Jump to content

Pozytywnie Zakrecony Wariat

Forumowicze
 • Posts

  3451
 • Joined

 • Days Won

  1

Everything posted by Pozytywnie Zakrecony Wariat

 1. Jak należy Ci na jak największym bezpieczeństwie to dozbieraj przez zimę do dobrego kasku.Niedługo masz Black Friday, może uda się coś fajnego dorwać. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie, niezależnie na czym jeździsz.
 2. Dobry wieczór,przepraszam że przeszkadzam. Czy motor jest już złożon?
 3. Podaj jeszcze czy ów model ma PJ? Co w przypadku gleby na moto?Kto pokrywa finansowo szkody powstałe przy ewentualnym uszkodzeniu motocykla? Bo śmiem wątpić, czy ktoś za 300-400zl zgodzi się użyczyć moto. Popytaj w salonie BMW, czy Triumpha. Może ktoś w zamian za reklamę salonu, podrzuci testówkę.
 4. Sprawdź na FB: Lidka Szyje Zadzwoń, dogadaj się i zrobi to mega fajnie :)
 5. Nie ma sprawy, zwyczajnie później byś sobie pluł w brodę że za małą cenę ustawiles :)Za niska nie, ustaw wyżej niż zakładasz i ewentualnie negocjuj z kimś na miejscu. Nie obniżaj przez telefon, maila etc. bo klient może pomyśleć, że to co ugrał taka drogą jest ceną wyjściową. Co za tym idzie, czyli od tak ugranej kwoty zacznie negocjować na miejscu ;-) P.S To chyba dość chodliwy sprzęt :)
 6. Chłopie, wystaw na jakimś otomoto, i nie obniżaj ceny co chwila o 2 tysie :) Wygląda naprawdę dobrze,a przy takich obniżkach to za chwilę za bezcen oddasz.
 7. Szkoda ze nie Trypel ;-) Niech się sprawuje.
 8. Garwolin.....i komuś przyszło do głowy cokolwiek tam oglądać? Masakra :)
 9. Przełóżcie koła z HD do Kata i z Kata do HD :D Szpas,gratuluję.
 10. No i elegancko,niech się sprawuje :)
 11. Siema Gdyby komuś z Poznania czy też innych miast się nudziło w weekend,wpadajcie na Tor Poznań. Wstęp jest za free,a zobaczyć można najszybszych zawodników z Europy plus nasze krajowe mistrzostwa oraz puchar. Paddock otwarty ,więc z każdym zawodnikiem można sobie cyknąć fotę,pogadać czy porównać realia zawodników teamów fabrycznych do krajowych wirażków ;-)
×
×
 • Create New...