Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do trasy to trzeba dopiero mądrze zaplanować.

 

Mam taki pomysł: ponieważ dwupasmówkami latamy na codzień, to może jechać lajtowo podrzędnymi drogami (po naszemu landsztrasami hehe) np. Myszków, Koniecpol, Włoszczowa itd. Chyba że pojedziemy już w piątek po południu wtedy trzeba szybko pomknąć na miejsce.

 

Końskie są trochę nie po drodze ale moża ustalić tam punkt zborny dla wszystkich i dalej jechać w grupie.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jeżeli chodzi o mnie może być Sielpia.

Koledzy Południowcy? Co Wy na to, jak lecimy?

 

 

Szybko! :clap:

Mi to naprawdę lotto. Ustalić miejsce, termin, godzine i sie stawię.

Browarny jest taktykiem południowców, ja tam skromnie wiosłuję z tyłu :clap:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tak dużą ekipą niestety nie zmieścimy się na skromnym podwórku mojego Taty.

Będę zmuszony zorganizować nocleg w gospodarstwie agroturystycznym w okolicach pasma Łysogór.

Koszty będą niewielkie ponieważ to jest jeden z tańszych rejonów turystycznych. Postaram się załatwić taki nocleg by była możliwość wyboru pomiędzy pokojem i polem pod namiot.

Będę u Taty 27 maja i zajmę się wyszukaniem kwatery.

Po powrocie napiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w Słupi funkcjonowało schronisko młodzieżowe. Łapiemy się jeszcze? :clap:

Browarny jest taktykiem południowców, ja tam skromnie wiosłuję z tyłu

Tiaa, jakoś nie zauważyłem hehe

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w Słupi funkcjonowało schronisko młodzieżowe. Łapiemy się jeszcze? ;)

 

Jak kupię tupecik i się ogolę to może da radę :clap: Niestety chyba nie da rady :clap: spojrzałem w lustro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Chetnie wybiore sie posmigac w Swietokrzyskiem. :clap:

 

ludkow - 1 szt.

moto - 1 szt.

 

...jesli chodzi o spanie - rybka; moze byc namiot... moze byc kwatera... moze byc hotel... whatever... :clap:

 

...startuje z wafki(janek)

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.jak moge cos doradzić , to w Nowej Słupi jest fajny kemping.Praktycznie pod Świętym Krzyżem.Jest miejsce na namiot i domki drewniane na 3 i 6 osób.Obok knajpa.Teren ogrodzony.całkiem przyjemnie.Bywałem tam wielokrotnie.Dobra baza wypadowa.Jak będziecie zainteresowani to wstawię jakieś fotki i poszukam telefonu.Ja prawdopodobnie też się pojawię :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Chetnie wybiore sie posmigac w Swietokrzyskiem. :D

 

 

Wojtasik, szmato, I twoja pokrzywiona morda tam sie pojawi, no to znowu sie melanz szykuje :clap: :D :clap:

 

Jak tak dalej pujdzie to cala ekipa z Wegier Swietokrzyskie zaszczyci :)

 

Astarte tez moze pojedzie jesli jeszcze do Anglii nie pojedzie ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik, szmato,....

 

Miklas lajzo! szykuj GieeSa (coby znowu matizem nie ganiac za zlymi motocyklistami) ;) i jedziemy..... DOO PIEEEKLAAA!! :) :clap:

 

...dobra ale koniec juz ze spamem... i robieniem... sobie czarnego PiaRu... bo jeszcze nas nie wezma... :clap:

 

pozdro,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję by ludzie ze Śląska jechali trasą na Piotrków Trybunalski - Końskie i spotkali się z nami w Sielpi bądź w Końskich. Tam również chciał bym by dołaczył Jędrzej z Przemkiem.

Jeszcze jedno, proszę wszystkich o przesłanie na PW telefonów do siebie.

Ok.O której godz i kiedy mamy być w Sielpi.Mój telefon jest podany w moim profilu. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...