Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

anioł stróż musiał być już bardzo zmęczony w sobotę wieczorem. embe to 3 znany mi (w tym przypadku tylko z forum) motocyklista, który miał zdarzenie drogowe w ten weekend:(

ja w piątek miałem więcej szczęścia i skończyło się na siankach i otarciach, ale widocznie wykorzystałem cierpliwość anioła stróża i później już się tak nie przykładał do swoich obowiązków (drugi - złamana ręka, embe - znamy sprawę). przepraszam kolego.

życzę wiele pozytywnej energii i zapewniam, że jeśli będzie potrzebna pomoc, możesz na mnie liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...No ja Embe znam jeszcze z treningow TKD..Kurcze, strasznie mu wspolczoje bo nie tak dawno tez mialem motocyklowa hospitalizacje i pamietam slowa otuchy jakie od niego otrzymalem (na gronie bodaj).

 

Dlatego nie pozostane dluzny i zycze blyskawicznego zrastania sie i malej uciazliwosci zelastwa w Ciele!

 

Jak bedzie mozna To Cie odwiedz i pochwale sie swoim zelastwem :flesje:

 

Trzymaj sie cieplo i podrywaj pielegniarki! :flesje:

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał trzymaj się chłopaku, tutaj myślami jesteśmy z Tobą..

 

Ci co nie znają Michała powiem tylko że to wyjątkowo fajna osoba, otwarta na innych, zawsze chętna do pogadania nie tylko na temat dziewczyn i motocykli. Długo by opowiadać...

 

Jeszcze raz: czekamy na twoje szybkie i jak najmniej bolesne dojście do pełni zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał trzymaj się chłopaku, tutaj myślami jesteśmy z Tobą..

 

Ci co nie znają Michała powiem tylko że to wyjątkowo fajna osoba, otwarta na innych, zawsze chętna do pogadania nie tylko na temat dziewczyn i motocykli. Długo by opowiadać...

 

Jeszcze raz: czekamy na twoje szybkie i jak najmniej bolesne dojście do pełni zdrowia.

Nic dodać, nic ująć.

Czekam na info n/t oddania krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...