Skocz do zawartości

Wakuometry


Rekomendowane odpowiedzi

Też polecam Morgan Carbtune. Korzystałem i zawsze miło się współpracuje z nimi. Zegarowe doprowadzają mnie do szału. Morgan jest wykonany w wysokiej jakości i łatwy w użyciu. No i bardziej poręczny niż zegary.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę musiał w poniedziałek zainwestować, bo troche kopie się z FJR. Jeden zawór wydechowy miał 0,10 mm luzu przy normie minimum 0,18. Motocykl wyraźnie pływa na obrotach i czka sobie od czasu do czasu nie równomiernie. Świece nowe, zawory ustawione. Słychać jeszcze taki cykanie, podobne do łańcucha, albo nieszczelnej uszczelki przy kolektorze. Może to gniazdo się nadpaliło ? Narazie sprawdze to dokładniejszymi waku i kompresje, bo nie chce mi się tego rozbierać niepotrzebnie ; )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam... Dostałem Morgana w poprzednim sezonie (ku uciesze paru osób) precyzyjny i dokładny odczyt, nie porównywałbym go z czujnikami zegarowymi które zwłaszcza przy starszych urzadzeniach często dają błędny odczyt.

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może piszą to ludzie, którzy nie wiedzą jak tego użyć bo nie czytali instrukcji, ew zabrudzili je w środku.

Jeśli są one czyste w środku i przy pracy ustawione dokładnie w pionie oraz szczelnie połączone do króćców to są naprawdę dokładne.

Jedyny minus jaki zaobserwowałem to plastikowe końcówki, które wypadałoby wymienić na miedziane i słabiutkie tekturowe pudełko :)

Ale być może ktoś poleci coś lepszego.

Edytowane przez patrykt7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zupełnie odmienne opinie od tych powyżej

 

http://www.motocykle...arbtune-ii-pro/

 

Zwróć uwagę na to, że zła opinia, w podanym przez Ciebie temacie, jest opinią jednego gościa, który niekoniecznie musiał mieć je w rękach.

Może chciał zaistnieć w necie.

Może synchronizował brudne gaźniki, co niekoniecznie musi dać pożądany efekt.

654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Korzystałem z tanich zegarowych, do starych gaźników mogą być, nic więcej nie zdziałasz, potem 2 lata na Morganach, niczego sobie. Jednak byłem ciekawy i kupiłem elektroniczne. Morgany leżą i się kurzą - mogę odstąpić za przyzwoite pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wydawać tyle kasy. Można za kilka złotych zrobić samemu. Będą tak samo dobre jak nie dokładniejsze od tych kupowanych. ;) No ale jak kto woli....

To się nazywa druciarstwo. Tym bardziej, że ma to byc używane, jeśli dobrze zrozumiałem, w warsztacie. Buty też można sobie samemu uszyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa druciarstwo. Tym bardziej, że ma to byc używane, jeśli dobrze zrozumiałem, w warsztacie. Buty też można sobie samemu uszyć....

Hahaha rozbawiłeś mnie. Druciarstwo? Najprostsza U-rurka sprawdza się najlepiej! A właśnie o to chodzi (żeby tym bardziej w warsztacie) wykonać usługę fachowo. Tani zegar zawsze będzie gorszy od U-rurki! :wink:

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...