Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :icon_biggrin:

Mam pytanko Jaką moc ma yamaha dt 80 mx no i ogolnie poszukuje danych technicznych do tego modelu ale nigdzie nie moge znalesc (zeby nie było) :cool:

 

Pozdro :crossy:

Jest 206 stron kolego znajdziesz na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania dyfuzor gianelli(poprawiający osiągi i jest specjalnie dedykowany do tego moto) do yamahy dt 80 lc2, piszę tu bo tu jest najwięcej osób posiadających dt, zainteresowani pisać na gg

Edytowane przez patryk3860
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie bede sie już czepiał ale co chwile jest te 3 słowa 3 słowa i wychodzi ze 100 stron sie powtarza i jest to samo :) pozdro

ale lepiej zeby sie powtarzało coś wnoszącego do tematu, twój post tez robi ze stron jest wiecej a nikomu nie pomógł.

 

A co do pytanie kolegi to wydaje mi sei ze MX nie jest dużo słabszy od innych wersji i ma odblokowany pewnie około 12 koni,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lepiej zeby sie powtarzało coś wnoszącego do tematu, twój post tez robi ze stron jest wiecej a nikomu nie pomógł.

 

A co do pytanie kolegi to wydaje mi sei ze MX nie jest dużo słabszy od innych wersji i ma odblokowany pewnie około 12 koni,

 

Na stronie o RD czytałem że MX-y miały od 1 do 2 koni więcej niż LC i LC2 Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba serwis o jednej marce i jednym typie motocykla nie kłamie :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu ku mojemu zdziwieniu wyleciał mi jeden z tylnych klocków hamulcowych- wytarł sie, byłem zdziwony bo w październiku zakładałem nowe:/, dlatego pytam czy ktoś z forum ma jakieś stare klocki, (nawet wytarte) bo mam załatwioną okładzine,

Wysłałby ktoś mi z was, oczywiście na mój koszt, jakąś kasą rzucę

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :flesje:

Mam pytanko Jaką moc ma yamaha dt 80 mx no i ogolnie poszukuje danych technicznych do tego modelu ale nigdzie nie moge znalesc (zeby nie było) :cool:

 

Pozdro :crossy:

Pisz jesli chcesz cos wiedziec. Nic w tym burdelu nie znajdziesz. Kolo 9konikow

 

Na stronie o RD czytałem że MX-y miały od 1 do 2 koni więcej niż LC i LC2 Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba serwis o jednej marce i jednym typie motocykla nie kłamie :cool:

 

Tak na logike jest to niemożliwe. LC i LC2 maja napewno wiecej mocy bo mozna porownac MX do LC :) Popatrz chociazby na Youtube lub porownaj z innym motorkiem co ma silnik LC. Mialem do czynienia z kilkoma silnikami MX 50cm oraz 80cm i wszystkie chodza jak chodza. Akurat tak sie sklada ze mam silnik od RD 80 MX zalozony :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!MAm pytanko czy kostka 120 nie będzie za szerokoa do DT 80 LC II chodzi mi o jazde bo w wahacz na pewno wejdzie bo teraz mam 120 ale jest łysa i chce kupic 120 ale poważna koche i sie zastanawiam czy będzie sie dobrze jeździło na zakrętach, błotach i piachu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...