Skocz do zawartości

WWW.MOTOGRYF.PL (Siedlce)


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzalem wlasnie kilka motorkow jakie maja w ofercie. Ze zdj nie dostrzeglem jakis 'dziwnych' egzemplarzy. Ale to trzeba jechac i samemu sie przekonac. Jak taka opinie maja to cos musi w tym byc. Ale nigdy do konca nie wiesz co kupujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze zdjęć zainteresowałem się Hondą XR650R Supermoto. Z uwagi, że sama w sobie jest po przeróbkach to ciężko jest cokolwiek stwierdzić oprucz śladów eksploatacji, których na zdjęciach nie widać a powinny jakieś być skoro ktoś kupił sprzęt do ostrzejszego latania.

 

Wycenili ją na 13'200zł. Trochę dużo no ale XR400 potrafi kosztować 10k. Jeśli sprzęt po odpaleniu nie kaszlałby niebieską flegmą olejową to po lekkim targowaniu raczej można brać.

 

Być może goście grzebią i klepią tylko popularne sprzęty które jak widać mogą mieć zainteresowanie, a reszta pokroju własnie tego SM gdzie kupują raczej fanatycy/znawcy/zawodnicy/amatorzy trudno puścić zombie.

 

Ot taka teoria, wariacja na temat :flesje:

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Dokładnie, sporo czasu minieło od Twojego postu i chyba troche się zmieniło na lepsze w tej firmie. Oczywiście jak to w handlu zawsze sprzedawca chce zarobić ale zaryzykowałem i musze przyznać, że chłopaki się znają na rzeczy i kupiłem sprzęt, z którym nie mam problemów od początku. Mój znajomy co mi ich polecił robił u nich naprawki tym też się zajmują i chwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś był u nich ostatnio?

Stoi tam Zetka - http://otomoto.pl/oferta/kawasaki-z-z750-z-750-ID3hhO2o.html

Może ktoś z okolicy mógłby rzucić okiem na szybko, czy w ogóle warto się fatygować z W-wy... i ewentualnie pomógłby w oględzinach, nie za friko rzecz jasna.

Edytowane przez skovronsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obserwowałem ten wątek na forum od dłuższego czasu, tutaj jest sporo negatywnych wpisów na gryfa. Specjalnie założyłem konto, żeby podzielić się wrażeniami ;) . Jako, że mam do Siedlec niedaleko, a rozglądam się za maszyną postanowiłem przejechać się tam. To co tam zobaczyłem wprawiło mnie w pozytywne zdumienie, przede wszystkim ogromny wybór, oraz stan sprzętu :) . Widać od tamtej pory, kiedy powstał ten temat sporo się musiało zmienić lub po prostu były to nieczyste zagrywki konkurencji :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... oczywiście po wielu sprawdzonych i oglądniętych złomach z pewnością ważąca na potencjalnym zakupie będzie opinia osoby z jednym postem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Brałem u nich XR650R dwa sezony temu , obecnie ją sprzedałem ale przez dwa sezony z motocyklem absolutnie się nic nie działo.

Wtedy mieli kilka sztuk XRek bo sami latali nimi na wyprawy.

Edytowane przez KML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...