Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Content Count

  4,142
 • Joined

 • Last visited

About ernestZL

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - izi rajder
 • Birthday 12/24/1984

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Radomsko

Osobiste

 • Motocykl
  zx10r
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

684 profile views
 1. Człowiek sobie przypomina jak zaczynał. 10 chłopaków po 18-20 lat. Najmniejsza 600 tka. Reszta litry. Każdy bez prawka jak ktoś najpierw zrobił uprawnienia a potem kupił moto to jakiś dziwny był.
 2. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Nie zapominam. Nie wiem zwyczajnie co tam się dzieje. Więc się nie wypowiadam. Nie mój cyrk i nie moje małpy.
 3. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Ale przecież wszyscy tego chcieli. Czy to radio Zet, Rmf cz Polsaty, tvny (tutaj trzeba z małej litery) wszyscy 24h kręcą straszliwą pandemie. Profesorowie, lewackie psia mać autorytety, aktorzy, dziennikarze. O politykach niewspomnę. Od lewa do prawa. Elita forum też kazała głowy z domu nie wychylać. To teraz mamy. Trzecią falę. Potem 4, 5 i tak do zajebania. A elita ma to do siebie że nigdy do błędu się nie przyzna. Nigdy. Prosty człowiek usiądzie, pomyśli. Może ja naprawdę się myliłem. Może to wszystko nie jest takie straszne jak w tv mówio. Elita nigdy.
 4. Ja teraz wracam do dawnych czasów i za grosze kupiłem dwa Eliminatory. 250 i 600. Ale najdłużej szukam mojej kochanej estrelli 250. Biały kruk. A sprzedałem ją za wartość kasku.
 5. Matko jedyna. Jest mnóstwo starszych, ładnych motocykli. Ten się do nich nie zalicza
 6. Mi przeszło. Dzisiaj odpaliłem gruzy, twarz słońce złapało. Nowy człowiek. Nawet covidioci mi nie przeszkadzają.
 7. O matko. Grizzli. Podobno jesteś apolityczny. A Ty w totalnie luźnym poście walisz taką odpowiedź. I to jeszcze w nawiązaniu do ludzi którzy niszczą gospodarkę od roku.
 8. U mnie jeszcze blok nie stoi a wszystkie mieszkania sprzedane. Jest taki boom że głowa mała. Kupiłem w 2019 nowe mieszkanie, 49 m2 za 180 tyś. Dzisiaj jest warte 300. Kolega postawił 10 domków jednorodzinnych w stanie surowym. Teraz je wystawił na sprzedaż. Wszystkie poszły w jeden dzień. Bieda w kraju.
 9. Do końca świata i jeden dzień dłużej. W filmie "bękarty wojny" robili swastyki nożem na czole tym dziadom. Myślę że powinno się to jakąś ustawą nakazać.
 10. Nie no. To jest mój szczęśliwy dzień. Gość od czopera, gruby i tusk forumu na jednego mnie. Tak trzeba żyć.
 11. No po tym to się nie pozbieram. Wy na tych czoperach to macie poczucie humoru
 12. Pewnie w tvn tak mówią 3 miasto musi przeprosić za tuska a michnik za brata stefana.
 13. Tomek. Nie ma opcji. Nie otworzę tego. tvn kłamie A tusk to jeden z 2 największych szkodników politycznych w historii powojennej Polski.
×
×
 • Create New...