Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! ostatnio wpadł mi w ręce przerywacz kierunkowskazów od mojej dt 125...: moje pytanko Jakie parametry ma oryginalny przerywacz? bo mam wstawiony od jakiejś SKODY 96W i po jednym dniu jazdy po mieście akumulator rozładowany<wow> ładowanie prądu jest dobre...

 

Co sądzicie o tym?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M593599

 

Czekam na szybką odp

pozdro

 

 

wszystko spoko tylko dt 125 nie będizie miała 37 KM hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przerejestrowanie dt 125 czy dt 80 jeśli przyjdzie z niemiec kosztuje w granicach 1000 zł ??????!!!!!!

 

chodzi mi kiedy motorek kupujemy na samych niemieckich papierach(nic nie przetłumaczone itd)

 

przerejestrowywał ktoś dt 80 lub dt 125 osobiście i może mi opisać ile go to kosztowało?

masakra tzn że kupując dt 80 za 2tys złotych trzeba sie liczyć z 1000 na rejestracje tzn trzeba mieć 3000 :)

 

z tego co wyczytałem to jeśli bede rejestrował jako motorower nie musze mieć karty pojazdu ?? znaczy jeśli sprowadzam moto w briefie jest 80ccm ale zarejestruje na motorower np po wymianie silnika to musze robić karte pojazdu czy nie

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przerejestrowanie dt 125 czy dt 80 jeśli przyjdzie z niemiec kosztuje w granicach 1000 zł ???

 

Myślę, że z rejestracją na motorower powinieneś zejść poniżej 1000 zł.

 

masakra tzn że kupując dt 80 za 2tys złotych trzeba sie liczyć z 1000 na rejestracje tzn trzeba mieć 3000

 

Proponuje poczekać do wiosny i na Allegro zaroi się od DT. Zawsze tak jest w sezonie... :icon_biggrin:

 

z tego co wyczytałem to jeśli bede rejestrował jako motorower nie musze mieć karty pojazdu ?? znaczy jeśli sprowadzam moto w briefie jest 80ccm ale zarejestruje na motorower np po wymianie silnika to musze robić karte pojazdu czy nie

 

Tutaj powinieneś coś znaleźć...:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...&hl=Rejestracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z wyborem łańcucha do dt :/ wedłog was który lepszy

 

Kod : 2113060

Nazwa : łańcuch IRIS 428 XRE/126 X-ringowy

Cena brutto : 210,69 zł

Cena netto : 172,70 zł

 

czy ten :

 

Kod : 2150105

Nazwa : łańcuch DID 420 V/126 oringowy

Cena brutto : 206,59 zł

Cena netto : 169,34 zł

 

z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: raheem znaczy potrzebujesz koniecznie mieć przerywacz taki jak w orginale czy chodzi po prostu o mniejsze zużycie akumulatora ??

 

najpierw proponowałbym sprawdzić aku np żarówke 21wat 12v podpiąc pod aku (12v) i zmierzyć czas do momentu kiedy napięcie aku spadnie poniżej 11v no i potem prosta zasada 21wat to jest jakieś 2A prądu więc jeśli po godzinie masz 10.8v to aku ma pojemność rzeczywistą 2Ah a zapewne wininen mieć 5Ah :D

 

prąd ładowania też wypadałoby zmierzyć i napięcie na aku przy odpalonym moto

 

natomiast przerywacz idzie zrobić samemu albo podobno za grosze kupić .... od niego mało zależy pobór prądu bardziej od zastosowanych żarówek w kierunkach ........

 

:biggrin: patryk3860 jakbym wtedy miał kase jak będziesz chciał sprzedać to możemy pogadać nie mówie nie :smile: ale 3 tys to szybko nie bede miał

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mochoa dzięki za odp ale co do ładowania i sprawności akumulatorka to jest wszystko spoko...Poprostu poprzedni właściciel wstawił przerywacz samochodowy który pobiera bardzo duzo prądu(czyli stawia bardzo duży opór) Ja chcę znać arametry oryginalnego przerywacza aby podpasowac od innego motocykla - wtedy kupie to za nieduze pieniądze;) która z nichto uczelniacz

 

Mam kolenje pytanko...dziś wziąłem się za zmiane uszczelniaczy w przednich amortyzatorach:

biorę do rąk jedną lagę; zdejmuje zabezmieczenie, następnie czarną gumę , pod nią następna czarna guma..która z nich to uszczelniacz ? czy ta pierwsza ma za zadanie chronić od kurzu(porównał bym z nowymi zimeryngami ale dojdą dopiero pojutrze? nie wiem co i jak... dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...