Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej EMBE trzymaj się chłopie,

zdrowiej szybko i nie podddawaj się

Twoje opowieści i pogadanki to Mistrzostwo Świata :flesje:

więc mam nadzieję, co tam wierzę w to mocno że

usłyszymy je za niedługi czas w 200 i oczywiście w Borkach :flesje:

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck...

Osobiście jeszcze embe nie poznałem, ale lubię jego wypowiedzi - fajny, inteligentny gość z jajami :flesje: , pisze dobrze i broni swoich poglądów nawet gdy nie jest to dla niego łatwe; niektórzy pewnie kojarzą o jakiej sytuacji mówię...

Najważniejsze, że embe żyje. Szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze rano, nieświadoma sytuacji-napisałam do Michała posta na gronie. Mam nadzieję, że niebawem już będzie mógł go odczytać!

 

A teraz ludziska zbieramy tyłki i kto może, niech odda krew na Barskiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embe - trzymaj się dzielnie - będzie OK! Traktuj to jako bolesną - ale jednak lekcję i doświadczenie na przyszłość ( miałem szlifa w zeszłym roku - wiem co mówię ;-))

 

Jesteśmy z Tobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOK! PROSZĘ O PRZESŁANIE MOICH POZDROWIEŃ MICHAŁOWI. EMBE JESTEM Z TOBĄ, TRZYMAJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozmawialiśmy jeszcze w piątek na uczelni, byliśmy motocyklami, pośmialiśmy się, poklepał mnie po ramieniu i życzył powodzenia, bo śmigałem do Łodzi. A tu taki klops...

 

JESZCZE RAZ ŻYCZĘ ZDROWIA!!!!

 

 

 

pS. Jak już będzie można to dajcie znak, chętnie bym się wybrał na odwiedziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, w ubiegłym tygodniu mój braciszek, teraz Embe, współczuję mu i jego rodzinie, bo już poznałem to uczucie - przej**ane. Niestety, jazda motocyklem to jak sporty ekstremalne, uda ci się dojechać cało albo ktoś cię pierdolnie z boku :flesje: . Piotrek wyszedł dziś ze szpitala po tygodniu leżenia, cztery miesiące nie może stawać na nodze, Michałowi się zejdzie trochę dłużej, przykro mi, że takie zajście miało miejsce i że takich urazów doznał. Niech wraca szybciutko do zdrowia, a sobie jak i Wam bracia i siostry życzę więcej szczęścia niż im. brrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...