Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w godzinach rannych, ok. 9, miał miejsce wypadek. W miejscowości Wólka Kosowska (lub niedaleko).

Nie znam szczegółów, bo to jest relacja z drugiej ręki, ale podobno kierujący Banditem zwiał!!

Sądzę, ze był w szoku. Podobno szukali go nawet sanitariusze z karetki.

 

Efekty dzisiejszego deszczu można obejrzeć tu.

 

Jedno, co cieszy, że jeżeli kierowca uciekł, to nie mogło być z nim tak źle.

 

Ktoś zna jakieś szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa chyba tylko jeden na 10 wypadkow powoduja motocyklisci i jeden na 10 przezywa

 

Teoretycznie tak... Tylko w praktyce to zazwyczaj motocyklista zapieprza jak głupek (do tego motocykle sportowe są), a ludzie nie są do tego przyzwyczajeni i wyjeżdżają... a potem można czytać "nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu". Tylko, że kierowcy aut wyjeżdżają nie patrząc wcześniej co jedzie i z jaką prędkością to druga para kaloszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak... Tylko w praktyce to zazwyczaj motocyklista zapieprza jak głupek (do tego motocykle sportowe są), a ludzie nie są do tego przyzwyczajeni i wyjeżdżają... a potem można czytać "nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu". Tylko, że kierowcy aut wyjeżdżają nie patrząc wcześniej co jedzie i z jaką prędkością to druga para kaloszy...

 

niestety dokładnie o to chodzi.

 

kierowca włączając się do ruchu z podporządkowanej w mieście, patrzy, widzi swiatło- jest 'daleko' mysli sobie: "jestem w mieście- ile tu mozna jechać? tak max 90,wiec zdązę"... a tutaj mamy moto i zdaża się 150...

 

oczywiście- gdyby spojrzał dłuzej niż zerknął to by zauwazył,ze moto jedzie szybciej... tylko ze jestesmy na zatłoczonych polskich drogach, gdzie w miescie często jest ułamej sekundy na włączenie się w gęsty ruch, a przeciez trzeba spojrzeć w 2 strony plus chodniki... wiec czasu jest tylko na 'spojrzeć' jeśli nie chcemy włączać się do ruchu np pół godziny...

 

widząc wyjeżdzające auto- na ogół zakładam,ze mi wyjedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktos moze z rzeszowa na forum i wie cos o dzisiajszym wypadku???

 

ok godz 20:30 przejezdzalem przez skrzyzowanie kolo TESCO (rzeszowiacy wiedza o co chodzi a ja nie znam za bardzo nazw ulic bo z rzeszowa nie jestem) i widzialem jakies czerwone moto (sportowe chyba, nie zdazylem zobaczyc co to bylo dokladnie) lezace na jezdni, obok daewoo tico ze zmaskrowanym calym bokiem (drzwi przednie tylne itp) no i niestety jakiegos motocykliste lezacego nieprzytomnego, policja juz wtedy byla na miejscu, karetka przyjechala po chwili. jacys ludzie probowali mu zdjac kask. niestety tylko tyle widzialem. jesli jest ktos z rzeszowa i zna szczegoly to prosze o napisanie tego. bardzo mnie poruszyl ten widok, do tej pory jestem w szoku. po uszkodzeniach katamaranu wnioskuje ze musial niezle przyp.... . mam nadzieje ze nie bylo to az tak powazne jak wygladalo. niech motocyklista wraca jak najszybciej do zdrowia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktos moze z rzeszowa na forum i wie cos o dzisiajszym wypadku???

 

ok godz 20:30 przejezdzalem przez skrzyzowanie kolo TESCO (rzeszowiacy wiedza o co chodzi a ja nie znam za bardzo nazw ulic bo z rzeszowa nie jestem) i widzialem jakies czerwone moto (sportowe chyba, nie zdazylem zobaczyc co to bylo dokladnie) lezace na jezdni, obok daewoo tico ze zmaskrowanym calym bokiem (drzwi przednie tylne itp) no i niestety jakiegos motocykliste lezacego nieprzytomnego, policja juz wtedy byla na miejscu, karetka przyjechala po chwili. jacys ludzie probowali mu zdjac kask. niestety tylko tyle widzialem. jesli jest ktos z rzeszowa i zna szczegoly to prosze o napisanie tego. bardzo mnie poruszyl ten widok, do tej pory jestem w szoku. po uszkodzeniach katamaranu wnioskuje ze musial niezle przyp.... . mam nadzieje ze nie bylo to az tak powazne jak wygladalo. niech motocyklista wraca jak najszybciej do zdrowia.

 

pozdrawiam

 

no i dzisaij kolejny wyapdek w wwie :icon_mrgreen:

 

aleje / odynca.

R1 bialo czerwona (widzialem ja ostatnio pod akademikiem) na tablicach WS xxxx

chlopak skrecal w lewo do z odynca w strone aleji ... a na alejach w strone ursynowa zaczal zawracac samochod dostawczy i uderzyl motocykliste :icon_mrgreen: sk***ysyn je*any.

 

Widzialem jak chlopaka wkladali do karatki, nogi i szyja usztywniona.

Podobno poza nogami wszystko ok.

 

Oby chlopak szybko wrocil do pelni sil.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno, na wylocie z Krakowa, zginął motocyklista ( śmierć na miejscu - kask leżał 15m od kierowcy który był już przykryty czarnym workiem, z pod którego wypływała ogromna ilość krwi - naprawdę okropny widok ).

 

Z tego co się dowiedziałem to kierowca Golfa zoriętował się w ostatniej chwili, że chce skręcić na zjazd na autostradę i chciał zmienić 3 pasy ruchu za jednym razem. Zajechał drogę rozpędzonemu motocykliście, ten nie miał już szans na uniknięcie zderzenia :icon_mrgreen: . Marki motoru nie byłem w stanie rozpoznać i leżał on daleko od samochodu i jeszcze dalej od ciała.

 

Niechciałbym już więcej ogladać takich rzeczy...

 

Jeździjmy z głową w kasku, a nie z kaskiem na głowie!!

 

Nie tylko kierowcy samochodów muszą na nas uważać, ale my musimy przewidywać ich posuniecia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak malo sie mowi o motorkach w naszych mediach, moze by sie tak z radiostacja dogadac jakis program rano zrobic z nimi czy cos stylu ze motocyklista to nie samobojca, to nieuwazny puszkarz jest zabojca....

 

zdrowia wszystkim i dlugich kilometrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...