Jump to content

Bimbak

Forumowicze
 • Content Count

  3,477
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Bimbak last won the day on August 7

Bimbak had the most liked content!

Community Reputation

32 Neutralny

About Bimbak

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - bena w żyłach
 • Birthday 09/05/1982

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Śrem

Osobiste

 • Motocykl
  Suzuki GSX-R 1000 K8
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

456 profile views
 1. Zawias w mazdach należy do trwałych więc nie rzucałbym się na wymianę proforma tego co jeszcze nie padło wbrew praktykom np z VAGa. Chyba że przebieg mocno 3-cyfrowy. Mam sporo mazd w rodzinie i nigdy jeszcze wahacza nie musiałem wymieniać więc nic nie polecę poza sprzedawcą. [email protected] Dobre ceny i doradzą co warto a czego unikać. Ja zwykle staram się montować OEM.
 2. Nawet jakby miał hajsiwo na trampki to to by nadal na bilet nie stykło.
 3. Jak rozumiem to głowica już zrzucona jest więc może już silnik na stole? A jak nie to chyba już czas podjąć męską decyzję i wytargać go. Mam złe przeczucie, że nasi tam już byli i stąd ten problem i brak opiłków. Zwłaszcza jeśli to pojawiło się nagle. Jak po prostu narastało no to jest szansa, że to tylko sworzeń tłoka, ale nigdy w rzędowej czwórce tłoków nie wyciągałem i nie wiem na ile to upierdliwe stąd ja na mój pierwszy raz bym wyciągał silnik na stół. Limo te moto to chyba ma zamiar potrzymać trochę, więc tym bardziej bym się nie szczypał i poleciał po całości z silnikiem. Ale to tylko moja prywatna opinia.
 4. Najlepszy sposób na byle co i podstawowa zasada którą kierują się ludzie nie mający nic do zaoferowania, albo szukający pierwszej lepszej / pierwszego lepszego. Prosta zasada prostych ludzi.
 5. Ehh no napierdala z silnika. Jak za kadrem nikt nie stoi i w wiadro nie wali to zostaje rozbierać. Rozbieraj jak kobiete. Powoli i od góry w dół. Mogła sie normalnie zużyć ... to się nagle stało?
 6. Bimbak

  Zmiany klimatyczne

  Mały Jaś czesto mylił pojęcie pogody z klimatem, za co był piętnowany w swoim otoczeniu. Jednak nikt nigdy nie wytłumaczył mu jego błędu przez co o piętnowanie obwiniał innych, a nie swój elementarny brak wiedzy. Ja mimo wszystko uważam, że od piętnowania lepszy jest dialog. Co do samych idei to jak najbardziej podlegają one krytyce i zgodzę się że czasem nawet najbardziej konstruktywna krytyka nie dociera. Takim osobnikom jednak nie wiele przeszkadza we wdrażaniu swoich pomysłów (nawet piętnowanie), a jak jeszcze znajdują poklask po trafieniu na podatny grunt to .... historię znamy ;)
 7. Bimbak

  Zmiany klimatyczne

  Nawoływanie do powszechnego porzucenia tego konsensusu byłoby ekstremizmem. Esperyment myślowy przedstawiony wąskiej grupie wolnosłuchaczy pozostaje co najwyżej ideą. To jak z dostepnoscią aborcji. Kiedy o tym wspominasz różni ludzie wyobrażają sobie całe spektrum przeróżnych scenariuszy. Cześć widzi w tobie wolnościowego ideowca, część wywrotowca, a jeszcze inni widzą ludobójstwo na masową skalę.
 8. A ja sobie lustrzaną w nxr chwalę. Fotochrom mnie nie urzekł, a miałem na testy (za jasny i za wolny) a przyciemniana za ciemna znowu była. Niestety łatwo się rysuje.
 9. No chyba że tłoczki są powlekane ceramicznie to niczym nie dotykamy z zewnątrz. Wtedy ciasno wpasowana rurka w środek tłoczka i jedziesz prawo-lewo lekko ciągnąc i licząc że się uda.
 10. Tak. Fabio wydaje się być psychicznie mocniejszy od Marka. Pytanie czy będzie miał za rok konkurencyjny motocykl.
 11. Jesli po nieudanej probie odpalenia nie rzuca nowym błędem to najpewniej coś rozlaczyles przy rozbieraniu motocykla i zapomniałes poskładać przy składaniu.
 12. Dobra .... niby reklama, ale myślę że można ja uznać za częściowo pomocną, więc moja uwaga tylko do moda żeby od razu tego posta wyżej nie wy..... wyrzucał do kosza.
 13. A no właśnie. Ta wymagana zwiększona siła może być w niektórych motocyklach wyczuwalna poprzez wymagany większy wysiłek do inicjacji skrętu. Da się to wyczuć w motocyklach sportowych lub o sportowej geometrii (współczesne nakedy). W revere raczej bez znaczenia.
 14. Filip wrzuć plik z wynikami na serwer bo link jest do lokalizacji na kompie ;)
×
×
 • Create New...