Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam osobiesie poszkodowanego kolegi, ale zawsze przykro jak ktos, kto chociazby pisze na jednym forum, cierpi. Mam nadzieje, ze wszystko skonczy sie szczesliwie i Embe wroci szybko do zdrowia.

 

P.S. Po przeczytaniu tego watku widze jak duzo sczescia mialem w ostatnia sobote. Wpadlem z predkoscia ok 120 km/h w b. ciasny zakret, na ktorym w pewnym momencie dostrzeglem piasek, spanikowalem i wyprostowalem maszyne i polecialem w pole. Wykonalem kilka fikolkow i stanalem na nogach. U mnie skonczylo sie na kilku siniakach i potrzaskanych zegarach i lusterkach. Wiadac mam troche szybszego aniola stuza niz kolega Embe :flesje:

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraziła mnie wiadomość o wypadku Michała. Po prostu brak mi słów i jest okropnie smutno...

Tym bardziej, że znam EMBE i ogromnie go lubię, to niesamowicie sympatyczny i dobry człowiek. W sobotę właśnie wracał ode mnie z działki .....

Najgorsze, że niewiele mogę zrobić. Czasu się nie cofnie... Jutro jadę oddać krew; chociaż tyle....

 

EMBE, wracaj szybko do zdrowia! Czekamy na Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje Embowi, zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia! trzymam za to kciuki... ehh zle zaczyna sie ten sezon...

 

padl pomsyl na wydruk swego rodzaju "laurki" (karteczka z pozdrowieniami) od nas dla embego - taki maly gest a moze przeciez bardzo ucieszyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakąś godzinkę z haczykiem wychodzę z domu i śmigam z Greedem odwiedzić Embego! Pomyślałam, że wydrukuję mu ten temat, coby sobie poczytał wasze ciepłe słówka :flesje: Przez najbliższą godzinkę można się jeszcze dopisać do "laurki" dla Embego, a potem robię wydruk :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie niedawno dowiedziałam o wypadku Michała od mojej mamy. Strasznie się zdenerwowałam. Nie mogłam praktycznie przez kilka minut nic zrobić, tak mi się trzęsły ręce. Całe szczęście, że żyje i to jest najważniejsze!

 

Michał jest najbardziej pozytywną osobą jaką kiedykolwiek spotkałam. Jak tylko go widzę lub czytam jego posty czy sms-y, to od razu robi mi się weselej i mam cały czas uśmiech na twarzy. Ta niesamowita aura jaka go otacza pewnie była wyznacznikiem dla ,,TEGO PANA TAM W GÓRZE", co by był łaskawszy dla jego osoby.

 

Panie EMBE wracaj do nas jak najszybciej i życzę zdrowia, wytrwałości i pozytywnego myślenia, a na pewno wszystko będzie ok! :flesje:

 

 

 

 

P.S. Z tego, co wiem, to Michał ma połamaną miednicę i złamaną nogę. Oprócz tego jest dosyć mocno poobijany

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...