Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spawam sobie własny stojak pod tył ze starych wahaczy od Mazdy (taniej byłoby kupić gotowy, bo kółka od łyżworolek drogie, ale mam kaprys ;) ) i poszukuje uchwytów do rolek ... tych adapterów w kształcie litery V. Szukałem w necie i znalazłem tylko jakieś abstrakcyjnie drogie do stojaków moto-detail. Mogę sobie je wyciąć sam ale nie będą one już tak ładnie wyglądać, ewentualnie jeszcze sobie z teflonu wyfrezuje, ale może zetkneliście się gdzieś z tym w cenie mniejszej niż cena zakupu całego stojaka? A może macie pomysł co w miarę dostępnego i taniego można zaadoptować pod takie zastosowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zrobiłeś cały stojak? Mój już praktycznie jest skończony, brakuje mi tylko własnie tych uchwytów i musze go trochę odchudzić bo pełne wahacze trochę ważą. Myślę by je rozpołowić i zrobić zamiast jednego, 2 stojaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co, pod jakim względem lepsze, pytasz w których się patelnia sama szybciej jedzie? Z butami jest tak, że musisz poprzymierzać, bo może się okazać, że jakbyś nie kochał Sidi Vortice to noga będzie jak w wiadrze, także organoleptycznie sprawdź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze pod kątem chłodzenia, walorów użytkowych... mam alpiny teraz smx i w SIDI mnie przerażało zapinanie ich, ale jak przymierzyłem to nie było tragedii...

Podobno Sidi mozna lepiej do nogi dopasować z uwagi na te wszystkie pstryczki-elektryczki...

 

marc wiesz gdzie ich bede uzywał także o doświadczenia torowe pytam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnego doświadczenia polecam Gaerne GP1, użytkuje je od początku sezonu i jestem mega zadwolony pod względem wygody i chłodzenia... z bezpieczeństwem też nie powinno być problemu, aczkolwiek jeszcze nie sprawdzałem w ekstremalnych warunkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnego doświadczenia polecam Gaerne GP1, użytkuje je od początku sezonu i jestem mega zadwolony pod względem wygody i chłodzenia... z bezpieczeństwem też nie powinno być problemu, aczkolwiek jeszcze nie sprawdzałem w ekstremalnych warunkach :D

Wlasnie sie na nie czaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tylko pytanie czy ta cienka podeszwa zapewnia taki sam poziom ochrony co np. SIDI... jakies miejsce w wuwa gdzie możn apomierzyć? Wpadne dziś jeszcze AS zmierzyć raz bo niby mam ale chce sprawdzić czy rozmiar mniejsze nie wejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...