Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy zębatka przednia 15z podejdzie bez problemów?

Mam obecnie 16z i 45z łańcuch ten wzmocniony złoty did vm bodajże 108. Zestaw jeździ już jakies 10k km ale ma się wyśmienicie, z raz go podciągałem.

Wymienię to sam bez rozkuwania, ściągania łaćnucha itp? Nie będzie za długi? Przypasi nowa zębatka do łańcucha?

 

Dostane to wszędzie bez problemow? Allegro ma 15 zębow do F3 97-98,do f4 nic, podejdzie to to?

 

Musze to ogarnąć bo czy to biała czy poznań to zapinam max 4 bieg

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Yuby, Twój poprzedni post zmobilizował mnie do przeszukania eBaya (zamiast czekać na dostępność na o24, gdzie miałem złożone zamówienie) i dziś przyszły DZUSie z UK w rozsądnej cenie. Ile to? Trzy dnie robocze były? Jak chcesz to mogę Ci link do sprzedawcy podesłać.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNie zawsze u naszych sprzedawcow zastanawia fakt ze u nich wszystko tak dlugo trwa i wystepuje totalna olewka !

Nie bede pisal o kogo mi chodzi ale fakt jest taki ze zachowuja sie jak by im nie zalezalo zeby cos sprzedac mimo ze to cos skosztuje kupe kasy !

Moj przyklad :

Dzwonie , raz ,drugi, nikt nie odpowiada ,no to pisze maila i co ? i nic, mija tydzien i cisza !

Znowu dzwonie ktos odbiera no i pytam napisalem maila z zapytaniem i co ?! a no nic nie wiadomo gdzie jest ,pewnie gdzies sie zgubil ?!

Ale ok dostaje informacje ,sprawdze i odpowiem na miala . I co ? I jajco ,znowu tydzien i cisza .

Ludzie ! po co handlujecie rzeczami jak nie chcecie ich sprzedac!

Rozumiem ze drogie rzeczy nie zawsze leza na polce i trzeba je zamowic ale w dzisiejszych czasach z USA rzeczy ida 1 tydz. !

 

Efekt taki ze zamowilem sobie we Wloszech,po jednym dniu mailowania , szybko sprawnie i taniej niz u naszych specjalistow .

A co do kontaktu, to piszac maila z zapytaniem czy problemem do Producenta typu OHLINS .MUPO, IRC czy jakiegos dystrybutora ! roznych wyscigowych akcesoriow na swiecie ,odpowiedz dostaje tego samego dnia a max na drugi dzien ,mimo ze nie zawsze to cos kupowalem akurat u nich ale widocznie wg nich kazdy kto o cos pyta czy ma z ich produktem jakis problem jest klientem albo potencjalnym klientem i tak sie go traktuje , a u NAS ?!

Zenada !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt taki ze zamowilem sobie we Wloszech,po jednym dniu mailowania , szybko sprawnie i taniej niz u naszych specjalistow .

A co do kontaktu, to piszac maila z zapytaniem czy problemem do Producenta typu OHLINS .MUPO, IRC czy jakiegos dystrybutora ! roznych wyscigowych akcesoriow na swiecie ,odpowiedz dostaje tego samego dnia a max na drugi dzien ,mimo ze nie zawsze to cos kupowalem akurat u nich ale widocznie wg nich kazdy kto o cos pyta czy ma z ich produktem jakis problem jest klientem albo potencjalnym klientem i tak sie go traktuje , a u NAS ?!

Zenada !!!

 

Klasyka Panie, ja jeżeli mam wybór to wolę kupować za granicą niż u Nas w kraju.

Mógłbym przytaczać godzinami niekompetencję i olewkę sprzedawców.

Jeżeli już człowiek chce zamówić coś drobnego to mogiła...

Zmorą są także ceny akcesoriów, hitem hitów był narzut 150% na daną część....

 

Jedną z najlepszych firm jeżeli chodzi o support jest AIM, bardzo polecam pracownicy

naprawdę bardzo się starają żeby pomóc klientowi.

Edytowane przez agressor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kiedyś sprzedawałem graty najtaniej na allegro, taniej niż na ebay. Full obsługo odpowiedzi na maila po chwili, to też ludzie narzekali, że pewnie podróbki. Nawet koleś usiłował mi wmówić że oryginalny dekiel sprzęgła suzuki to używka bo ma w środku ślady farby, już nie mówiąc o setkach telefonów typu zaraz licytuję czego oczywiście nie robi. Więc wina jest po obu stronach ale niektóre sklepy rzeczywiście mają takie podejście do klienta, że aż dziw, że jeszcze istnieją.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić żółwia. Jakich używacie i jakie polecacie? Żółw pod jednoczęściowy kombinezon z przeznaczeniem na tor, może nie do końca akcesorium motocyklowe ale tutaj chyba jest najlepsze miejsce do tego pytania :) Przy okazji witam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...