Skocz do zawartości

WWW.MOTOGRYF.PL (Siedlce)


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te ślady na półce to tylko wytarty lakier, nie sprej. O to mi chodziło.

 

Choć faktycznie, wiązka i linka są pomalowane :icon_twisted: Ale LOL :icon_mrgreen: Hahaha, no rozbawiło mnie to mocno :icon_razz:

 

BTW śruba od klapki w owiewce bo chyba nie powinna być czerwona nie?

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie F3ki były malowane. Na obu nie ma oryginalnych naklejek, a ta z krzywymi zegarami ma pomalowane śrubki od dekielka bezpieczników. Rzeczywiście przody wyjęte z F2.

 

 

BTW śruba od klapki w owiewce bo chyba nie powinna być czerwona nie?

 

 

Czytaj temat od początku do końca barani łbie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: jak dla mnie siedlce to frajerstwo i tyle. ostatnio bylem tam po pieknego bladego z 98r na foto calkiem ladny kolo mowi ze caculko wsiadac i jechac jak zajechalem to zeby nie moi kumple to bym jego razem z tym jego motorem spalil na stosie. a mowilem panie tylko idealny mnie interesuje. :biggrin:

-panie moto cukiereczek sam jezdzilem 2 lata (osoba prywatna!)

-wszystko lalka

-nowe czesci

a teraz rzeczywistosc

-silikon wyplywal z pod dekielkow

-na ulicy zyl swoim zyciem( jechal gdzie chcial)

-popekane plastiki i wygladal jakby paryz dakar przejechal

a kolo powazny instruktor jazdy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: jak dla mnie siedlce to frajerstwo i tyle. ostatnio bylem tam po pieknego bladego z 98r na foto calkiem ladny kolo mowi ze caculko wsiadac i jechac jak zajechalem to zeby nie moi kumple to bym jego razem z tym jego motorem spalil na stosie. a mowilem panie tylko idealny mnie interesuje. :flesje:

-panie moto cukiereczek sam jezdzilem 2 lata (osoba prywatna!)

-wszystko lalka

-nowe czesci

a teraz rzeczywistosc

-silikon wyplywal z pod dekielkow

-na ulicy zyl swoim zyciem( jechal gdzie chcial)

-popekane plastiki i wygladal jakby paryz dakar przejechal

a kolo powazny instruktor jazdy !!!

 

napisz prosze czy chodzi o tego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M633271 czy Ty byles innego ogladac, bo tym jest kolega zainteresowany...

:flesje: ;)

pozdrawiam.lenar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te ślady na półce to tylko wytarty lakier, nie sprej. O to mi chodziło.

 

Choć faktycznie, wiązka i linka są pomalowane :biggrin: Ale LOL :buttrock: Hahaha, no rozbawiło mnie to mocno :D

 

BTW śruba od klapki w owiewce bo chyba nie powinna być czerwona nie?

 

jasne ze nie powinna byc czerwona... a ta srebrzanka :icon_mrgreen: cóż trudu sobie nie zadali...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ja odświeże temat...

"niestety" w motogryfie znalazlem dla siebie moto

http://www.motogryf.pl/moto34.html

oczywiście moto "igła"

 

Czy ktoś moze ogladał te moto, bo sam chciałem je ogladac ale czytajac to co tu piszecie nie wiem czy warto jechac 700km ze Szczecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ja odświeże temat...

"niestety" w motogryfie znalazlem dla siebie moto

http://www.motogryf.pl/moto34.html

oczywiście moto "igła"

 

Czy ktoś moze ogladał te moto, bo sam chciałem je ogladac ale czytajac to co tu piszecie nie wiem czy warto jechac 700km ze Szczecina.

 

E tam 700, 580 jest z Dąbia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a i ja odświeże temat...

"niestety" w motogryfie znalazlem dla siebie moto

http://www.motogryf.pl/moto34.html

oczywiście moto "igła"

 

Czy ktoś moze ogladał te moto, bo sam chciałem je ogladac ale czytajac to co tu piszecie nie wiem czy warto jechac 700km ze Szczecina.

 

Na moje oko laika.... St wygląda całkiem ładnie .. można powiedzieć ,że lakier jakby nuffkaa..

 

Ale ale... jeżeli ma tylko 34 tysie przejechane .. to dziwi mnei fakt tak skorodowanego kolektora..

Może w ty modelu to normalne...

 

Dalej Jeżeli ten STek ma 34 tysiące to czemu w miejscu naciągu łańcucha jest aż tak wytarta farba ...

Ile razy naped był wyminiany ? 2 może 3 ? no sorki ... ale na napedzie mozna zrobic i 500 km. i 20 tysi i 30 tysi ..

 

Dziwi mnie ten lakier... kto kupuje taki motocykl jako nowy . przynajmneij pare razy zapewne bedzie chcial wjechac w ztw. las. szuter itp..a żadnych rysek nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko laika.... St wygląda całkiem ładnie .. można powiedzieć ,że lakier jakby nuffkaa..

 

Ale ale... jeżeli ma tylko 34 tysie przejechane .. to dziwi mnei fakt tak skorodowanego kolektora..

Może w ty modelu to normalne...

 

 

Akurat w ST to normalne, niestety.

A wygląda faktycznie bardzo ładnie, nawet osłona silnika od strony hamulca nie jest porysowana i lakier na osłonie mechanizmu zmiany biegów nie jest mocno wytarty, może faktycznie terenu nie widziała i ktoś latał tylko po autostradach.

Ale bez obejrzenia i osłuchania na żywo nic dokładnie nie mozna powiedzieć.

 

P.S. Rok i malowanie jak moja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

Tak wiem że temat umieściłem trochę nie w tym dziale, ale nie będę zakładał nowego.

 

 

Z powyższym tematem już się zapoznałem, fakt jestem zdegustowany. Ale z racji tego że szukam motocykla dla siebie, niestety, ale zobaczyłem u nich tę F4i Sport http://www.motogryf.pl/moto59.html Co o nie sądzicie? A może lepiej jednak jechać do Moto-Rakowskiego (komis, który cieszy się dobrą opinią na FM) po tą co prawda trochę inną F4i http://www.motorakowski.pl/index.php?optio...tegory&catid=88 w niej czacha raczej była malowana.

 

Proszę o sugestie z Waszej strony odnośnie tych motocykli.

 

 

Pozdrawiam! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien, ale chyba już kiedyś ta F4 była wałkowana na forum... Żadnych szczegółów nie pamiętam niestety... Sam nie wiem czy bym pojechał do nich po moto...

 

CBR'ka ładna, wizualnie jest ok, nie mogę jej nic zarzucić, napęd wymieniany, wygląda na igłę. Reszta przy oględzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...