Skocz do zawartości

Wakuometry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam - w warszawie jest koleś, który sprzedaje kompletne zstawy za 250 zł, więc nie widzę potrzeby, byś się bujał z robieniem (zestaw na 4 zegary, wężyki, adaptery, zbiorniczek na paliwo). Sam stosuję je i to w warunkach "bojowych" czyli w warsztacie i nie narzekam.

Był taki temat "pomoc w ustawianiu wakuometrami" podawałem tam adres, albo moge Ci je kupić, bo koleś mieszka rzut beretem ode mnie, tylko nie wiem jak to odbierzesz z wawy, bo paczka chyba odpada, bo nie można tym rzucac itp.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przede mną leży właśnie zestaw 4-ech wakuometrów.

Pożyczyłem od znajomego, gdyż zdecydowalem sie sam zrobić synchronizację gaźnków w moim Intruzie. Kilka osób mi to odradzało, ale...jak mi się to uda zrobić, to 80 zł. zostaje w kieszeni :)

 

Zegary wyskalowane są od 0 do -0,1 MPa.

 

Wraz z zegarami jest instr. obsługi i z tyłu dane producenta:

 

Cezary Winkowski

ul. Rajgrodzka 18/7

03-578 Warszawa

0-22 679 50 41

0 603 23 03 69

[email protected]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synchronizacja gaźników to nic trudnego, no przynajmniej tak mi sie wydaje po tym jak przeczytałem instrukcje od mojej XJ gdzie dokładnie jest opisane jak ją robić. Sądze że powinienneś sobie poradzić. Napisze do tego klienta i sie go zapytam o cene.

 

 

Paweł, mam pytanko skoro piszesz że nie mozna wysyląc ich pocztą to jak dostarcza je larsson?? Z tego co ja wiem to ponoć servisco obchodzi sie dość ostrożnie ze sprzetem. Najpierw musze jednak poczekać jeszcze z tydzien na cześci do mojej XJ, jak już wszystko złoże to zobacze ile kasy mi zostanie. Może znajdzie się ktoś na pomorzu kto pożyczył by mi wakuometry, lub wyregulował za małą cene???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary Winkowski  

ul. Rajgrodzka 18/7  

03-578 Warszawa  

0-22 679 50 41  

0 603 23 03 69  

[email protected]

 

Tak, to ten koleś, notebene sympatyczny gościu. Podam Wam orientacyjne ceny :

 

zestaw 2 zegarowy 140 zł, 4-ro 200 zł, do tego adaptery m5 i m6, wężyki i zbiorniczek paliwa za 50 zł. Cena niezła, działanie niezłe, tak jak pisałem używam ich w warsztacie. Jedna wada - pokrywy zegarów nie odpowne na benzynę, więc uważajcie, bo ja raz sobie chlapnąłem wachą, na jeden z zegarów i się trochę szybka rozmazała. Spolerowałem pastą do lakierów i jest ok - trzeba więc uważać i najpierw odłączać zegary, a potem bawić się z paliwem. Daje się je dość dobrze wyskalować dławikami, tak że nie wskazówki nie skaczą. Dołączona jest prosta instrukcja + roczna gwarancja. Już pisałem, ze mam blisko, więc jak ktoś chce to pomoge w zakupie, z tym że trzeba to wysłać chyba kurierem jako "szkło" bo to wrażliwe urządzenia, o czym mnie sprzedawca dokładnie uprzedził.

 

POzdro, Paweł

 

POzdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

Dzieki paweł bardzo za propozycje i pomoc bardzo mnie tym uradowałeś. Wygląda na to że kupie je za twoim pośrednictwem. Wpłace ci kase na konto 250+koszt przesyłki. Wyślemy je pewnie przes servisco jako szkło:)))). Najpierw jednak musze dostać wszystkie cześci do XJ i złożyć moto. Wtedy zobacze ile zostanie mi kasy i skontaktuję sie z toba na PW. Zajmie mi to z 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Link do cennika KFM we Włocławku

http://www.kfm.pl/?lang=PL&m=page&pg_id=51

 

Z rozmowy jaką przeprowadziłem z technologiem wynika, że za 60 PLN + VAT można mieć zestaw 4 wakuometów z dławikami. Wystarczy podłączyć. Trzeba tylko dorobić adaptery do kolektorów dolotowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...