Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby mi krótko opisać lub podesłać link na stronę z opisem jak działają szybkozłączki do owiewek torowych?

 

Rozumiem, że z ich pomocą łączy się kawałki owiewek razem, ale jakoś chyba trzeba te laminaty do motocykla przytwierdzić. Śruby i mocowania fabryczne? Dokładnie to chodzi o 600RR '07.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. będę kombinował z moim rolgazem zrobić coś takiego. Półksiężyc już mam będę jutro montował do mojej r1, zobaczymy czy coś się zmieni. Jak ktoś coś takiego robił to proszę o info.Chcę zastosować plastikowy półksiężyc z rurki PCV o odpowiedniej srednicy.Koszt takiego półksiężyca na alegro ponad 100zł a rurka pcv 0zł.

http://www.svforum.pl/viewtopic.php?f=10&t=1640

Mr.Sebas, piszesz że masz coś na zbyciu (coś krótkiego) daj znać na PV (co to jest) jak to co zastosuję nie przyniesie efektu to będę coś nadal szukał.

Co do zębatek jak zmienię na 45tył przód 15 (oryginał 43/16) a swój naciąg mam tak akurat w połowie to te nowe przełożenie powinien ten mój łańcuch ogarnąć co ?

Trzecia sprawa na speedeyu chciałbym polatać dwie sesje na oponach typowo torowych(może jak będzie taka możliwość to np. na slickach) i zobaczyć jaka jest różnica z tymi co mam drogowymi i teraz pytanie. Czy ktoś z Was poszedł by w taki interes że za drobne pieniądze użyczy(Ci co się ścigają to pewnie pełno tego mają) mi swoich używanych torowych gum (ale dobrych takich które np. chce sprzedać np.. Sikor ostatnio oferował jakieś używki) na dwa wyjazdy ? Za dużo ich pewnie nie zużyję nie wiem 5% (strzelam). Cenowo możemy się dogadać.:)

Pewnie mnie zaraz zjedziecie że ten chyba z konia spadł ale jestem tego zdania kto pyta nie błądzi w pysk nie dostanie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem napisać zaraz po kozłowaniu ale zapomniałem - więc piszę teraz - polecam rękawice z przyszytym małym palcem do przedostatniego!

Zwiedzałem pobocze zakrętu "pod mostek" i hamowałem rękami w żwirku coby nie dogonić kozłującego motocykla i myślę, że dzieki temu mam jeszcze sprawne małe paluszki - bo kciuki pozbijałem niemiłosiernie :)

Tutaj niewygodne fakty też znikają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...