Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze też tutaj bo nie wszyscy wychodzą poza sport.


Szukam klucza dynamometrycznego, z małym momentem od 2 - 5 Nm w górę, na nasadki 1/4'', powiedzmy do 150 zł. Będę go używał kilka razy w ciągu roku.


Znajdę coś sensownego w tych pieniądzach, może ktoś coś polecić?


Czy takie klucze trzeba kalibrować co jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem trochę z rolgazem z tym patentem (podałem wcześniej stronkę). Zrobiłem ładny pierścionek tak jak na rysunku, (fachowo na tokarce, zrobiłem nawet różne średnice zew. z delikatnym rowkiem na linkę i dupa, nic nie wyszło, :sad: w mojej R1 to chyba nie działa, nic się nie zmieniło (rolgaz nie jest krótszy) Zostawiam ten temat nic nie robię z tą manetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i to trochę głupie ale kręciłem manetą w aprilii rs 50 i powiem, że ma dużo mniejszy skok niż, np u mnie w bule . Tylko nie wiem czy ma dwie linki czy jedną, ale można iść tym tropem, a pewnie takie manetki są tanie/tańsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dzisiaj doszedłem do porozumienia z tym moim patentem rolgazu. :) Na standardowej nie wyszło mi dopiero jak zaczęłam kombinować z Rizomy manetkami. Pierścień zastosowałem nie na 3/4 obwodu tylko na 1/4. Z początku nie cofała mi się manetka (z resztą cały tydzień z tym walczyłem) niby nigdzie nie obcierała ale nie wracała na swoją pozycję po odkręceniu. Wyregulowałem pod zbiornikiem linki i wreszcie się udało.

Teraz pytanie ile się zmniejszył skok na obwodzie. Z 2,1 jakie miałem teraz jest pełen ogień na 1,1 :huh:

Zrobiłem próbne jazdy i z początku wydawało mi się że jakoś się słabo wkręca moto ale zrobiłem test tzw. do odcinki. Wybrałem sobie odcinek na którym testowałem maxsa na 3 biegu. Na długim jak i na krótkim rolgazie na trzecim biegu dochodziłem na tym samym odcinku drogi do 233km/h więc wszystko jest ok z wkręcaniem na obroty. Zobaczymy co to da na Poznaniu. :)

W poniedziałek przychodzą zębatki przód -1, tył +2 zobaczymy czy dopasuję do mojego łańcucha.

Nadal nie mam opon może ktoś coś ma z ścigantów (superbiki czy też D211) w bardzo dobrych cenach ? Muszę mieć 17/190/50 bo mam felgi 6"

Proszę o info jak ktoś coś ma lub zna namiar na jakiegoś pewnego dostawcę z allegro

Myślałem o czym takim http://allegro.pl/pirelli-superbike-pro-120-70-slick-bdb-i3381991018.html

http://allegro.pl/pirelli-diablo-superbike-slick-190-55-17-2012-rok-i3380596304.html

Tak naprawdę chyba trudno ocenić ze zdjęć dla tego wolę jakiś kontakt od Was. Liczę na pomoc koledzy mam nadzieję że ktoś może w tym temacie pomóc.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

do mnie idzie standardowo 530 stka . Chyba sie zdecyduje na firme czeska firme cz . Wyczynowy łancuch kosztuje 370 zł a normalny z 300zł . Z 3-4 moto popoludnia powinien przetrwac . I Jeszcze zastanawia mnie jedna sprawa czy pakowac 200setke gume ? Bo tyłu prawie juz nie mam i waze tyle co 2 osoby . a znalazłem supercorse sp z całymi bokami w rozm 200/55 w dobrej cenie .

Edytowane przez PaulNewadomke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaha . No nie -1+2 jest . Ale troche wyjechana jest opona bo to z drogi u gory . ale dobrze wiedziec nie bede ryzykował
No chyba zebym kupił lancuch +1 ogniwko i przesunał bardziej do tyłu felge ...

Edytowane przez PaulNewadomke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...