Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Posts

  5026
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Everything posted by ernestZL

 1. https://www.olx.pl/d/oferta/honda-vfr-750-rc36-lift-CID5-IDNBaPN.html Oglądałem. Zajeździ wszystko co miałeś do tej pory w garażu.
 2. Do 10 koła można spokojnie poszukać z750. Nie ma upierdliwej charakterystyki 600tki.
 3. Oczywiście że tak. 90% 954 tak pracuje. To nie sc28/33. U Ciebie delikatnie słychać jedynie rozrząd. Nic więcej.
 4. Przecież ten silnik chodzi pięknie jak na 954.
 5. Przyznam się że na nowej R1 nie jeździłem. Tylko na bemce i najnowszej dyszce. I na tym głównie jeżdżą ludzie z mojej okolicy. Jednak po przesiadce na R1 wszyscy zdecydowanie poprawili czasy. Coś w tym modelu musi być że człowiek który kręcił się w okolicy 1.40 i nie bardzo mógł to złamać, siada na nową R1 i jedzie po dłuższej przerwie 1.37. Od tak. Poprostu.
 6. Nowa R1 potrzebuje w zasadzie tylko slicków właśnie i sama seria urywa głowę na torze.
 7. Kiedyś na Radomiu Rinas to miał druty nie na środku ale całe boki Identyczne czasy jak moje. Pierwszy raz na Poznaniu 1.59. Na drugi dzień 1.53. Bez owiewek. Na prostej to mnie wyprzedzali jakbym w miejscu stał. 10 letni superbike pro z tyłu. Bez kocy, twardy jak kamień. Przód Racetec k3 z 2013. Sety tak nisko że non stop iskry. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek tak dobrze się bawił na moto.
 8. Jeśli je jeszcze masz to sprawdź jakiej są produkcji. Pirelli zaczęło produkować budżetówki w chinach i np. Diablo rosso 2 na drugi sezon po zimie, przestała totalnie trzymać. Guma jak z kamienia. Przy dużej prędkości z środkowej części opony odpadały duże płaty gumy. Generalnie chińskie budżetowe pirelli to śmieć na jeden sezon.
 9. To zależy w którym miejscu masz obecnie ośkę na skali naciągu. Jak bliżej końca to powinno podejść jak początek to może być problem. Ja teraz zakładałem do ori łańcucha 3 zęby na tyle więcej i musiałem dokupić jedno ogniwo bo brakło kilku mm.
 10. Nie no. Tak trzeba umieć żyć. Lepiej niż u mnie w salonie. Harleye... garaż ma więcej m2 niż te słoiki mają w swoich apartamentach w wawce.
 11. Ja tam wierzę. Komandosi zwyczajnie mają umowy podpisane że nie mogą wszystkiego powiedzieć. Ktoś mógłby zginąć.
 12. A to nie... bo oglądałem jakiś film w tv ostatnio ze Szkopkiem i innymi chłopakami i tam właśnie była jedna gleba. To chyba właśnie "bez znieczulenia" było.
 13. Ja kiedyś na Silesii ściągnąłem gościa na nowej zx10r drogowej. Moja wina. Wjechałem pod łokieć od wewnętrznej i puścił przód. Razem poszliśmy w zielone. Cały bok przeszlifowany. Połamany set, clipon, czacha cała przestawiona. Stwierdził że nie odpuści i będzie się sądził. Trza było sprawę załatwić. No ale on miał motocykl zarejestrowany i ubezpieczony. Tu było łatwiej. Jak 2 torowe maszyny się yebną to po ptakach.
 14. To wkładaj opony drogowe i na tor. Z1000SX byłby na torze jak ryba w wodzie. Do tego pojedzie do Paryża i na Mongolie. Robię badania naukowe. Jak chcesz to wpadaj do mnie. Za darmo daję 600tke na tor. Możesz robić z nią co chcesz. Masz tylko odstawić na koniec pod dom. Nie rzucam słów na wiatr.
 15. No o tym piszę. Po cholere sprzedawać tak uniwersalne moto jak z1000sx i brać ktma który jest odpowiednikiem R1.
 16. O to jest dobry kierunek. Z tego co pamiętam to Jarek Chomicz działa na małych torach i kiedyś się ogłaszał z wypożyczeniem 300tki. I patrz jaki ktm jest uniwersalny. Ja R1 całe Bieszczady zjeździłem. Mam zdjęcia w takich miejscach że chłopaki od enduro pukali się w czoło że ja tam wjechałem. Na torze pierwszy raz byłem. Na krechę do Szkocji pojechałem. Z1000sx to mega uniwersalne moto w porównaniu do takiego KTMa.
 17. O widzisz. Masz doświadczenie z auta. Masz torowe auto? Slicki? Byłeś na torze? Bawiłeś się dobrze? To teraz odpowiedz sobie czy musisz mieć torowy motocykl.
 18. no to rzeczywiście tak średnio z torem.
 19. To sraka. Jak można zostać przy życiu z czoperem. Igrasz z własnym zdrowiem. Pod koniec tamtego sezonu w Łodzi latałem sobie lajtowo za 2 gościami koło 50. Jeden właśnie na z1000sx a drugi na mt10. Non stop równe 1.03. Szacunek. Potem kawka, uśmiechy i wygodnie na kołach do domu. Nie to co ta gejoza z najazdami, kocami, stojakami, przedłużaczami. Tak trzeba żyć.
×
×
 • Create New...