Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to czekamy na blizsze inforamcje - jesli chodzi o spotkanie w Sielpi k/Konskich to swietne miejsce.

POZDRAWIAM Wszystkich i do zobaczyska!!!

 

Jesli by sie cos mialo zmienic to dajcie znac - ja zaraz skontaktuje sie z Jedrzejem i wstepnie sie z nim umowie.

POZDRAWIAM!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ku*wa ! Nieeeeeeeeeeeeee... :crossy:

 

Browarny, wpadaj z ekipa w piatek do Radomia, zrobimy sobie jakiegos grilla, wypijemy mala wodeczke, przenocuje Was, a w sobote wyjedziemy na spokojnie kolo 8mej. Z Radomia jest jakies 75 km do Sielpi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę was, ekipa z Warszawy wyrusz o 6 rano

 

Twardziele hehe o tej porze to ja czasem chadzam spać

 

 

wpadaj z ekipa w piatek do Radomia, zrobimy sobie jakiegos grilla, wypijemy mala wodeczke, przenocuje Was, a w sobote wyjedziemy na spokojnie kolo 8mej.

 

No, niezły pomysł, tyle że musiałbym do Radomia wyjechać w piątek wieczorem więc chyba odpada.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie propozycje podtrzymuje, jesli mielibyscie dotrzec na rozsadna godzine, tak, zeby jeszcze wtrzachnac po kielbasce i wyspac sie do tej 7mej, to nie ma problemu. (Kwesteie rozsadnej godziny zostawiam wam do przemyslenia, bo jesli ktos potrzebuje np 5 godzin snu, to mozecie i o 1 w nocy sie zwalic :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie propozycje podtrzymuje...

A możesz coś więcej napisać, tzn. czy udostępniasz miejsce pod namiot, czy spanie a sianku :D ;)

Bo poważnie rozważam, żeby z moją połówka przyjechać w piątek po pracy i gdzieś w okolicach miejsca zbiórki przenocować :biggrin:

Pzdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz coś więcej napisać, tzn. czy udostępniasz miejsce pod namiot, czy spanie a sianku ;) :bigrazz:

Bo poważnie rozważam, żeby z moją połówka przyjechać w piątek po pracy i gdzieś w okolicach miejsca zbiórki przenocować :P

Pzdr, Draco.

 

Spoko, mam 250 metrow podlogi :P

 

A na serio to jest jedno dwuosobowe miejsce do spania i jedno jednoosobowe, do tego kupe podlogi, zeby rozlozyc jakis materac czy karimate :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki i dziewczyny, nocleg będzie najprawdopodobniej w tym miejscu:

 

http://www.pensjonat.olenka.akcja.pl/

 

Niestety łóżek nie starczy dla wszystkich, więc jest prośba, by kto może wziął namiot.

Niestety ja nie mam jak zabrac, stelarza mi jeszcze nie zrobili :bigrazz:

Koszt od osoby 20 zł.

Przypominam, że nie wszyscy mi jeszcze wysłali numer tel.

Proszę byście napisali, czy będziecie sami, czy z plecakiem.

 

Pozdr

januszm

 

A tam między innymi jedziemy:

http://www.witokrzyskie27052006.jpg.pl/

Zrobiłem małą wycieczkę w zeszłą sobotę :icon_mrgreen:

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...