Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już coraz bliżej do daty wyjazdu i w związku z tym coraz więcej pytań otrzymuję.

Więc pragnę poinformować was, że wyjazd to Sobota 1 lipca.

Godzina wyjazdu z Warszawy 6:00, spotkamy się na parkingu przy IKEA w Jankach.

Uczestników z innych miejscowości proszę o kontakt na PRIV by ustalić miejsce spotkania.

Jeśli grupa będzie nieliczna tak do 5 motocykli to jestem w stanie zapewnić w Starachowicach miejsce pod namiot i motocykl, łazienkę do mycia i oczywiście jak już wspomniałem kiełbasę i grila oraz po piwku J Jak by się jednak udało zorganizować większą grupę to niestety będę zmuszony zarezerwować nocleg w jakimś gospodarstwie i w związku z tym proszę o potwierdzenie obecności oraz o podanie preferowanego noclegu, czy wolicie nocleg w ciepłym łóżku czy może raczej pod namiotem bądź w stodole?

Opis trasy wycieczki jest w temacie:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=38141

 

Pozdrawiam

Januszm

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz,z chęcią przyjadę do Starachowic,szczegóły dogadamy potem.Muszę tylko zastrzec, żę jak będzie takie totalne załamanie pogody jak dzisiaj to moge nie przyjechać.Wczoraj byłem w Sielpi i tak dostałem po d...e,że dziś totalnie chory jestem, dwa razy wode z butów wylewałem na trasie.Musze chyba pomyśleć o jakichś osłonach.Pzdr :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajna sprawa, tylko ciekawe jak będzie wyglądała wtedy u mnie praca, pewnie jak zwykle nie ciekawie.

Więc nie mogę się zadeklarować, choć żałuję :banghead:

 

Jeśli mogę coś doradzić to proponuję jeszcze zwiedzić zamczysko w Iłży, od Starachowic niedaleko choć to już mazowieckie :icon_mrgreen:, ale jest co zobaczyć :buttrock:

 

Pozdro,

MotoMycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Choć... niezbadane są wyroki boskie :icon_mrgreen:

Na stare lata się wygodny zrobiłem więc na nocleg najlepiej wyro, ale też wychodzę z założenia, że jak człowiek zmęczony to byle gdzie zaśnie, a jak nie zmęczony, to po co spac... No i istotne jest nie tyle gdzie a z kim :banghead: Co przypomina mi o opcji znalezienia 4umowego plecaczka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chętnie dołączę do wycieczki. Z tym że:

- jako jadący od Katowic dołączę na miejscu

- nocleg namiocik

- nie jestem w stanie zadeklarować się na 100% (ale pewnie nie ja jeden)

 

Mam nadzieję że żadnych przeszkód nie będzie.

 

PS: zazwyczaj wożę ze sobą extra pogodę. Postawicie browara to nie będzie padać :)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Potwierdzam, że się piszę na 100% :clap:

Będę jechał z Rybnika więc dołączę na miejscu z MarianemKa i Browarnym.

Forma spania dowolna- dostosuję sie do ogółu.

Nie jestem natomiast pewien, czy pojadę sam czy z plecaczkiem. Postaram się jak najszybciej określić w tym temacie.

 

Pozdrawiam, Draco.

Edytowane przez Draco Fisher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja tez sie pisze chociarz nie na 100%,no ale powiedzmy na 85%,no bo jak nie sprzedam etki i nic sie nie stanie to pojade,jako że mam najblizej do Starachowic to dołącze sie na miejscu,a spac to ja moge wszędzie :clap: ,tu mam pytanie do Draco,Browarnego i Mariana,jesli jedziecie od strony Katowic to bedziecie jechali trasa nr 7,jesli tak to bedziecie odbijali z trasy w Suchedniów a pózniej na Starachowice,jeśli tak planujecie jechac to mozemy styknąc się w Suchedniowie i od Suchedniowa uderzyc razem na Starchowice,jak wam bedzie pasowało to napiszcie w tym temacie czy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję by ludzie ze Śląska jechali trasą na Piotrków Trybunalski - Końskie i spotkali się z nami w Sielpi bądź w Końskich. Tam również chciał bym by dołaczył Jędrzej z Przemkiem.

Jeszcze jedno, proszę wszystkich o przesłanie na PW telefonów do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...