Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Posts

  4,758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by ernestZL

 1. Mnie ten artykuł przekonał. Powaga. Najbardziej mnie przekonał fragment o tej samej skali problemu by naładować elektryka na takiej zakorkowanej trasie i zatankowaniu auta spalinowego. Na końcu artykułu brakło jedynie telefonu kontaktowego do handlowca Tesli.
 2. ernestZL

  Uwaga wirus!

  100 tyś to mało. Kara śmierci. Wszak ten bezobjawowy człowiek który został wymazany pozytywnie testem, który można sobie w dupe wsadzić, jest jawnym siewcą śmierci. A co pokazują statystyki, najczęściej w pełni zaszczepionym, siewcą śmierci. Zdrowe dzieci siedzą w domu. Zdrowi nastolatkowie siedzą w domu. Zdrowy sportowiec musi siedzieć w domu. Zdrowy=chory. Niech ta kometa już pierdolnie
 3. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Masakra. 25% w pełni zaszczepionych osób się udusiło. A zakażenia wśród zaszczepionych cały czas w górę. ZASZCZEPIENI - 23.083 / 61.3 % NIEZASZCZEPIENI - 14.553 / 38.7% To dane z Mazowieckiego.
 4. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Największy polski mózg pandemii covid19. Kraska. Powiedział to o czym mówią foliarze od ponad roku. Kraska będzie traktować covid jak grypę. Kto miał umrzeć to umarł. Zaszczepieni po 2 dawkach umarli. Po 3 też umarli. Niezaszczepieni umarli. Średnia wieku zmarłego na covid nic się nie zmieniła w stosunku do średniej sprzed pandemii. Umarli starzy, schorowani. Pora zwijać przedstawienie. Szury po raz kolejny od początku mieli rację.
 5. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Klod przecież oni tam mają lato mają opiekę medyczną nie rzeźnię dla zwierząt. Nie leczą przez tel. Nie bardzo wiem po co to porównywać. U nas w wakacje nikt nie umierał na covid. I za chwilę też nie będzie umierać bo zaraz wiosna. Już się powoli pustki robią. Testów z 45 tyś na 126 tyś a hospitalizacje lecą na pysk.
 6. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Gdzie najwięcej zakażeń? U zaszczepionych. W jakim miejscu? Oczywiście w najlepiej zaszczepionym mazowieckim a dokładniej Wawa. Zaszczepionych nie testują przecież. To nic. Zaszczepieni z wielkich miast to stan umysłu. Dzięki takim będziemy mieli za każdym razem nową falę gdy tylko zrobi się zimniej. 3 dawki. Dziecko na oko 20 lat. Drapie go w gardle. [*]
 7. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Coś Ci się pomieszało. To ja niezaszczepiony i żyję w zdrowiu nienagannym. Pisałeś kiedyś że kumpel zmarł na covid. Po ilu dawkach był?
 8. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Kurde. 300 osób zmarło. Mój błąd. Czyli 75 w pełni zaszczepionych ludzi umarło na covid tylko przez 1 dzień. My chyba dostaliśmy inne szczepionki.
 9. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Nie no. Bądźmy uczciwi. Ponad 400. Czyli tylko dzisiaj udusiło się lekką ręką 100 w pełni zaszczepionych osób. Osób które poszły się zaszczepić 2 dawkami a i tak umarło na c19. I to liczę tak delikatnie 25%. A przecież wiadomo że to kłamstwo. Tutaj 41% zgonów na covid to zaszczepieni. Chrzanów. https://www.c19.info.pl/chrzanow-41-zgonow-to-zaszczepieni/ A tutaj nawet tvn pokazuje jak umarli, w pełni zaszczepieni, są zliczani jako niezaszczepieni. 29 i 30 grudnia w PL zmarło 370 w pełni zaszczepionych ludzi. Na covid. Już tysiące w pełni zaszczepionych rodaków zeszło z tego świata na covid. W takiej Australii to niezaszczepieni schodzą rzadziej niż u nas zaszczepieni. Taka sytuacja.
 10. Mojego ojca szef żyje z paliwa. Ma 12 stacji i kilka cystern. Czyli detal i hurt. I tak jak piszesz. Za bańke to w woj łódzkim można było spokojnie kupić stacje benzynową. Za 1,8mln kupili po remoncie. Wymienione zbiorniki, dystrybutory. Tylko jak stacja w gównianym miejscu to zarobek żaden. Marża na paliwie zerowa. Ogrzej budynek, prąd, 6 pracowników. Na koniec miesiąca czysty zysk to wypłata z korpo. A jaką kasę musisz włożyć. Już myślą o sprzedaży. Większe pieniądze są handlując na allegro lokówkami do włosów. Nie każdy stacja benzynowa to orlen przy głównej drodze.
 11. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Tego nie da się skomentować. Bez szczepionek mieli fhuj mniej zgonów. A teraz mają lato, ciepełko i robią rekord.
 12. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Anglia od 27 stycznia 2022 r. znosi prawny obowiązek noszenia masek, obowiązek weryfikacji paszportów szczepionkowych, koniec z rekomendacją pracy zdalnej. Przepisy o izolacji po zakażeniu SARS-CoV2, które wygasają 24 marca 2022 r, mają nie być przedłużane. A zaszczepiona po kokardkę Australia idzie na rekordy w wakacje. I s*ał pies te tysiące zakażeń. Proszę popatrzeć na zgony. Przecież to jest kryminał.
 13. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Sytuacja z grudnia. Polscy lekarze nie leczą. A mówiąc wprost, mordują ludzi. Nikogo to nie obchodzi. Dziennikarze nie zadają pytań. https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.radiozet.pl/amp/full/1582101/Polska/Rybnik.-32-latka-zmarla-w-karetce.-Wczesniej-czekala-8-godzin-na-wynik-testu-COVID 8 godz czekania na test. W stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Szacunek dozgonny dla Pana Brauna. Komisja poselska. Oglądałem całą na żywo. Kierownik szpitala z Rybnika. Ciekawy moment od 3h30minuty. Lekarz kłamie i pokazuje fałszywe dokumenty po czym się rozłącza. Tak się morduje ludzi a potem próbuje zacierać ślady. Czy ktoś pójdzie siedzieć? Nikt. Brońcie się nogami i rękami przed naszą służbą zdrowia.
 14. Idealna sytuacja dla głównych zainteresowanych. Doprowadzili do powstania dwóch sekt. Obydwie grupy wyznaniowe z elektoratem betonowym. Sekta kaczystów i sekta tusków. Dwa beznadziejne przypadki kliniczne. Wręcz nieuleczalne. Dyktatura xD To jest właśnie sekta o której piszę.
 15. Nikt nie mówił że będzie tanio.
 16. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Michał. Myliłem się. Cała akcja pada na pysk. Mordeczki z 3 dawkami zostaną sami sobie. Będzie to dziadostwo krążyło we krwi. Cholera wie co przyniesie. Trzeba trzymać kciuk że nic tragicznego. My, niezaszczepieni będziemy zdrowi. Można już powiedzieć że wygraliśmy. Ruch oporu wygrał. Trzymajmy kciuk za zaszczepionych berbeluchą. https://www.sott.net/article/463184-Omicron-in-Scotland-Covid-case-rates-lowest-in-unvaccinated-double-jabbed-elderly-are-driving-rise-in-hospital-admissions Trzymamy za Was kciuki.
 17. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Setki zgonów osób w pełni zaszczepionych. https://24klodzko.pl/43-covidowe-zgony-w-powiecie-klodzkim-w-ciagu-doby-taka-liczba-figuruje-dzisiaj-w-oficjalnych-statystykach/
 18. Andrzej, zwyczajnie auta przechodzą modernizację. 1.4 tsi z 2014 to nie ten sam silnik co 1.4 tsi z 2009 roku. To samo z 1.8 tsi. VW miał bez dwóch zdań wiele wpadek ale nie można powiedzieć że wszystkie silniki TSI to szrot.
 19. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Szczury uciekają z tonącego okrętu. Jeszcze tylko ich osądzić i wsadzić do pierdla za setki tysięcy nadmiarowych zgonów. Ich decyzje i bzdurne procedury w szpitalach powodują że Polacy umierają bez pomocy lekarzy. Teraz kolej na niedzielskiego. Tutaj wyrok powinien być najwyższy. A tutaj powiązania rady medycznej z kasą...
 20. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Raptem kilka miliardów na testy które nic nie dają. Stać nas. Przez 45 lat moglibyśmy robić wybory Sasinowe za taką kasę. Sens podobny. Zapłaci covidianin w nowym ładzie. Wszak ci dobrze wykształceni z wielkich miast, zazwyczaj dobrze zarabiają i popierają walke z szurią. Mateusz Vatowiecki ich lubi.
 21. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Weź rozpisz te 99% z tego tematu kłamco i manipulancie a potem możesz wracać. I ten średni wiek niezaszczepionych na poziomie 55 lat. Wstydu brak.
 22. ernestZL

