. https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/pobocze-drogi/mf8rv99.amp
 10. Wiesz, że to jest nielegalne i grozi mandatem?
 11. Gdzie zjedzie? Na pobocze?
 12. By zrozumieć pośpiech kierowców ciężarówek na polskich drogach, trzeba być kierowcą ciężarówki
 13. Tego nie jestem pewny, nasi rówieśnicy właśnie jeszcze dosyć często godzą się na ciężką pracę za małe wynagrodzenie.
 14. Proszę Cię tylko o jedno, nie zabieraj tylko nigdy pasażerki jak już kupisz to moto. Dziś widziałem na autostradzie Z1000, kierowca i pasażerka wyglądali na nim razem jak muchy podczas kopulacji
×
×
 • Create New...