Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem.

Otóż jadąc dzisiaj około 20 km/h, coś zblokowało się w silniku.

Odrazu wziąłem się z kolegą za szukanie przyczyny.

Zdjeliśmy dyfuzor, przez okno widać, ze pierścienie i tłok całe.

Całośc (caly silnik) moze sie poruszac, ale z bardzo wielkim oporem.

Wszystkie biegi wchodzą.

Obstawiamy, że to coś z koszem sprzęgła, lub zębatką od kopki,etc.

Na dniach będę to rozkręcał jak czas pozwoli, ale chciałbym sie juz mniejwiecej dowiedzieć, co to moze byc.

 

 

Pozdrawiam KszyHoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!MAm pytanko czy kostka 120 nie będzie za szerokoa do DT 80 LC II chodzi mi o jazde bo w wahacz na pewno wejdzie bo teraz mam 120 ale jest łysa i chce kupic 120 ale poważna koche i sie zastanawiam czy będzie sie dobrze jeździło na zakrętach, błotach i piachu??

 

 

Zalozylem wlasnie taka, jest wypas, wejdzie wszedzie, tylko moze ci jak bedzie duza kostka o wahacz trzec. Nie sluchaj nic o sprzeglach bo to nic do rzeczy, ani do tego pytania nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.O.o Widze Kolega z Ostródy - całkiem nie daleko mnie...:)

 

moje pytanko: chce odmalować moją dt 125 r i nie znam numeru farby... jest to taki ciemny "granatowy","fioletowy" :icon_question: ? taki jak mam w avantarze...

:bigrazz:

Mógłby mi ktoś z Was napisac jaki numer,symbol jest tej farby?

 

z góry wlk. dzięki!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładając za szeroką oponę, moto jest dużo bardziej obciązone, do dt zalecana jest szerokość 100 i taka powinna być!!! Na za szerokiej oponie szybciej skończy się min. tłok, sprzęgło, jeżeli nie wierzysz to przekonaj się kupując oponę o rozmiarze 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...