Skocz do zawartości

Co powiecie o Kawasaki ER-6n ( ER6 N , ER-6f )


Rekomendowane odpowiedzi

tak bo te moc 100KM przyda jej sie poźniej! a według mnie równiez początkujacego motocyklisty roznica pomiedzy 72KM tyle ma er6 a fazerem 100KM jest malutka!!! to nie jest roznica miedzy gs500 50KM a fazerem 100KM więc wyszedlem z zalozenia ze lepiej kupic 100KM maszyne bo to moze przydac sie pozniej tym bardziej ze er6 kosztuje tyle samo co fazer czy sv650 czy gsr

 

pozdrawiam serdecznie

januszm nic sie nie stało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogół twoich wypowiedzi zachęca do kupna motocykla o mocy 100 km z czym się stanowczo nie zgadzam i protestuję

 

Nie zapominajmy, że dziewczyna chciała spokojnego sprzeta do nauki, a wszyscy pod 100KM juz podchodza. No jak nie 250ccm to zatrzymajmy sie chociaż na 5setkach!!!

 

Jak jest temat R1 na pierwsze moto to wszyscy krytykuja, a jak ktos chce cos do nauki jazdy to im dłuzszy temat, to coraz bardziej sie do R1 zbliżamy :/ ...nie zdziwiłbym sie gdyby ktos nagle wyjechał ze szkoda kasy na pólsrodki i R1 to tez dobry sprzęt do nauki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, moja odpowiedz bedzie krotka, kup slaba 500tke i nie szalej, widze ze idziesz coraz wyzej a to nie zdrowo, naucz sie jezdzic na czyms co wybaczy Ci chwilowe zamroczenie adrenalina, nie popelniaj tego bledu co masa nie zyjacych juz kolegow ze 100 konnych moto na ktorych "przeciez nie musieli odkrecac"...

 

Zejdz na ziemie, CB 500 wg mnie najlepsze :crossy:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem w ten weekend er-6n (czyli golasem) i... mysle, ze to swietny sprzet;)

nada sie i na 1-sze moto, a jak odkrecisz, to leci jak rakieta. jak dla mnie wygodne siedzenie (ale jestem facetem;), fajny gang silnika nawet na firmowym wydechu. czarny ze zlota rama super wyglada... z boku. z przodu ten reflektor mi sie nie widzi, ale to kwestia gustu. szfagier kupil model 2005 i oprocz znizki dostal crashpady, kufry itp.

ale pisze to wszystko nie majac porownania ani z gsr-em, ani z fazerem. tak czy siak pewnie czeka Cie przymiarka i jazda probna, wiec z czystym sumieniem mozesz dac szanse kawie. tak to widze!

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, zamiast docenić dziewczyny rozsądek i pokore, wy radzicie jej 100 koni, hmmm....

 

Radzę zacząć od od 500 tki, np CB500 (świetne moto), a Fazera, czy SV pozostawić sobie na motocykl docelowy - przyjdzie na nie jeszcze czas za dwa, trzy sezony. Naprzawdę dużo łatwiej i mniej stresowo będzie Ci się uczyć na 500tce niż na 100konnej 600tce, a argument kasy w porównaniu z życiem czy zdrowiem jest dosyć słaby.

 

Pozdrawiam i życze dobrego wyboru i wielu nawiniętych kilometrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ten model Kawasaki jest nawet dobry ..ale zastanow sie czy chcesz Kawe...sa bardzo awaryjne...a wiadomo czesci nie sa tanie jak to bedzie twoj pierwszy motocykl to napewnie ja troche poobijasz wiec bedzie Ci jej zal ...ja Ci polecam cbf 500...ale i tak zrobisz jak uwazasz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Czy jest na forum jakis uzytkownik tego motocykla? Jesli tak, to czy moglby sie podzielic swoimi wrazeniami?

 

Ostatnio na katowickiem wyprzedzalem kogos, kto jechal na er-6n, powolutku (pewnie silnik jeszcze dociera), moze sie ujawni :-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko mial forse ten model stalby u mnie w garazu. Nie tak dawno byl porownywany w MOTOCYKLU z trzema innymi maszynami i wygral ... Poczytaj.

Dzieki za info. Poczytam.

Chociaz cenne bylyby uwagi jakiegos uzytkownika, ale widac cos ich nie ma jeszcze na tym forum. Moze bede pierwszy :-) - wszyscy chwala, prasa zachodnia takze; czyzby Kawasaki zmienialo swoj image.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No dobra to sam sobie odpowiem, jako uzytkownik tegoz moto.

Zakupilem go dokladnie 3 tygodnie temu i po 5 dniach w Polsce ruszylem do Londynu - nastukalem juz 4tys km.

 

 

Nie mam niestety porownania do innych motocykli; nie jezdzilym na niczym innym poza maszynami ze stajni Tomka Kulika; ale jestem zachwycony. Maszyna pieknie wkreca sie na obroty, ma bardzo dobre przyspieszenie i cholernie elastyczny silnik. Poza tym maszyna jest swietnie wywazona i prowadzi sie jak rower - no prawie jak rower :-)

 

Inna wazna sprawa to spalanie, ktore jest naprawde niskie. Przy przelocie 160-180 na autostradzie w Niemczech spalila mi 5.4 litra na 100tke.

 

Wyglad to oczywiscie kwestia gustu, ale minimalistyczne rozwiazanie ktore zastosowalo Kawasaki, bardzo mi sie podoba - wrecz trafili idealnie w to co lubie. Nie bede ukrywal, ze bylo to jedno z kryteriow wyboru tego moto - oprocz przeczytanych testow oczywiscie.

 

 

Co do mankamentow!! Jestem dosyc wysoki, 185cm wzrotu:

- owiewka nie daje rady :-(, jest za niska (w salonie w Londynie sprowadzaja na zamowienie owiewke lekka podgieta na gornej krawedzi, ale musze sie na poczatek rozeznac, czy rzeczywiscie cos to da, poza tuningiem optycznym),

- pasazer, caly czas zjezdza Nam na plecy :-), i jestesmy notorycznie dociskani do baku; zmienia sie wtedy lekko pozycja za kierownica (za mocno ugiete kolana w moim przypadku),

- to samo tyczy sie pozycji za kierownica, siedzenie jest lekko podgiete w koncowej czesci; i niestety ani nie sluzy to jako oparcie, ani specjalnie nie da sie na tym siedziec (chyba, ze przyjmiemy pozycje sportowa).

 

To sa niedogodnosci jesli chodzi o dluzsze trasy. Przyjecie pozycji ergonomicznej wiaze sie z tym, ze urywa Nam glowe kiedy jedziemy powyzej 120km/h.

 

To tyle tytulem odpowiedzi samemu sobie :-)

SMialo moge polecic wszystkich ten motocykl. A pozatym trzymajcie za mnie kciuki - bo jeszcze droga do Francji mnie czeka (na poludnie), no i powrot (kiedys) do kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...