Skocz do zawartości

WWW.MOTOGRYF.PL (Siedlce)


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Baaaca, do Siedlec nie masz daleko więc w czym problem? Na miejscu mają kilka sztuk F4i, jest co porównywać. Ze zdjęć nikt Ci nic konkretnego nie powie... jechać, pomacać, zajrzeć gdzie trzeba, osłuchać i najlepiej się przejechać.

Kiedyś kumpel kupił u nich naprawdę ładną, bezprzygodową VFR-kę - mieli dwie na miejscu, więc Ty teoretycznie jesteś w lepszej sytuacji :flesje:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak M4NIEK do Siedlec mam 30 km czyli bardzo blisko, ze zdjęć też mi wygląda OK, ale tak Was pytam może akurat ktoś z Was był i ją oglądał, może ktoś coś zauważył na zdjęciach. Dlatego tak pytam i dociekam bo im więcej oczu spojrzy tym lepiej. Chyba sami rozumiecie, że nie miło by było zapłacić 13 tys.zł za pruchno. No cóż zostaje mi tylko pojechać i obejrzeć. Jak pojadę to po powrocie dam znać co i jak.

 

 

 

Pozdrawiam! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Właśnie wróciłem od Moto-Rakowskiego. Oglądałem te F4i i moje przypuszczenia okazały się słuszne co do malowanej czachy, z resztą od razu dowiedziałem się o tym, że moto leżało na lewej stronie od p. Rakowskiego. Co wiecej: Honda sprowadzona z Włoch, pzebieg blisko 41000tys. km, widoczne ślady korozji ma lagach (rdza), i teraz to co mnie najbardziej nurtuje: podczas schodzenia z obrotów silnik między 3500/3000 obr. wydawał z siebie dziwny odgłos p. Rakowski zapewniał, że to napinacz rozrządu, który był nieudany w kilku modelach Hondy (wymienił: 929, 954, F4i). Powiedzcie czy tak naprawde jest bo nie ukrywam bardzo zraziłem się tymi dźwiękami. Jeszcze w sobotę postaram się pojechać do Siedlec i tam obejrzeć inne F4.

 

Do plusów moge zaliczyć:

 

-pełen przegląd motocykla i wymiany wliczone w cenę moto przed jego odbiorem

 

-gotowe dokumenty do rejestracji

 

Pozdrawiam! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie motocykla w siedlcach nie kupowałem, ale kupiłem samochód. zachwalany jako super stan jak się okazało miał pękniętą głowicę, silnik był rozbierany i źle złożony, z tyłu walnięta (wymieniona klapa pomalowana tak, że było widać jeszcze klej po znaczku NL) :D

do dziś zachodzę w głowę jak dałem się nabrać na to padło...... :D:D:D

ale - zero zakupów w siedlcach!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mleko w Olsztynie, było zepsute. Nigdy więcej nie kupię mleka w tym mieście. Jest jakieś przeklęte.

 

Cięta riposta :wink: ale pytanie, dlaczego aż tyle osób właśnie w Siedlcach bądź okolicy kupiło padakę. Zrządzenie losu :icon_question:

2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięta riposta :wink: ale pytanie, dlaczego aż tyle osób właśnie w Siedlcach bądź okolicy kupiło padakę. Zrządzenie losu :icon_question:

 

 

Bo większość sprzętów na wtórnym rynku w PL to padaki.

Dlatego samochód(y) kupuję w salonie a motocykle w niemczech.

Większość to nie znaczy że wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj motocykl pochodzi z MOTOGRYFU z Siedlec, co prawda ja nie kupilem go bezposrednio z Motogryfu a odkupilem od goscia ktory u nich zakupil. Jak narazie nie narzekam na sprzet. Jak ktos kupi mine to moze miec pretensje tylko do siebie bo nikomu nie karze kupwac siepa. wychodze z zalozenia ze wszedzie mozna kupic mine, chodz faktycznie o MOTOGRYFIE chodza podejrzane opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item941087272_honda_...0_rok_1996.html

 

Mam zamiar pojechac zobaczyc z kolega tego Trampka z Motogryfu. Ze zdjec malo co widac z opisu tylko tyle ze bezwypadkowy i z tym wlasnie jest problem bo jak glosi powszechna opinia to kazde moto mialobyc bezwypadkowe a okazywalo sie totalna mina. Moze ktos z was juz widzial tego Transalpa i moze cos powiedziec na jego temat. Jak pojade obejrzec sprzet to napisze co tam zobaczylem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tezzwrocilem uwage na przebiegi w tych motorach kazdy praktycznie z przebiegiem 25tys nie wazne czy rok prod 1993 czy 2003 :biggrin: . Trampek ktorego ogladalem bez rewelacji. Wszystkie czesci eksploatacyjne do wymiany. Moto ogolnie zaniedbane duzo rdzy na wielu elementach. miejscami ogniska korozji malowane sprayem ale jak ktos ma chec i czas sie pobawic to moze kupowac moze cos z tego wyjdzie no i oczywiscie nie za takie pieniadze jakie sa w ogloszeniu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tezzwrocilem uwage na przebiegi w tych motorach kazdy praktycznie z przebiegiem 25tys nie wazne czy rok prod 1993 czy 2003 :biggrin: . Trampek ktorego ogladalem bez rewelacji. Wszystkie czesci eksploatacyjne do wymiany. Moto ogolnie zaniedbane duzo rdzy na wielu elementach. miejscami ogniska korozji malowane sprayem ale jak ktos ma chec i czas sie pobawic to moze kupowac moze cos z tego wyjdzie no i oczywiscie nie za takie pieniadze jakie sa w ogloszeniu :biggrin:

Enduro jakby nie bylo - ogniska korozji - chlopie to ma 15 lat a nie nowka sztuka. Sam szukam teraz motocykla i w przeciagu 2 dni widzialem 5 zlomow ,ale opamietanie trzeba miec i nie szukac nowki sztuki 15letnej :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupiłem ze znajomym http://motogryf.pl/moto23.html

Jak na razie jestem zadowolony gdyż motocykl tymczasowo stoi u mnie i czeka na wycieczkę do krakowa, cena 12 tyś i do jazdy nic absolutnie nie trzeba wymieniać, kierunki nawet dostałem 4 kompletne bułeczki. sprawuje się bez zarzutu. Przyznam że rok temu nie kupił bym za nic u nich słysząc opinie, jednak dwa tygodnie temu przyjechałem oglądać tę sztukę i po 10 minutach przyjechał bus z motocyklami z Włoch, i żaden nie był bity ani nic takiego, powiem że byłem zdziwiony, in plus. Także obejrzałem motocykl obadałem co umiem i kupiliśmy ze znajomym. Są pewne podejrzenia, nie potwierdzone iż tor nie był mu obcy motocykl sprawuje się idealnie może prawie idealnie. Także chyba dołączam się do wypowiedzi że wszędzie da się kupić złoma jak i dobry sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...