  Uwaga wirus!

  To tam luz. Dziadek ma demencję to i gada różne dziwne rzeczy. Wyszczepiona po kokardkę Australia idzie na całość. I tam obecnie jest lato
 23. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Miałem to dawać ale i tak chyba nikogo już w temacie covidu nic nie zdziwi. Otóż obecnie w PL większą część zakażeń stanowią ludzie zaszczepieni. Taka sytuacja. To co dał Konrad. Michał. Ja o tym wszystkim wiem. Szpital obecnie to umieralnia od której trzeba uciekać. U nas młody facet miał atak cukrzycy (nawet nie wiedział że choruje). Przyjechało pogotowie, zabrali chłopaka. 6 testów w ciągu 3 godzin na covid. Wszystkie negatywne. Nic przy nim nie zrobili przez te 3 godziny. Gdzie wylądował? Tak proszę państwa. Na cividowym. Gość po ataku cukrzycy, po 6 negatywnych testach na covid, wylądował na cividowym. To są rzeźnicy. Nie lekarze.
 24. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Tutaj facet o dziwo wyszedł żywy z oddziału covidowego i opowiada co tam się dzieje. Masakra. Film pewnie poleci ale póki jest to wrzucam. Teściowa pracuje ponad 30 lat w szpitalu. To co się dzieje obecnie w polskich szpitalach to rzeź. Ubojnia. Mam nadzieję że nikt z waszych bliskich nie będzie musiał korzystać w najbliższym czasie z opieki naszych "lekarzy". Łowcy skór.
×
×
 • Create New...