Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Content Count

  3,929
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

ernestZL last won the day on January 17 2012

ernestZL had the most liked content!

Community Reputation

68 Neutralny

About ernestZL

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - izi rajder
 • Birthday 12/24/1984

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Radomsko

Osobiste

 • Motocykl
  zx10r
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

305 profile views
 1. A to jest faktycznie żałosne. Piszesz do praktycznie każdego z pozycji "tatusia" gdzie nie masz pojęcia z kim masz do czynienia. Chłopczyku? Co to jest w ogóle za tekst. Nie każdy po 2 stronie to pryszczaty kursant.
 2. Jaki wybór Jeszua? Kto niby ma przyjść i poprawić sytuację? KO? Ty słyszysz człowieku co oni proponują? Utrzymają wszystko to co dał PiS i jeszcze dołożą. Oczywiście ani słowa za co to zrobią. Jeśli teraz wróżysz Grecję to po dojściu do władzy takich czubków jak KO trzeba będzie naprawdę uciekać z kraju.
 3. Jesteśmy częścią UE. To jest forum motocyklistow. A czy właśnie nie Rossi miał ogromne problemy bo zaczął płacić podatki w UK a w rzeczywistości mieszkał we Włoszech?
 4. https://mobile.twitter.com/Natalia_Walczy/status/1169686140179419136 Mój idol.
 5. Kwota wolna od podatku jest na tapecie od lat. Bijemy w kierunku PiS a ja się pytam co zrobili w tym kierunku ludzie z PO przez 8 lat rządów? Nic nie zrobili. Nie będzie bo nie ma pieniędzy i taki uj. Teraz są. Chcą 500+ zostawić, dołożyć i odbić to co PiS ukradł. Bareja normalnie. Ale są ludzie w PL którzy pójdą i dalej na nich zagłosują. To jest dopiero sztuka.
 6. Bo 500+ jest z założenia programem mającym zwiększyć liczbę urodzeń. Dla kogoś kto ma kasę, dodatkowe pieniądze nie spowodują że zechce mieć dziecko. Socjal powinien trafiać do tych którzy faktycznie mogliby mieć dziecko ale sytuacja materialna jest słaba. Kwota wolna od podatku to całkowita inszość. No i zdecydowana większość dobrze zarabiających to ludzie którzy non stop narzekają na PiS. Oczywiście nie przeszkadza im to brać 500+. Brakuje im honoru i sami z siebie z tego nie zrezygnują. Ten siedzący we mnie Janusz by ich pozbawił tego kłopotu.
 7. Tak Klod. Tak uważam. Ci dobrze zarabiający nie powinni brać 500+.
 8. Skoro podatki płacisz już nie w PL to może pójdziesz za ciosem i całkowicie wyjedziesz? Polecam. Mi żyje się tu dobrze. Denerwują mnie tylko ludzie którzy mówią mi jak mam żyć. Ale to tylko czasem i tylko trochę. Co do sądów. Już jeden mnie załatwił na początku "kariery" zawodowej. A chciałem tylko odzyskać swoje własne pieniądze. Okazało się że jeśli chodzi o prawo to są równi i równiejsi. Dlatego mi słowo sędzia kojarzy się z czymś wyjątkowo złym. Sądów się boję i unikam. Tam sprawiedliwości nie znajdziesz.
 9. Ja mam nadzieję że PiS będzie miał pod 60%. Mój głos mają. Mnóstwo znajomych też będzie głosować na PiS. Co do 500+ to jasne że to głupota. Cała moja rodzina z Warszawy (2+3, 2+4, 2+2) wszyscy biorą 500+. Zarabiają bardzo dobrze, nienawidzą pisu ale wnioski złożyli pierwsi. Totalna głupota by rodzina w której mąż+żona, zarabia pod 20 koła na miesiąc i bierze taki socjal.
 10. Jezu Micza gdzie ty żyjesz? Poważnie pytam. Mieszkam w małej miejscowości i naprawdę nie wiem gdzie te sebixy? 500+? Przeciętny Seba to w końcu ma pieniądze na życie i ostatnia rzecz o której myśli to baba z dzieckiem. Ty o patusach cały czas nawijasz. Statyczny beneficjent 500+ to taki Buber czy Klod. Ludzie którzy i bez tego 500+ sobie dobrze radzą. U mnie najwięcej dzieciaków mają rodziny zwyczajnie bogate. A patologia była zawsze i tutaj 500+ nic nie zmienia.
 11. Zagranicą często robi się rzeczy których w kraju na oczy człowiek nie widział. Ja nauczyłem się kłaść płytki, gładzie, tapety. Trochę hydrauliki i pracy przy drzewie. W twarz mi nikt nie powiedział że jestem głąbem ale kierownik na początku nic samemu mi nie pozwalał robić. Zawsze ktoś za plecami obserwował. Jakby ktoś mnie kiedyś w UK się zapytał czy umiem spawać, w kontekście dostania pracy to nawet by mi brew nie drgnęła
 12. Kiedyś kupiłem sc33 i po miesiącu sprzedałem. Rn01 bije ten model łeb na szyję. Ogólnie rzecz biorąc honda to marka dla smutasów.
 13. Lakiernik samochodowy to w wielu rejonach PL zawód wymierający. U mnie do dobrego lakiernika jest kolejka liczona w miesiącach. Żadnej blacharki nie robi. Tylko przygotowanie i lakier. Za element krzyczą już tak chore pieniądze że często pozostaje kupić używaną cześć w kolorze. Z mechanikiem podobnie. Blacharz? Jeszcze gorzej.
 14. 1900 euro na rękę to naprawdę tak dobre zarobki? Myślałem że w kraju z którego faszyzm zniszczył nam doszczętnie stolicę zarabia się więcej. Dziwne.
×
×
 • Create New...