Skocz do zawartości

WWW.MOTOGRYF.PL (Siedlce)


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obie F3ki były malowane. Na obu nie ma oryginalnych naklejek, a ta z krzywymi zegarami ma pomalowane śrubki od dekielka bezpieczników. Rzeczywiście przody wyjęte z F2.

 

Na pocieszenie powiem że kto chodź trochę sie zna na modelu który go interesuje takie rzeczy pozna od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!! takich skurwysnów powinno się powystrzelać! serio zerują na ludziach. A teraz przecie motocyklizm w Polsce się rozrasta wieć ch*je mają na kim kasę zarobić. Szkoda mi nieszcześników którzy trafią na takie sprzety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Siedlcach to chyba same przekręty bylem 2 razy oglądać moto na poczatku poprzedniego roku

1. CBR 600 idealnym stanie itp - faktycznie silniczek pięknie pracował ale co z tego jak była cała zardzewiała na kazdym metalowym elemiencie nawet nie ognisko rdzy tylko płomień - tragedia - gośc powiedział ze jak nie sprzeda do końca tygodnia rozbiera ja i maluje - współczuje temu co kupił juz widze jak dokładnie ją oczyści przed malowaniem

2 również CBR 600 - w ogłoszeniu moto idealne bez wypadkowe itp itd słodzenie na zdjęciach piekny błyszczący do niczego nie można było sie doczepić więc pojechałem - i co szok brak jednej owiewki (nie zdążył skręcić - po co rozkręcił???) silnik ledwo dyszał stukanie nie rowna praca, licznik przesunięty prawdopodobnie powyginane stelarze, szybka nawetr nie przykręcona no padaka wku**wiłem sie że tak oszukują

 

obu przypadkach były to serwisy motocyklowe

w tym drugim było pełno złomów nasciaganych z niemiec widziałem 2 Hornety rozłożone na części a jednego sprzedawali na allegro jako bezwpadkowy, pełno złomu dookoła domu coś o tym świadczy bezwypadko to jedynie były czesci które zachowały sie z rozbitych motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde to teraz mnie zmartwiliście bo jutro jade oglądać motocykl

http://motogryf.pl/moto35.html

troche malo tych fotek i przebieg za niski ale moze zauwazycie cos jeszcze? pliss o szybka pomoc

ogladalem tez wczesniej u nich taka CBRke i wygladala calkiem niezle wiec teraz mam mieszane uczucia...

Edytowane przez Adel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oto, idealna, 100% bezwypadkowa F3 z przodem od F2: Pierwsza F3

 

 

kurcze nie znam sie na f2/f3 bo mialem f4 ale jak dla mnie to ta z linka ma przod od f3 a nie od f2. wloty powierza pod lampa a nie z boku. moze sie myle ale czym sie rozni od tej jesli chodzi o przod ?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M624896 odpowiedzcie bo chce kupic cos podobnego a nie mam zamiaru sie naciac

Edytowane przez uki80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie znam sie na f2/f3 bo mialem f4 ale jak dla mnie to ta z linka ma przod od f3 a nie od f2. wloty powierza pod lampa a nie z boku. moze sie myle ale czym sie rozni od tej jesli chodzi o przod ?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M624896 odpowiedzcie bo chce kupic cos podobnego a nie mam zamiaru sie naciac

 

 

Przód w znaczeniu przedniego zawieszenia. Ta z motogryfa ma koło i lagi od f2 (f3 ma tarcze pływające i nieco iinne lagi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód w znaczeniu przedniego zawieszenia. Ta z motogryfa ma koło i lagi od f2 (f3 ma tarcze pływające i nieco iinne lagi).

no faktycznie tarcza jest inna ale moze w tych starszych modelach f3 takie byly. przecież f3 z roku 95-96 nawet ma tyl jak f2, bo lifting wszedl dopiero w 97 roku. moze z tymi kolami, hamulcami i zawiechami tez tak bylo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...