Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Posts

  5026
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Everything posted by ernestZL

 1. Po to że jesteś kłamcą. Kłamcą bez honoru. Napisałeś nieprawdę i dobrze o tym wiesz. Nigdy nie miałem, nie mam i nigdy nie będę mieć drugiego konta na tym forum. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa. Nie jesteś małym chłopcem.
 2. Ty poważnie to piszesz czy alko ci rozum odebrało? Nie zostawię tego ku*wa gówno posta bez odpowiedzi. To nie jest klod pajacu tak że możesz oczerniać ludzi bez podstawy. We wtorek sprawa będzie miała swój ciąg dalszy.
 3. Normalny człowiek psa potrąconego w rowie nie zostawi. Tutaj motocykl przelatuje koło auta, zatrzymuje się przed maską. Kierowca auta zatrzymuje się, żeby jechać dalej musi ominąć leżący wrak. Wbija bieg i jedzie jakby nigdy nic się nie stało. O wymuszeniu nie wspomnę. Chłopak nie położył motocykla ot tak. Subaru chciało ułatwić włączenie się do ruchu ciężarowemu. Nie spojrzał w lusterka i tragedia gotowa. Tłumaczenie AUTORYTETÓW obrzydliwe. Szkoda chłopaka.
 4. Klod widziałeś film z wypadku? Porażka totalna. A jej tłumaczenia...
 5. Widzieliście co góru lemingów, praworządności odwaliła na S8? Motocyklista śmierć na miejscu. Autorytety na miarę naszych czasów.
 6. ernestZL

  Uwaga wirus!

  W końcu te dane będą jakoś wyglądać. Przez cały tydzień będą zbierać to przynajmniej coś będzie można pokazać Tak to liczby robią wrażenie tylko na ostatnich covidowych paranoikach.
 7. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Jeszua. Jesteś nic niewartym trollem.
 8. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Kiedy u nas było -10, każdy przeziębiony i 500 zgonów dziennie to covidiańskie prostytutki z najtańszego sklepu z prostytutkami porównywało Polskę z Australią w której było lato!!! Tak proszę Państwa. Takie rzeczy uprawiali covidioci. Dziś ci sami debile twierdzą że wirusa nie ma bo jest wyższa temperatura. Czy ktoś kto ma ludzką godność, honor, cokolwiek z ludzkich zachowań, jest mi wstanie pomóc w tym jak nazwać takich ludzi?
 9. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Patrzę na dzisiejszy raport i wirus naprawdę sobie poszedł. Może zjazdy rodzinne w te święta coś ruszą w temacie... chociaż może zachować troszkę ostrożności w ten czas i zrezygnować ze spotkań z rodziną? Myślę że byłoby to rozsądne rozwiązanie. Albo przynajmniej nie zapraszać do stołu rodzinnego niezaszczepionych osób? Oczywiście z wyjątkiem Ukraińców. Oni mogą.
 10. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Jeszua mordo. Ostatni raportowany tydzień to 70% zakażeń wśród w pełni zaszczepionych. Pisałem o ostatnim czasie (jak umiesz czytać oczywiście) 56 898 zakażeń w pełni zaszczepieni 39 563!!! Od stycznia do ostatniego raportowanego dnia 1 946 672 zakażenia w pełni zaszczepieni 1 175 828!!! https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3761 Mordo weź no proszę wytłumacz czemu zniesienie obostrzeń, zero masek, we wszystkich galeriach dzikie tłumy, ponad 2 milionów nieszczepów z UKR i mamy rekordowe spadki? xD
 11. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Michał. Covid pokazał jakimi ludźmi jesteśmy. Jak łatwo można wrócić do obozów koncentracyjnych. To jest zatrważające. I to nie ludzie z wiosek bez szkoły. To mądrzy, wykształceni z wielkich ośrodków co na codzień chodzą do teatru a prywatnie popierają żeby sąsiad zdechł z głodu bo nie ma certyfikatu na życie. Jest gorszym, ludzkim odpadem. Rasa panów i Żydzi roznoszący tyfus. Pandemia ludzkich mózgów.
 12. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Jeszua no cóż ja mogę poradzić te 70% na pewno sobie wytłumaczycie. W sekcie nie takie rzeczy szamani tłumaczą. Jeszua. Mordo kochana nie raz w tym temacie podkreślałeś że obostrzenia i maski miały bezpośredni wpływ na liczby którymi karmiono ludzi w czasie pandemii. Weź no wytłumacz w jaki sposób odpuszczenie masek i przyjazd ponad 2 milionów niezaszczepionych Ukraińców spowodowało takie spadki w PL? XD co to się stanęło? Macie tam w sekcie covidiańskiej na to regułkę?
 13. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Andrzeju. W ostatnim czasie w PL ponad 70% raportowanych zakażeń pochodziło od w pełni zaszczepionych osób. NAUKA
 14. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Covidioci używają danych wtedy kiedy jest wygodnie. Ludzie przestają umierać na wirusa to covidiota uważa że nie raportują zgonów a lekarze dostają pod stołem żeby było widać że pandemii nie ma. Gdy wirus bierze urlop na okres lata to w sumie covidioci nic nie mówią bo to w zasadzie normalne że w wakacje nie ma covidu. Cividioci to gatunek przegrany.
 15. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Covidioci to kupią. Na wigilię znowu nie będą chcieli przy jednym stole z niezaszczepionymi siedzieć i na forum popierać zakaz ich wchodzenia do sklepu bez paszportu covi. Tymczasem postulują o przyjmowanie niezaszczepionych Ukraińców do domów. Pandemia ludzkich mózgów.
 16. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Horban to taki sam odklejeniec jak forumowi covidioci. Ale profesor... AUTORYTET. Na szczęście niezaszczepiona, ponad 2 milonowa ekipa z Ukrainy uratowała nas przed tym tsunami i wirus poszedł na urlop.
 17. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Na razie pandemia odwołana. Urzędowo. Tupolewy nie spadają. Miliony bez masek, bez szczepień i żadnej pandemii. Jak będzie trzeba to urzędowo się pandemie przywróci. Covidioci zrozumieją.
 18. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Ależ tak właśnie będzie. Weź Shanghaj. Poziom zaszczepienia 90% a tam ludzie w domach zamknięci bo covid. A covidioci dalej wierzą że o zdrowie tu chodzi. Mamy największy deficyt mózgu w historii ludzkości.
 19. ernestZL

