Skocz do zawartości

Bardzo kosztowna chwila zapomnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowia, szczęście w nieszczęściu, że tylko tak się skończyło. Udanych poszukiwań nowego moto :icon_mrgreen:

Pzdr :lalag:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeetam od razu armaturę. Kup jakieś pół litra - fantazja nie ponosi bo nie ma czym odkręcić, nawet hamuje i nawet skręca :icon_twisted:

 

A jak znam życie to wraz z gojeniem się nogi będzie Ci pamięć zanikać o armaturach i tym podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze mamy podobnie zeszły rok lewa noga w tym roku prawa

Choć ta Twoja to .... :icon_eek:

 

 

 

U nas w obrębie niedawno koleś zatrzymał się na takiej barierce tyle ze betonowej...

Aczkolwiek w jego wypadku to on się zatrzymał na barierce a motong 40 metrów w polu

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monter,dobrze że jesteś chłopaku :flesje:

Tak właśnie sie zastanawialiśmy,czemu tak długo nie dajesz znaku życia.

Długo zabawisz jeszcze w Giżycku?

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Twoją apetyczną kończynę dolną muszę z przykrością stwierdzić, że zaniedbujesz depilację.

 

Obstawiam że już więcej się nie rozwalisz, bo przecież nie masz 3 nóg. Pozdrawiam i pisz jakbyś coś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego! Jeśli będziesz miał problem ze stawem skokowym (operacja) to mogę Ci dać namiar na chyba jedynego magika w Polsce co to potrafi dobrze złożyć. Moja była dziewczyna miała pogruchotany ten staw tak, że chodziła jedynie o kulach. Całą Polskę zjechaliśmy, ale w końcu znaleźliśmy gościa, który to poprawnie złożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super cieszę się że jesteś z nami. Gratulacje szybkiej reakcji na zaistniałą sytuację :notworthy: .

Szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia w trasie :crossy:

A na marginesie jak bym miał oceniać twój ślizg , lot i lądowanie z telemarkiem była by 10 :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monter skąd masz kody nieśmiertelności?

Całuję tam gdzie lubisz.

Twój Yubasek.

Ktoś mi włączył "god mode" :icon_mrgreen: Dziękuję za całuska....mrrrr.

 

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę, także psychicznego.

 

Stres w tym ułamku sekundy musiał być ogromny. :eek:

Nie zdąrzyłem się stresować, chęć przetrwania była silniejsza.

 

Monter,dobrze że jesteś chłopaku :flesje:

Tak właśnie sie zastanawialiśmy,czemu tak długo nie dajesz znaku życia.

Długo zabawisz jeszcze w Giżycku?

:flesje:

Do 25 maja jestem w Giżu, potem jadę do Kasi do niemcowa na 6 tygodni i potem wrócę na chwilę.

 

A ja myślę że szczęście przyniósł Ci talizman w postaci podgiętej tablicy ;)

A tak na poważnie - fajnie że sam nam to mogłeś opisać :) Powrotu do zdrowia życzę !

Tablica podgięła się podczas wypadku.

 

Cieszę się że żyjesz. Brakowałoby VTX-owcom Twoich kąśliwych uwag.

Wracaj do zdrowia i kupuj VTX-a.

Pozdrawiam Adam.

Jeszcze Wam podogryzam :icon_mrgreen: Też byłoby mi smutno bez tego...w końcu Was lubię.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...