Skocz do zawartości

Bardzo kosztowna chwila zapomnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Monter napisal:

 

Przed mostem długim jak cholera łuk był łagodny i został łyknięty z prędkością jaka podróżowaliśmy mniej więcej cały czas czyli około 120 km/h. W tym momencie odkręciłem manetkę i na moście ogień. Łuk za mostem wyglądał podobnie...

 

Podobna akcje zrobilem na enerdowskiej "autostradzie" samochodem Peugot 203 wiele lat temu.

Nie chodzilo nawet o zakret a o mala gorke za mostem.

Wyrzucilo mnie w powietrze z taka sila ze jak przybombilem o podloze to tylne zawieszenie wpadlo do bagaznika.

Od tej pory nie daje ognia na mostach, a od bardzo dawna zwalniam przed nieznanymi zakretami.

Jezdze jak dupa, ale zyje - cos za cos :)

No i staram sie nie dac sie adrenalinie, na szczescie z wiekiem staje sie to troszke latwiejsze, choc dalej od czasu do czasu potrafi poniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale o wiele gorzej się czyta takie teksty na forum, niż w jakimś onecie . Choć nigdy montera nie widziałem, nie znamy się osobiście, to jakoś bardziej to do mnie dociera . Jakby jakiś bliski znajomy się wywalił . Będę myślał o tym pewnie kilka dni ... Zdrowiej i wracaj :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

A co do tej armatury to pewnie jeszcze zmienisz zdanie. ;)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko tak: .............!!! - bo ja z dobrego domu, więc brzydkich słów nie uzyję, a inaczej sie nie da tego wyrazić.

Ty fuksiarzu!

A taki rozsądny sie wydawałeś!

 

Cieszę się, ze tylko tak się to skończyło.

To teraz zrastaj się dobrze i szybko.

 

Zdrówka!

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, ku...! :icon_eek:

 

Ty się ciesz, że tylko tyle

 

BTW leczysz się u nas, czy u siebie? bo jakby niedaleko, to jakiś karton fajek przywieziemy :icon_mrgreen:

jsz

Dzięki Jeszua ale już nawiałem do siebie do Giżycka.

Ja chyba również zacznę jeździć jak doopa jak to Adam napisał bo powoli nogi mi się kończą do łamania :icon_mrgreen:

Kupię armaturę i będę się bawił w modyfikacje.

 

 

Dziękuję koledzy za dobre słowa.:flesje: :flesje: :flesje:

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed jesiennym SSSJ Wolkan sobie rozwalił nogę (tez akcja z ciężarówką) teraz Ty przed wiosennym...

Przestań bo ludzie przestaną jeździć na SSSJ :icon_mrgreen:

 

Puknij się w łeb :D

 

 

 

A na poważnie, dobrze że nic Ci nie jest.

 

Właśnie się pukałem w zakręcie i straciłem panowanie

 

A na poważnie to powinienem...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...