  Uwaga wirus!

  0 przypadków rozumiem. Ale zero zgonów? czyli co? Lekarze są szurami i nie wpisują zgonów jako covid? No, no. Covidianie zaskakują mnie coraz bardziej. Ale to są tak niemądre jednostki że wierzą w czasowe urlopy morderczego wirusa to i we wszystko uwierzą.
 20. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Też byłbyś w nerwach wiedząc że na koniec "pandemii" średnia wieku dla zmarłych na covid jest wyższa od średniej życia w PL. Do tego 75% tych zgonów to ludzie z wielochorobowością. Tyle pierdolenia co covidianie mieli w tym temacie to głowa boli. Skuteczności szczepionki gdzie już po dosłownie chwili od podania pierwszej dawki były sygnały o zakażeniu u zaszczepionych. Gdzie jeszcze nikt nie mówił o żadnych wariantach i mutacjach. A walka z covidem pochłonęła więcej ofiar niż zrobił to wirus morderca. Wykształceni z wielkich miast psia Mać. Wakcynolodzy internetowi i ich autorytety od 100% skuteczności.
 21. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Tak. Pandemia idiotów. Wyjątkowo groźnych. Ponad 200 tyś zabitych ludzi w postaci nadmiarowych zgonów. Przez wirusa który w tamtym roku wziął urlop i teraz też poszedł na wakacje. Nikt nie odpowie za śmierć tych ludzi przed którymi zamknięto opiekę medyczną. Nikt. Idioci jeszcze brawo na balkonach bili. A dzisiaj bez masek, obostrzeń, z ponad 2 milonami antyszczepionkowców z Ukrainy mamy 0 zgonów. Nawet 80 letnia schorowana babcia nie umarła na c19. W momencie gdzie szaleją dookoła wirusy. A idioci dalej na posterunku.
 22. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Myślę że pisowski troll dzisiaj nie zawita do tematu. Polska wzorem na cały świat w temacie pandemii. Najstraszliwszy wirus świata decyzją polityczną przestał zabijać. Za kilka miesięcy znowu będzie seryjnym mordercą. Pandemia dla idiotów
×
×
 • Create New...