Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Content Count

  3,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ernestZL last won the day on November 4

ernestZL had the most liked content!

Community Reputation

76 Neutralny

About ernestZL

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - izi rajder
 • Birthday 12/24/1984

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Radomsko

Osobiste

 • Motocykl
  zx10r
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Silnik spalinowy w motocyklu i tak już jest absurdalnie mocny z dużym momentem, więc nie bardzo widzę sens dalszego zwiększania km/nm. Teraz to bardziej kwestia przeniesienia napędu/trakcja niż sam rodzaj silnika.
 2. W temacie motoryzacji przerobiłem naprawdę dużo dziwnych tematów ale jest kilka których nie ogarnę już chyba na zawsze. Jednym z nich są opony bierznikowane. Nie i ch*j. No nie ma opcji. Raz mnie namówił brat, potem drugi, trzeci (pracuje w firmie która to robi, znana w PL) i za każdym razem lipa. Tylko to były letnie opony.
 3. Ło matko, śnieg... śnieg to akurat najmniejszy problem. Praktycznie każda firmowa wielosezonowa opona ogarnie temat i nie ma się czego bać. Jak do miasta to nawet nie ma tematu. Tylko całoroczna. Dla mnie problem jest właśnie jak jest sucho i "ładnie"... wtedy przy mojej jeździe taka opona płynie. A miałem naprawdę kilka takich opon z najwyższej półki. Rodzice, teście, żona wszyscy na całorocznych. Mało jeżdżą i większość miasto. Ja przekładam.
 4. Ale ryżemu nie wybaczę tej decyzji nigdy. Pal sześć te jego kłamstwa i hipokryzję, było minęło. Ale że nie będę mógł zobaczyć tych wszystkich twarzy lisów, michników, pochanków itp. po tym jakby dostał soczystego liścia od wyborców, to tego mu nie wybaczę. Teraz wygrana mojego kochanego Prezydenta Andrzeja nie będzie smakowała tak samo. Jak żyć. Pozostanie mi tylko czytanie Jeszuy. Jego nienawiść mnie będzie jedynie trzymać w kupie.
 5. Swoją drogą to bardzo brzydko się postarzał. Dawno nie widziałem jego twarzy i jestem w delikatnym szoku.
 6. Nie możliwe. Ryży by nigdy nie zostawił ojczyzny w potrzebie. Droczy się.
 7. Pani Krysia nie jest miernotą. Proszę ważyć słowa to osoba twardo stojąca przy swoim zdaniu, umiejąca bez okrągłej gadki mówić wprost. Prawnik i profesor z UW. Moja siostra ją bardzo dobrze wspomina z uczelni. Zresztą nie tylko ona. Od zawsze negatywnie nastawiona do UE i szeroko pojętego lewactwa. Za to ogromny szacunek. Lewactwo to największa bolączka cywilizacji No ale jak się wiedzę czerpie z tvnu i gw to potem tak jest. Krysia to fajna babka.
 8. Ja tam uwielbiam panią Pawłowicz zawsze i wszędzie. Co do największej mafii w PL czyli WO LNE SĄ DY to tej kasty nikt nie ruszy. Żaden kaczor czy tam zbyszek. Dalej będą kamienice handlowane przez 140 letnich biznesmenów a córka Jolanty Brzeskiej będzie musiała płacić mandat za szkody których mama dokonała w trakcie samospalenia się. KON STY TU CJA.
 9. Nie no nie robiłem tego z oszczędności. I tak 2 bańki stały na regale w garażu. Zwyczajnie nie lubię wyrzucać dobrej rzeczy. Tak już mnie nauczyli rodzice olej był czysty, bez przebarwień i pachniał praktycznie tak samo jak ten z butelki. Opilków bardzo mało. Swoją drogą to jest to patent od jednego z lepszych mechaników od motocykli które jeżdżą po torach bardzo znane i cenione nazwisko a znam faceta od 15 letniego smarka. Co do temperatury oleju to mam taki czujnik w zx10r i faktycznie łapie wyższe temperatury w korku niż na torze. W aucie było odwrotnie. Olej po kilku okrążeniach na silesii złapał takiej temp że musiałem zjechać bo zaraz bym nie miał ciśnienia. Różnie to bywa. Może słaby olej, może zła lepkość. Nie znam się.
 10. Oczywiście że nie. Ja się z motocyklami torowymi nie pieszcze i co najważniejsze dbam o planetę. Wylewać dobry olej? W matkę ziemię?
 11. Ja w tamtymi sezonie do torówki zalałem millersa zfs 10w50. Tańszy o ponad połowę od 300v a nic złego się nie działo i dziać się nie będzie. Chciałem teraz olej wymienić po 4x duży tor i jakieś 12x karting ale zlałem to praktycznie w takim samy stanie jak wlałem więc przez czystą szmatę żeby nie było opiłków i z powrotem do pieca
 12. Te są naprawdę dobre. Ten 1.8 zapierdziela naprawdę fajnie a pali jak na benzynę śmieszne ilości. Oleju nie bierze, rozrząd był nie ruszany jeszcze. Tam chyba łańcuch jest. Wszyscy się za głowę łapali jak to przyjechało na plac bo tsi ma słabą opinię przez pierwsze modele a tutaj jest naprawdę ok. Jeszcze 1.6 tdi z Caddego. Ja zrobiłem osobiście tym autem 400 tyś. Zdawałem go z takim przebiegiem i jedyne co padło to egr przy 350 tyś. Super silnik.
 13. U nas na flocie chodzą seaty 1.4 tsi 150km i 1.8 tsi 180km i nawalone ponad 300 tyś i zero problemów. Dziwne ale prawdziwe.
×
×
 • Create New...