Jump to content

M a D a F a K a

Forumowicze
 • Content Count

  1,372
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

M a D a F a K a last won the day on January 17

M a D a F a K a had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralny

About M a D a F a K a

 • Rank
  MOTONITA - leżący na baku

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  dolnośląskie

Osobiste

 • Motocykl
  gs1000`78 CZ 350`88
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

361 profile views
 1. Czynności serwisowe mocno upierdliwe, dostęp do regulacji w stosunku do Xj900 masakryczny, choć ta V4 Hondy do kultowa jednostka silnikowa. Przeskakiwać z XJ900 na VFR 750, nie warto, będziesz rozczarowany.
 2. Nie, prosty chłopina, teraz nadstawia dupy ale wynagrodzenie wziął z góry + dodatek szkodliwy za brak wazeliny.
 3. Wymieniaj tłok. W tym sprzęcie jak tłok zacznie się za mocno kiwać i kantować to zużycie pary tłok-cylinder zacznie rosnąć lawinowo. Generalnie jak na Hondę to sprzęt wymaga ponadnormatywnej troski, zwłaszcza głowica.
 4. To typowy chińczyk za 8 dolarów i nie jest produkowany w Polsce, aku do 45ah max obsłuży.
 5. W użytkowaniu/posiadaniu B7 2.0t 2004, czyli pierwsza wersja osławionego silnika. Czy pali olej.... zderzak osmolony jak MB w115 z OM na pokładzie. Spalanie oleju w proporcji mniejszej niż w 2T z demoludów.
 6. M a D a F a K a

  BMW R1200R

  Przeniesienie napędu od sprzęgła (najgorsza skrzynia biegów z jaka miałem do czynienia) do przekładni głównej, zawieszenie przód, koło 19-tka przód, sypiąca się na dziurach rama pomocnicza przód, wystające cylindry i mała odporność całego moto na gleby (rama pomocnicza tył z plasteliny), oto główne grzechy tej techniki. Generalnie GS Adventure to kompletna porażka w terenie z dziurami i koleinami. Mam go od 5-ciu lat i nakręcone 4 tysiące km, głównie OFF. Aaaa... i zapomniałem to coś co nazywa się kontrolą trakcji, za to ktoś powinien pójść siedzieć.
 7. M a D a F a K a

  BMW R1200R

  Po latach stania tego gówna w moim garażu (GS Adventure) stwierdzam, ze mocno przereklamowane, więcej wad niż zalet. Nie polecam.
 8. Moje info jest takie (od agenta PZU), jeśli na pojazd była przyznana ulga 25+, to nie ulegnie ona utracie w przyszłości. Zmiany dotyczą nowych umów.
 9. Co się z wami dzieje, donosy, policja, a każdy somsiad to złodziej. Na samych domysłach nie leci się na milicję bo ogłoszenie jest nie takie. Są dowody, złapał ktoś kogoś na gorącym? Fakt, że moto 2016/2004 to wałek, ale jest popyt to jest podaż. Nie chcesz, nie kupuj, nie donoś. Czy każdy sprzęt w tym kraju i na świecie musi mieć papier i być zarejestrowane aby nie wzbudzać podejrzeń o kradzież? Umowa kupna-sprzedaży to za mało?
 10. Racja, na myśli Rookie1000
 11. Osobiście wybrałem się na niedzielne zawody i stwierdzono, że.... klasy classic przejęły kontrolę swą liczebnością (ok 55 zawodników) i zaangażowaniem nad wszystkimi innymi klasami PP + MP, a pod względem jakości , większość stała na wysokim poziomie. Co ciekawe "tanie" GS500 były w mniejszości, najszybsze były 400 typu zxr, vfr lub odpowiedniki w 2t RGV250 i podobne. Ciekawostką była "szybka" wsk-a 175, która w mniejszej klasie była bodajże szósta, no i Dominator 500. Rookie 600 - umarło
 12. Przyglądam się np amatorskim imprezom off-road dla moto jak i dla 4x4, jest radość, są uczestnicy, jest integracja, są lokalni sponsorzy. WMMP - jakaś garstka (po 6 w klasie) wymiataczy kręci się w kółko po pustym torze, nie widzę rywalizacji, nie widzę frajdy z jazdy, jakieś takie smutne twarze mają na podium
 13. Dalej anonim, choćby i wydał miliony nic przygnębiającego wizerunku tego sportu nie jest w stanie zmienić i ch*j wie co tych zawodników już tam trzyma.
 14. Ot, to, to... To nie równia pochyła ale już wodospad, uciekać!. Smutno się jeździ gdy nie ma kibiców, a i żony wolą galerię. A kto to jest?
 15. Audi pewną przewagę miało dzięki quattro ale głównie dzięki topornej niemieckiej mocy 5-cio cylindrowca, finezyjność techniczna i stylistyczna włoskich rajdówek w tamtym okresie to był kosmos dla Audi.
×
×
 • Create New...