Skocz do zawartości

WWW.MOTOGRYF.PL (Siedlce)


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w "minach" była dyskusja o podejrzanej CBR F3 wystawionej przez tą firmę.

 

Patrzcie na to!

 

Oto, idealna, 100% bezwypadkowa F3 z przodem od F2: Pierwsza F3

 

Oto, idealna, 100% bezwypadkowa INNA F3 i jak się okazuje, też z przodem od F2!!! : Druga F3

 

Nawet nie chce mi się przyglądać reszcie oferty tej firmy.

ku*wa!!! Przecież to niewiarygodne. Ciekawe z ilu rozwalonych sprzętów ich "idealne" egzemplarze są składane...

 

 

EDIT:

 

Szybkie looknięcie na jedno ze zdjęć z ich strony: ZDJĘCIE

 

Zobaczcie jaki prosty stelaż zegarów!

 

No nie mogę i wszystko firmowane słowami: "MOTOCYKL W IDEALNYM STANIE TECHNICZNYM I WIZUALNYM W 100% BEZWYPADKOWY.JEśLI CENISZ WłASNE żYCIE I MASZ DOść OGLąANIA POWYPADKOWYCH I ZAKATOWANYCH MOTOCYKLI, ZAPRASZAM DO SIEBIE, NIE BęDZIESZ ZAWIEDZIONY STANEM MOTOCYKLA."

 

Ależ mi ciśnienie skoczyło :eek:

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha,z siedlcami przypomniała mi się pewna historia,po kupnie motocykla (ufff,z Tarnowa,chociaż tam tez niezłe kokosy są...) obok spotkałem gościa,tez ma moto,byc może jest z tego forum,nie wiem,niewazne w kazdym razie koles do mnie z kąd kupiłes,ja mu odpowiadam z Tarnowa,a on do mnie Ufff to dobrze ze nie z Siedlec, ja się pytam dlaczego,a koles mi mowi ze miał pogiętą felge z poprzedniego motocykla,wystawił ja na sprzedaz i ktos zadzwonił z Siedlec,po sprzedazy kolo się go pyta a po co ci pogięta felga,a gość na to a wyprostuje się i ze ją sprzeda....tak to jest....to ,ze akurat z Siedlec to pewnie przypadek,ale napisałem to tak apropo tego tematu...

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha,z siedlcami przypomniała mi się pewna historia,po kupnie motocykla (ufff,z Tarnowa,chociaż tam tez niezłe kokosy są...) obok spotkałem gościa,tez ma moto,byc może jest z tego forum,nie wiem,niewazne w kazdym razie koles do mnie z kąd kupiłes,ja mu odpowiadam z Tarnowa,a on do mnie Ufff to dobrze ze nie z Siedlec, ja się pytam dlaczego,a koles mi mowi ze miał pogiętą felge z poprzedniego motocykla,wystawił ja na sprzedaz i ktos zadzwonił z Siedlec,po sprzedazy kolo się go pyta a po co ci pogięta felga,a gość na to a wyprostuje się i ze ją sprzeda....tak to jest....to ,ze akurat z Siedlec to pewnie przypadek,ale napisałem to tak apropo tego tematu...

 

 

Nie wiem o co chodzi z tym tarnowem, ale tu nikt motocyklami nie handluje, ilosc motocykli i motocyklistow mozna policzyc na palcach jednej reki na samym forum jest moze z tarnowa z 4 osoby z czego 2 znam:P nie slyszalem nic o przypadkach jakiegos sqrwysynstwa, jesli juz to od jakiegos pojedynczego sprzedawcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym tarnowem, ale tu nikt motocyklami nie handluje, ilosc motocykli i motocyklistow mozna policzyc na palcach jednej reki na samym forum jest moze z tarnowa z 4 osoby z czego 2 znam:P nie slyszalem nic o przypadkach jakiegos sqrwysynstwa, jesli juz to od jakiegos pojedynczego sprzedawcy ;)

A przeczytałeś całego posta?? :bigrazz: nie jechałem na Tarnów,tylko napisałem ze z tamtąd mam motocykl,(i choc widziałem co biore,koles mi maksymalne kity wciskał i jeszcze agresywnie,na szczęści pozniej się zreahabilitował :flesje: pisałem o historii pewnego goscia co sprzedał krzywą felge do siedlec...

Ale niektórzy mają ciśnienie.... :( wrzucie na luz,chłopaki cały sezon przed nami...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od gościa z siedlec kupiłem motor i latałem nim bezawaryjnie cztery lata. teraz mam go do sprzedania bo kupiłem większy i bardziej w moim stylu. wszędzie są ludzie i ludziska- nie można kreślić regionu jedną miarą że się znalazło paru kowali na terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokaldnie, ja z siedlec kupowal ruski ale od normanego człowieka a nie od słysnnych braci ***** co do człowieka ktory sprzedaje cbr to mialem okazje raz kupowac u niego moto, wlasnie cbr F2 ale bylo to 3 lata temu i moto sprowadzil mi uszkodzone i widzialem co biore wiec.Ale oni razem z kolega skladaja ladne gnieciuchy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...