Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Content Count

  4,026
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ernestZL last won the day on November 4 2019

ernestZL had the most liked content!

Community Reputation

31 Neutralny

About ernestZL

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - izi rajder
 • Birthday 12/24/1984

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Radomsko

Osobiste

 • Motocykl
  zx10r
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. Jesteśmy na forum motycklistów. Jeżdżę na moto od 9 roku życia. Znasz moje imię gnido. Znasz miasto. Zakładasz ente konta na forum gdzie jestem od wielu, wielu lat. Szczujesz ludzi na siebie. Niszczysz to forum. Powodujesz że ludzie nie chcą pisać. Jak to jest że dorosły (chyba, nie wiem bo ciężko jest brać poważnie takich ludzi) człowiek zakłada kilka kont na forum i wali w ludzi jak 5 latek? Nie jest ci człowieku wstyd? Masz ty godność jakąś? Golisz ty się przed lustrem?
 2. Jonaszko ty bocie bez imienia i twarzy. Jak to jest samemu z 5 kont chodzić po forum i dawać plusiki i minusy. Napisz coś o sobie. Może będę mógł pomóc. Mam w rodzinie kilku lekarzy.
 3. Czyli za susze odpowiedzialne są obfite deszcze i burze.
 4. Ja kupiłem 636 z 2006 przerobioną na streeta za 5800 zł. Założyłem owiewki i mam naprawdę świetny motocykl na tor. Nie dołożyłem złamanego grosza do niego. Cały prosty, tarcze, klocki, napęd, opony jak nowe. Od 3 sezonów wymieniam tylko olej i filtry. Inne motocykle wybuchają na torze a ten dalej jeździ i ma się świetnie. Sprzedałem graty od streeta (lampę, półkę i kierę) i w tej cenie miałem laminaty na tor. Motocykl oczywiście z papierami z UK. Co chwila pojawia się jakieś ogłoszenie w dobrych pieniądzach. Często niska cena odstrasza. Teraz pojechałem znajomemu po 929 (też chce na tor) za 5 tyś. Szlif i poszła w rów. Cała w oryginale. Przed szlifem lalka. Wziąłem to. Miała iść na tor ale w takim stanie to kumpel szuka lampy i stelaża i będzie fajne 929 (fakt lekko porysowane i z klejoną czachą) ale technicznie ten motocykl jest w takim stanie że mógłbym go sprzedać bratu. Pięć koła. Ubezpieczone, z przeglądem.
 5. Chodzi o wyniki. Wszedł gość Trzaskowski i z kroku wpada na 2 miejsce.
 6. Tomek, tylko bez emocji bo piszę to zupełnie neutralnie... skończyło się rumakowanie Szymona.
 7. Kurde, nawet jakbym chciał doradzić to nie umiem pojęcia nie mam czym tu na a1 można jeździć. Jedyne co mi do głowy przychodzi do bandit 600, sv 650, fazer... no od biedy gs 500 czy er 500 tylko czy to 3 tyś kosztuje? znaczy się wedle siebie piszę bo ja mądry w wieku 16 lat na spółkę z kuzynem kupiliśmy zzr 600 bez skrzyni biegów i było męczone. I właśnie coś koło tego kosztowało. Bo o 125 to Ci nie będę pisał bo na takim czymś to jeździł człowiek dużo wcześniej. Także tego...
 8. Zdecydowana większość elektoratu pisu (i potencjalnego elektoratu) ma w D kto to jest Kazik i radiowa trójka głęboko w D zdanie autorytetów z wielkich miast, aktorów, dziennikarzy i innych wieszczów. Pis wyszedł i dał realny pieniądz na konto. Kobita na wsi musiała miesiąc tyrać u prywaciarza na to co mati jej przelewa miesiąc w miesiąc. Te kobity z januszami za chwilę po raz kolejny zaorają "opozycję". Żaden Kazik nic nie zmieni. Tylko zabranie kasy na bombelka może odsunąć pis od władzy. Tylko to. Nawet jakby papież zmartwychwstał i kazał głosować na opozycję to i tak by go nie posłuchali. Jakby ksiądz z ambony kazał głosować na opozycję to też by nie posłuchali. Dopóki jest pincet na koncie dopóty pis nie przegra z przeciwnikiem.
 9. Swoją drogą to dałbym szansę Sikorskiemu. Nie lubię chama ale uważam że byłby 2 razy lepszym kandydatem od tej cioty Rafaua. Tak se głośno myślę.
 10. Ok. Masz rację co do jednego. Słaby wynik Kidawy. Co do całej reszty to za chwilę będą efekty.
 11. PO nie ma twardego elektoratu? Tomek czy Ty przypadkiem nie miałeś ostatnio zderzenia z czymś twardym? w Wawie (a mam tam 3 siostry) wystawiasz deske do klopa i ma poparcie 99% z elektoratu PO. To jest taki sam beton co debile z pisu. Niby piszesz czasem mądrze ale jak już jebniesz to z grubej rury.
 12. Proszę cię... to wszystko ten sam elektorat. Zdecydowana większość która nie mogła słuchać Kidawy dała głos na Szymona. Teraz mają "swojego" kandydata. Dla Adriana bez różnicy. Zyska Bosak i mocno straci Hołownia. To proste jak 2 razy 2.
 13. Oczywiście. Zdecydowanie większe. Jednocześnie zacznie spadać Hołowni.
 14. Za chwilę poparcie niezdecydowanych przejdzie z Szymona na Rafała. Będziesz musiał zmienić avarar.
 15. Hołownia co facet odleciał. Brakło skali w moim detektorze żenady. Jednak pralnia mózgu w TVN zrobiła swoje.
×
×
 • Create New...