Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Content Count

  3,961
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ernestZL last won the day on November 4 2019

ernestZL had the most liked content!

Community Reputation

76 Neutralny

About ernestZL

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - izi rajder
 • Birthday 12/24/1984

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Radomsko

Osobiste

 • Motocykl
  zx10r
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Nie mogę się doczekać pierwszej debaty i przemowy pani Kidawy
 2. Najważniejsze są geny żadne wykształcenie, wychowanie i wzorce. Łóżko jest ważne ale absolutnie nie najważniejsze. Nie zamknięta deska od kibla i brak awantury również. Po wielu latach obserwacji uważam że zdecydowana większość facetów przy wyborze kobiety zachowuje się jak ostatni kretyni. To facet w tej sytuacji jest najważniejszy. Tak, oczywiście to kiebieta mówi tak ale facet zawsze rozdaje karty. Kiedyś miałem naprawdę negatywny stosunek do starych kawalerów. Im dłużej obserwuję otoczenie tym bardziej zmieniam zdanie.
 3. V50 ma tyle wspólnego z volvo co ja z rodziną królewską Blachy ma tylko dobre. 2.0 136 w mieście też będzie chlał. 1.6 za to podobno bardziej awaryjny. Moim zdaniem najlepszy wybór do takiej jazdy to pb+gaz. Masz spokój. U mnie w V50 w pewnym momencie zaczęła się lawina. Kopcenie, trzęsienie budą , brak mocy. Włożone w auto ogrom kasy. Dwumas, wtryski, egr, cały dolot, poduszki silnika i na koniec turbo. Nie wspomnę o zwykłej eksploatacji. Nigdy więcej ropy.
 4. Właściciele Hond są specyficzni. Trzeba zrozumieć.
 5. Tylko droga by to zrozumieć daleka.
 6. Silnik spalinowy w motocyklu i tak już jest absurdalnie mocny z dużym momentem, więc nie bardzo widzę sens dalszego zwiększania km/nm. Teraz to bardziej kwestia przeniesienia napędu/trakcja niż sam rodzaj silnika.
 7. W temacie motoryzacji przerobiłem naprawdę dużo dziwnych tematów ale jest kilka których nie ogarnę już chyba na zawsze. Jednym z nich są opony bierznikowane. Nie i ch*j. No nie ma opcji. Raz mnie namówił brat, potem drugi, trzeci (pracuje w firmie która to robi, znana w PL) i za każdym razem lipa. Tylko to były letnie opony.
 8. Ło matko, śnieg... śnieg to akurat najmniejszy problem. Praktycznie każda firmowa wielosezonowa opona ogarnie temat i nie ma się czego bać. Jak do miasta to nawet nie ma tematu. Tylko całoroczna. Dla mnie problem jest właśnie jak jest sucho i "ładnie"... wtedy przy mojej jeździe taka opona płynie. A miałem naprawdę kilka takich opon z najwyższej półki. Rodzice, teście, żona wszyscy na całorocznych. Mało jeżdżą i większość miasto. Ja przekładam.
 9. Ale ryżemu nie wybaczę tej decyzji nigdy. Pal sześć te jego kłamstwa i hipokryzję, było minęło. Ale że nie będę mógł zobaczyć tych wszystkich twarzy lisów, michników, pochanków itp. po tym jakby dostał soczystego liścia od wyborców, to tego mu nie wybaczę. Teraz wygrana mojego kochanego Prezydenta Andrzeja nie będzie smakowała tak samo. Jak żyć. Pozostanie mi tylko czytanie Jeszuy. Jego nienawiść mnie będzie jedynie trzymać w kupie.
 10. Swoją drogą to bardzo brzydko się postarzał. Dawno nie widziałem jego twarzy i jestem w delikatnym szoku.
 11. Nie możliwe. Ryży by nigdy nie zostawił ojczyzny w potrzebie. Droczy się.
 12. Pani Krysia nie jest miernotą. Proszę ważyć słowa to osoba twardo stojąca przy swoim zdaniu, umiejąca bez okrągłej gadki mówić wprost. Prawnik i profesor z UW. Moja siostra ją bardzo dobrze wspomina z uczelni. Zresztą nie tylko ona. Od zawsze negatywnie nastawiona do UE i szeroko pojętego lewactwa. Za to ogromny szacunek. Lewactwo to największa bolączka cywilizacji No ale jak się wiedzę czerpie z tvnu i gw to potem tak jest. Krysia to fajna babka.
 13. Ja tam uwielbiam panią Pawłowicz zawsze i wszędzie. Co do największej mafii w PL czyli WO LNE SĄ DY to tej kasty nikt nie ruszy. Żaden kaczor czy tam zbyszek. Dalej będą kamienice handlowane przez 140 letnich biznesmenów a córka Jolanty Brzeskiej będzie musiała płacić mandat za szkody których mama dokonała w trakcie samospalenia się. KON STY TU CJA.
×
×
 • Create New...