Skocz do zawartości

POTWÓR - totalna samoróbka nawiedzonego inżyniera


Rekomendowane odpowiedzi

Nom. Pomysł git, dużo roboty ale pokraka wyszła trochę. Ale ogólnie jest wporzo. Lepsze to niż rozrzutnik gnoju, chociaż tylko do tego Junak się nadaje. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Pomysł git, dużo roboty ale pokraka wyszła trochę. Ale ogólnie jest wporzo. Lepsze to niż rozrzutnik gnoju, chociaż tylko do tego Junak się nadaje. :icon_mrgreen:

 

he he prowokuje zwolenników Junaka z naszego forum chyba i nie tylko :biggrin: w sumie mam podobne zdanie, bo "janek" jako tako za mną też nie przemawia :icon_razz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim zbiorze akurat nie mam tego numeru. A szkoda.

 

A co do samoróbek z Janka w ŚM to w bardzo wczesnym numerze był taki "Easy rider" żółty z Junaka, skany kiedyś wrzucałem na forum już. Ogóle to bardzo mnie się podobał.

 

 

Z innych samoróbek pamiętam krótki artykuł o czarnym krążowniku z Zaporożca chyba, ujeżdżany przez gościa zwanego Pieciu, historyjka że milicja go zatrzymała i wkręcał im że do Dniepr bo takie kwity miał na to, a pies mówi że kiedyś latał Dnieprem a gość mówi że to taki limitowany model, na Kamczatkę specjalnie robiony. :biggrin:

 

No i jeszcze był jakiś biały krążownik, też chyba z Zapieroga albo Garbusa robiony. Nawet, nawet sprzęcik ale jakiś taki wąski i długi.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A co do samoróbek z Janka w ŚM to w bardzo wczesnym numerze był taki "Easy rider" żółty z Junaka, skany kiedyś wrzucałem na forum już. Ogóle to bardzo mnie się podobał.

...

 

Był też w świecie motocykli, konkretnie w zestawieniu najlepszych opisów czy coś takiego. Fakt ładnie porobiony był ale totalnie nie na polskie drogi żeby było śmieszniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Z innych samoróbek pamiętam krótki artykuł o czarnym krążowniku z Zaporożca chyba, ujeżdżany przez gościa zwanego Pieciu, historyjka że milicja go zatrzymała i wkręcał im że do Dniepr bo takie kwity miał na to, a pies mówi że kiedyś latał Dnieprem a gość mówi że to taki limitowany model, na Kamczatkę specjalnie robiony. :biggrin:

 

http://www.breinride.home.pl/moto/index.ph...id=167&Itemid=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapek jak zapek, najgorszy mankament w tych sprzętach jest to że przód silnika jest odsłonięty i ten pasek klinowy bezwstydnie się tam kręci, jedyna rada to zakryć go czymś

 

Poza tym mowiąc o zapkach to w ŚM był też artykuł

 

Link ->Zapek, czyli Kozak, który chciał do Ameryki

 

Moim zdaniem wykonanie świetne i ta atrapa żeby zakryć ten pasek :notworthy:

Edytowane przez Golas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten Zapek ładniusi jest. Taki...lanserski. :biggrin:

 

 

Znowu wykopałem coś ciekawego w stercie gazet. Tym razem przeciwieństwo dużych krążowników. Manowicie - chopper z silnik diesla od.....betoniarki. :eek:

http://www.britishchopper.com/galleries/to...hop-id-220.html

 

Koleś w UK zgarnia nagrody w konkursach customowych. :biggrin:

 

Na tej stronce w ogóle jest dużo fajnych customów na bazie angoli. :buttrock:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...