Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstrząsnęła mną wiadomość o wypadku Michała. Bądźmy dobrej myśli i miejmy nadzieję, że biedak się prędko wyliże.

 

Najbardziej wku**ia człowieka bezsilność.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając wczoraj z Białobrzeg, widziałem miejsce wypadku. Zastanawia mnie jedna rzecz, otóż zakręt jest rzeczywiście płaski, wręcz niższy po zewnętrznej. Jednak przejeżdżałem go tysiące razy wracając od rodzinki z tamtych stron, na różnych motocyklach. Na suchej nawierzchni - a tak było w sobotę - można go przelecieć spokojnie z prędkością 140 km/h.

Ślady jakie zostawił motocykl przed opuszczeniem jezdni, są idealnie proste. Zarówno ślad hamowania przed krawędzią asfaltu, jak i ślad wyryty na trawie przed uderzeniem w barierkę. Ślady te idą idealnie po prostej, co wygląda na zepchnięcie przez samochód. To nie są ślady maszyny która nie zmieściła się w zakręcie, lecz posłanej w krajobraz przez inny pojazd z prawego pasa.

Ten zakręt można przelecieć przy 120 km/h stara Jawą na niewycentrowanych kołach - nie ujmując nic właścicielom Jaw.

Rozmawiałem telefonicznie z Embem w niedzielę po południu, zastanowiło mnie jedno zdanie: nikogo innego przy mnie nie znaleziono...

Czy zatem nasz kolega pamięta ostatnie sekundy przed wypadkiem?

Nie wiem, nie chcę więcej spekulować, bo bardzo zmartwiła mnie wiadomość o wypadku.

Trzymam kciuki za jego leczenie i rehabilitację.

Dzisiaj pojadę jeszcze raz żeby obejżeć miejsce wypadku.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde przemawia do wyobraźni...

 

będe 3mał kciuki. po ostatni egzaminie ide oddać krew.(czwartek). pewnie nie wyślą z 3miasta ale zapytam... miałem oddać ponownie juz dawno ale tak przekładałem i przekładałem... ech.

 

zycze powrotu do zdrowia.

 

moze jakaś kartka z forum? np osobny temacik , wpisy z zyczeniami i wydruk... ale to jak się lepiej poczuje.

 

echh jeździć wolniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...