Skocz do zawartości

Wakuometry


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

Zamierzam zakupic sobie wakuometr by samodzielnie synchronizowac sobie gazniki i mam pytanie.

Mianowicie widzialem w ofercie Larssona np za ponad 500 pln gotowy zestaw na 4 cylindry, drogo.

porownywalem wszedzie i wychodzi podobnie.Zauwazylem jednak na allgero pojedyncza sztuke czyli jeden przyrzad.Zastanawiam sie czy nie mozna by bylo zaupic takowych 4 wydzie sporo taniej.

tutaj link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item102525615_wakuom...aper_f_vat.html

 

bede wdzieczny za sugestie.

 

tuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja takowe kiedyś zakupiłem i nie są złe...regulowałem kilka moto na nich i potem porównywałem z orginalnymi wakuometrami i wsio było w jak najlepszym porządku..jedynie brak w zestawie jest dławików na rurki...ale to mozna załatwic z kroplówek zaciski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zamierzam zakupic sobie wakuometr by samodzielnie synchronizowac sobie gazniki i mam pytanie.

Mianowicie widzialem w ofercie Larssona np za ponad 500 pln gotowy zestaw na 4 cylindry, drogo.

porownywalem wszedzie i wychodzi podobnie.Zauwazylem jednak na allgero pojedyncza sztuke czyli jeden przyrzad.Zastanawiam sie czy nie mozna by bylo zaupic takowych 4 wydzie sporo taniej.

tutaj link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item102525615_wakuom...aper_f_vat.html

 

bede wdzieczny za sugestie.

 

tuba

Cos drogo za tem wakum.Ja zakupilem w sklepie hydraulicznym fi 63 mm po 14.50, dokupisz rurke do spryskiwaczy, zaciski w zoologicznym (takie do akwarium) poskladasz do kupy i calosc wyjdzie ci mniej niz 100 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos drogo za tem wakum.Ja zakupilem w sklepie hydraulicznym fi 63 mm po 14.50, dokupisz rurke do spryskiwaczy, zaciski w zoologicznym (takie do akwarium) poskladasz do kupy i calosc wyjdzie ci mniej niz 100 zl

Wprowadzasz ludzi w błąd kolego bo nawet jak się osrasz to przy pomocy tej samoróbki nie jesteś w stanie wyregulować swojego silnika no chyba że sobie dopisałeś motocykl którego nie masz.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze to powiedz czy polecasz zakup tych z allegro i są czegoś warte ,bo w te ze sklepu hydraulicznego to ja tez nie bardzo wierze .Pozatym wydac tyle kasy na oryginalne troche mi sie nie widzi

 

Pozdrawiam Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z Alegro są gówno warte a gaźników nie ustawia się co miesiąc czyli łatwo policzyć opłacalność zakupu lub co wiosnę zostawić kilka zeta w serwisie i mechanik przy okazji sprawdzi resztę.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzasz ludzi w błąd kolego bo nawet jak się osrasz to przy pomocy tej samoróbki nie jesteś w stanie wyregulować swojego silnika no chyba że sobie dopisałeś motocykl którego nie masz.

I wlasnie tu sie szanowny kolego Piotrze mylisz.Przy pomocy takiej samorobki mozna wyregulowac silnik, moze nie bedzie to z taka dokladnoscia jak przyzadem jaki TY pasiadasz.Mozna tez wlasnorecznie zregenerowac osie przepustnic, gdzie TY zapewne zalecilbys wimiane calych gaznikow.A jezeli chodzi Ci o blokowanie YICS to akurat posiadam ta blokade i jak do tej pory jeszcze sie nie osralem.

 

zdrowia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa- wakuometr wysłany poczta na 90% zostanie uszkodzony- nie wierze iz nasi kochani panowe z poczty delikatnie traktuja przesyłki. A wiem ze takie zegary sa bardzo czułe na strząchniecie i wtedy dokładnosc pomiaru daje duzo do zyczenia..... Jesli juz to odbiór własny albo jakąs dobra firmą kurierską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arto to mówisz że dobrze działa twój wakuometr ?a mógłbyś jakąs fotkę cyknąc i napisac coś o tym ?

Fotki to za bardzo nie mam czym zrobic, ale zegary sa identyczne jak te tutaj http://www.allegro.pl/item101871100_wakuom...dzo_tanio_.html

tylko ladniej zabudowane, dlawiki mam z jakiejs takiej twardej plastikowej rureczki (nawet nie wiem od czego) srednicy w srodku chyba mniej jak 0.5 mm.Wszystko mam polaczone rurka od spryskiwaczy i dopasowane do gaznikow.Wszytko zalezy od inwencji tworczej i mozliwosci.Aha... rurka od spryskiwaczy jest polaczona z zegarem poprzez rurke miedziana przykrecona do zegara nakretka (wszystko do dostania w hydraulicznym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...