Jump to content

ernestZL

Forumowicze
 • Content Count

  4,000
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ernestZL last won the day on November 4 2019

ernestZL had the most liked content!

Community Reputation

74 Neutralny

About ernestZL

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Radomsko

Osobiste

 • Motocykl
  zx10r
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

429 profile views
 1. Swoją drogą to chyba bym musiał upaść na głowę żeby przyjąć tako mandat.
 2. Ja tylko przekazuję info od lekarzy. Z pierwszej ręki. Im kaczor porywa dzieci i trzyma jako kartę przetargową. Jak tylko taki lekarz napisze zgon z powodu covi to cyk, po dziecku.
 3. Ja mam info że kaczor tych umarlaków z covi sam osobiście odbiera ze szpitali i trzyma na Podlasiu w jakichś hangarach. Info z pierwszej ręki.
 4. Cały tydzień ma być pięknie. Jak ten cały lud z tych 50 m2 z wielkiej płyty się wkór*i to w ten weekend będzie wesoło. Szumowski będzie miał te swoje zakazy w tyłek wsadzone.
 5. Ludzi na moto od groma. Więcej motocykli na drogach niż aut u mnie. Dwa razy mijałem drogówkę i bez reakcji. Miasto puste. Wioski dookoła widać że inaczej. Więcej spacerowiczów, parkingi pod cmentarzem pełne aut. Ale fakt. Niby ciepło a zmarzłem.
 6. To na bank była para lewaków. Tacy co ze świeczkami chodzili bronić konstytucji. Ciesz się że po policję nie zadzwonili.
 7. ernestZL

  Uwaga wirus!

  40stopni gorączki... matko jedyna. Raz w moim życiu miałem 39 i to był stan na granicy jawy. Jak człowiek przeżyje 40 stopni to już tylko maczetami można rąbać
 8. Motocykle są dla prawdziwych facetów. Nie dla miękkich pip.
 9. Było pite w pełni rozumiem.
 10. ernestZL

  Uwaga wirus!

  Tommo im bardziej się to rozwija tym bardziej nie mam jasnego zdania. W chinach jest nawrót korony. Są ponoć przypadki ludzi wyleczonych którzy znowu mają wirusa. W takim przypadku nie widzę logiki by trzymać ludzi w zamknięciu. Albo inaczej. Logika jakaś jest ale na dłuższą metę ta kwarantanna zrobi więcej szkód niż pożytku. Może faktycznie BJ miał rację.
 11. Handel. Generalnie nie ma tragedii. Eksport padł totalnie na ryj ale na rynku wewnętrznym jest naprawdę ok. Sklepy budowlane, metalowe, motoryzacyjne, ogrodnicze nie są zamknięte i coś tam się kręci. Wolniej ale idzie. Za to sprzedaż internetowa poszła do góry i zniwelowała spadki w sprzedaży bezpośredniej. Mnóstwo firm ma teraz czas na remonty, poszerzenie oferty, generalnie zakupy by wystartować po całym tym zamieszaniu z przytupem. Dobrze prowadzone firmy w tym momencie pracują x2. Ale to się opiera tylko na tym że generalnie tamten rok był bardzo dobry, początek roku również i ludzie mają pieniądze na koncie. Idzie to z rozpędu. Jak potrwa to dłużej (min 3 miesiące) to zacznie się robić gorąco w branży i stawiam że sporo firm się zwyczajnie wykruszy.
 12. Mam 2 dobrych mechaników w okolicy którzy robili mi auta. Już w tamtym roku zamknęli oficjalnie DG i działają w szarej strefie. I to nie warsztaty w "szopie" na wsi.
 13. Skuter. To jest właśnie pomysł na ten sezon. Jakiś szybki, z dużym kufrem.
 14. Ja wczoraj zrobiłem ponad 400 km. Dzisiaj tylko w koło komina po brawarki. Może jakiś grill bo pięknie jest. Miasto jakby puste się zrobiło. Ale to ile jest ludzi na rowerze za miastem to głowa mała. Biegaczy też. Z policją na moto miałem się kilka razy. Na światłach stali obok. Bez reakcji. Przecież to jest śmieszne. Jadę sam na moto z dala od ludzi a w piątek na strefie przemysłowej tysiące ludzi obok siebie w fabryce.
×
×
 • Create New...