Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe to w terenie bedize ostro Toba zamiatac :) Rozwiazanie jest dobre ale czasem bywa problem z przednim zaciskiem i trzeba sobie zrobic badz kupic adapter no i lancuch moze nie pasowac przy zebatce tylnego kola na SM :) Proponuje 2 spinki zastosowac wtedy bo tanszy koszt niz 2 lancuchy :) Co do terenu jak mowilem ciezko moze byc zalezy gdzie bedziesz jezdzic ale pewnie rekreacyjnie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem XR650r z dwoma kompletami kół, mi to nie działało o tyle, że nie chciało mi się zmieniać na szosowe, tyle, że mnie do jazdy po czarnym nie ciągnie, ale jak ktoś lubi.

 

Tylko, że ja miałem szosowe opony na felgach enduro (przód 21) pozwala to na szybką zmianę ale nie daje takiej trakcji jak mała szeroka przednia opona super moto. Tyle, że zmiana na takie prawdziwe koło SM to także zmiana lag i zacisku hamulca.

 

620 oddaje moc dość spokojnie, da się to opanować.

EXC 125 -> XR650R -> EXC 520 --> lc4 620 i yz125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, powiem jedno. POMOCY!

Wiem, że trzeba być cierpliwym ale jak za oknem taka pogoda to aż serce się kraje, że nie ma czym wyjechać...

Nie mogę znaleźć na allegro żadnego 200EXC godnego uwagi, jak nie ten motor to jaki ? Proszę Was o jeszcze jedną podpowiedź.

 

Chyba, że Wy macie coś takeigo na oku ? Byłbym bardzo wdzięczny 13k to maksymalny pułap mi się wydaje.

 

 

Może jakoś dociupałbym do tej sumki ale czy warto ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2273093495

Edytowane przez Netrox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, powiem jedno. POMOCY!

Wiem, że trzeba być cierpliwym ale jak za oknem taka pogoda to aż serce się kraje, że nie ma czym wyjechać...

Nie mogę znaleźć na allegro żadnego 200EXC godnego uwagi, jak nie ten motor to jaki ? Proszę Was o jeszcze jedną podpowiedź.

 

Chyba, że Wy macie coś takeigo na oku ? Byłbym bardzo wdzięczny 13k to maksymalny pułap mi się wydaje.

 

 

Może jakoś dociupałbym do tej sumki ale czy warto ?

 

http://allegro.pl/sh...item=2273093495

Cena do najniższych nie należy, ale jakby był w bdb stanie... Zawsze młodszy to lepszy, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, powiem jedno. POMOCY!

Wiem, że trzeba być cierpliwym ale jak za oknem taka pogoda to aż serce się kraje, że nie ma czym wyjechać...

Nie mogę znaleźć na allegro żadnego 200EXC godnego uwagi, jak nie ten motor to jaki ? Proszę Was o jeszcze jedną podpowiedź.

 

Chyba, że Wy macie coś takeigo na oku ? Byłbym bardzo wdzięczny 13k to maksymalny pułap mi się wydaje.

 

 

Może jakoś dociupałbym do tej sumki ale czy warto ?

 

http://allegro.pl/sh...item=2273093495

A może lepiej takie coś dokładasz 3k i masz wszystko ideał. http://allegro.pl/ktm-exc-200-nie-125-250-450-i2277659688.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Wszystko ładnie pięknie ale spójrz na roczniki. Ten jest o 4 lata młodszy i ogółem wyjdzie za niego około 12k.

 

Chociaż tamten też nie jest rewelacyjny jak 4 lata juz na 1 tłoku jeździ chyba nie ?

 

Nie chcę po prostu źle trafić, dlatego mam tyle pytań. Twoja propozycja jest dobra.

 

 

A co do reszty. Tutaj jest wszystko oryginał, nic nie zmieniane od 2004 roku, zaś w tamtym połowa to tuning np. wydech FMF Gold Series. Ale druga sprawa jakoś trudno mi uwierzyć, że 55 latek który spokojnie nim jeździł zakupił tyle dodatków.

Edytowane przez Netrox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Wszystko ładnie pięknie ale spójrz na roczniki. Ten jest o 4 lata młodszy i ogółem wyjdzie za niego około 12k.

 

Chociaż tamten też nie jest rewelacyjny jak 4 lata juz na 1 tłoku jeździ chyba nie ?

 

Nie chcę po prostu źle trafić, dlatego mam tyle pytań. Twoja propozycja jest dobra.

 

 

A co do reszty. Tutaj jest wszystko oryginał, nic nie zmieniane od 2004 roku, zaś w tamtym połowa to tuning np. wydech FMF Gold Series. Ale druga sprawa jakoś trudno mi uwierzyć, że 55 latek który spokojnie nim jeździł zakupił tyle dodatków.

Nie znaczy że do tego za 15 tez nie trzeba będzie dołozyć 3k i wyjdzie coś pod 20k z drugiej strony 55 latek z temperamentem, startował nawet w zawodach co zdradza numer na przedniej lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwojga złego chyba lepiej kupić w gorszym stanie i remontować-przynajmniej wiesz na czym jeździsz i wiesz że remont był, a nawet jak ci zaczyna niedomagać to robisz rachunek sumienia gdzie przyoszczędziłeś i wiesz jak działać i jakie bedą koszta :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa że trzeba posiadać sporo narzędzi a do remontu 4T też i wiedzy i doświadczenia (mówie o współczesnym hard enduro a nie xr/tt :D )

 

przyjemnośc jest średnia kiedy za oknem świeci słońce a ty walczysz w garażu no ale coś za coś...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Czy nie lepsszym wyborem od EXC 200 byłby np sx 200 lub sx 125, albo innego tego typu yz,kx, cr ?? Dlaczego tak ? Dlaczego nie ? Dzięki za odpowiedzi !!

 

 

 

 

Bo mam propozycje kupienia Suzuki rm 125 z 2009r. za 9tys. stan idealny. Co o tym myślicie..

Edytowane przez Netrox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś kumaty ma czas to niech spróbuje napisać coś w rodzaju poradnika dla szukających cross/enduro z uwzględnieniem kasy, doświadczenia, wieku, wagi, przeznaczenia, wad, zalet poszczególnych motocykli, itd. podepnie się taki temat i nie będzie setek pytań o to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś kumaty ma czas to niech spróbuje napisać coś w rodzaju poradnika dla szukających cross/enduro z uwzględnieniem kasy, doświadczenia, wieku, wagi, przeznaczenia, wad, zalet poszczególnych motocykli, itd. podepnie się taki temat i nie będzie setek pytań o to samo

Przyznam że bardzo dobry pomysł... Pomyślę nad tym :crossy: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...