Skocz do zawartości

POTWÓR - totalna samoróbka nawiedzonego inżyniera


Rekomendowane odpowiedzi

Pyrka spoko oprocz tego wrazenia ze jeden garnek nie chodzi. Jak na przeróbke zapa to zajebisty, nie jest taki 'klocowaty' jak wiekszosc zapów. Szkoda że to tylko 1200, żeby miał chociaż z 2.0 to byłaby to zajebista alternatywa do zrobienia jakiegoś monster bika :) Japonia za mała gabarytowo jest...

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pyrka jak stary Ursus co wywoził szambo u mojej babci jak byłem mały. :biggrin: 1200ccm spoko styknie, wystarczy że gość zmieni wydech na jakiś mądrzejszy bo te drag pipe`s kastrują każdy silnik. Nadają się tylko na wyścigi 1/4 mili, stąd ich nazwa bo dają zysk mocy tylko na pełnym ogniu. Myślę że z Zapa da się trochę wyciągnąć, dobry dolot wykombinować, może turbo :icon_mrgreen: i będzie zasuwał.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten egzemplarz zbudował mój znajomy na pracę dyplomową do szkoły, trochę nim nawinął km i z czasem też trochę ewoluował :biggrin: film był nakręcony jak był już w rękach nowego właściciela :wink:

 

może jeszcze fotka całości

http://img519.imageshack.us/i/albumpicphpz.jpg/

pzdr

Edytowane przez WilQ_21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

słyszał ktoś o "silniku piętrowym" ?? bo znalazłem taki filmik z konstruktorem Krzysztofem Komedą który ponoć odkopał jakieś stare plany odnośnie budowy takiego silnika i go zbudował a oto i filmik

wydumka fajna ciekawe jak to jeździć :icon_biggrin:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszał ktoś o "silniku piętrowym" ?? bo znalazłem taki filmik z konstruktorem Krzysztofem Komedą który ponoć odkopał jakieś stare plany odnośnie budowy takiego silnika i go zbudował a oto i filmik

wydumka fajna ciekawe jak to jeździć :icon_biggrin:

pzdr

Mógłby Ktoś coś więcej napisać na ten temat ? Ciekawe to :bigrazz: tak samo jak i ten Junak http://www.youtube.com/watch?v=8cOgoKbhHR4&feature=related

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym? :)

 

 

to jest ten sam moto co ten- !

 

ten egzemplarz zbudował mój znajomy na pracę dyplomową do szkoły, trochę nim nawinął km i z czasem też trochę ewoluował :biggrin: film był nakręcony jak był już w rękach nowego właściciela :wink:

 

może jeszcze fotka całości

http://img519.imageshack.us/i/albumpicphpz.jpg/

pzdr

 

o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...