Skocz do zawartości

POTWÓR - totalna samoróbka nawiedzonego inżyniera


Rekomendowane odpowiedzi

Śma!

 

Jak kiedyś obiecałem, wrzucam skany tego zielonego motocykla co to jakiś dziadek-inżynier sam spłodził od A do Z. Na pierwszy rzut oka to koła i przedni zacisk wyglądają mi na produkty HD, coś tam jeszcze kiedyś zauważyłem, jak przypomnę do dopiszę.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e8afac168e31a5f.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/687b657234a04062.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7e054e62735bfd8.html

 

Smacznego. :buttrock:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym czytałem i nawet niedawno myślałem o tej maszynie. Nie wiem nawet, czy w tamtym materiale nie postawili Potwora obok HD i nie było zestawienie fotek różnych elementów (coś mi się tak kojarzy). Miał gość pomysł, to mu trzeba oddać.

qurim w dobrą porę trafiłeś z tym artykułem, akurat będzie na deser po niedzielnym obiedzie :biggrin: z przyjemnością sobie poczytam.

Pozdr :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez gdzies czytałem o tym motocyklu chyba w SM pomysłowo i doskonale to wyszło Polak Potrafi nie ma dwóch zdań

To tez jest dośc ciekawe chodz nie dopieszczone ale pewnie jak wpadnie w rece jakiegoś magika to bedzie niezły efekt

http://www.allegro.pl/item858614338.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś by z tego jeszcze wyszło, chociaż muszę przyznać że silnik od Brzeszczota z natury wygląda jak pół doopy zza krzaka. :biggrin: Przy okazji wrzucę później jeszcze kilka skanów innych maszyn które z nudów skanuję. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest obecnie w rękach syna tego człowieka.

Koła zrobił sam własnoręcznie na wzór HD tylko trochę poprawił bo można oponę wymienić bez dostępu do maszyn. Są dwuczęściowe jak samochodowe BBS.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem ,że to Harry na pierwszy rzut oka :banghead: w ogóle dalej w to nie wierzę , taki szmat czasu robiony z ekstra efektem :flesje: To jest dopiero unikalny motocykl . Szkoda tylko ,że konstruktor nie mógł sam wypróbować go w dalszej trasie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czytałem ten artykuł kilka razy już jakiś czas temu, ja mam jeden nr "motocykla" w którym jest krótka wzmianka o tym motocyklu jak znajdę to też wrzucę,

co do samego motocykla to mi osobiście się nie podoba, ale doceniam wkład pracy konstruktora i serce które w niego włożył :clap:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim - znam troche ten motocykl a raczej jego historię. W okolicach roku 1980-81 przychodził do naszego warsztatu ten Szydełko i wypytywał szefa o Harleje. Miał zapał i bardzo chciał go stworzyć. On sie dość późno wziął za motocykle bo był już wtedy starszym gościem ale był zdaje sie ślusarzem i sporo wiedział o materiałach i obróbce. Szef tłumaczył mu co i jak tam jest zrobione, pokazywał różne fanty ale szczerze mówiąc gdy zamykały się za nim drzwi to leciały komentarze i ogólna polewka. Ja byłem wtedy za młody, żeby się odzywać ale tak było. Mało kto wierzył, że on to skończy. Długo robił tą "Elektre" ale w końcu ją zrobił. Widziałem pare razy ten motocykl na mieście, jeździ nim teraz młody chłopak chyba jego wnuk. W sumie to fajna historia z happy endem :lalag:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No qurim przestań pić :bigrazz: tylko wrzucaj kolejne skany jakiś ciekawych motocykli , bo jak wychodziły te gazety to ja jeszcze czytać nie umiałem :banghead: Rozochociłeś mnie i może innych tym skanem ,także czekamy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie spojrzał na wydruk z hamowni

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...