Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch motocyklistów zginęło w zderzeniu z naczepą tira na trasie nr 16 na Warmii i Mazurach. Trzeci jest ciężko ranny. Do wypadku doszło kilometr przed Ostródą - na zakręcie kierowca tira wpadł w poślizg. Jego naczepa zjechała na przeciwległy pas i uderzyła w motocyklistów.

 

PS. Panowie wszyscy cieszymy się, że Barył wyszedł z tego cało, ale nie spamujcie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisaij ok 17 na polczynskiej w strone poznania troche za salonem YAMAHY,

gosc na R1 bordowej w jasnym (bialym?) kombinezonie wpadl w tyl ciezarowki.

 

polczynska na tej wysokosci zamknieta, kierowca nie zyje :icon_mrgreen:

 

mówili o tym na TVP3 podobno ciężarówka zawiniła ma ktoś więcej informacji?

Jak pokazywali materał z miejsca wypadku moto było "nie ruszone"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety musze tu wtrącić swoje trzy grosze - 150 km/h po mieście a nawet po trasie (wyjątek autostrady) to jest zawsze za dużo i nie ma tu usprawiedliwienia. Przy tej prędkości jakakolwiek reakcja na nagłe zagrożenie - czy to będzie samochód który nagle wyjeżdża z boku, czy to będzie dziecko wbiegające na ulicę a nawet zwykły zwierzak - jest na 99% nieskuteczna. Ja wiem ze wielu z was ma duże mniemanie o swoich możliwościach ale to nie wszystko. Chocby to że extra motor ma droge hamowania 40 m ze 100-0 km/h a dobry samochód 34-36 m i to tylko na pieknej ładnej wstędze. A ile w takiej Warszawie jest takich dróg bez dziur, kolein, białej farby i plam oleju ? pokazcie mi chociaz jedną ?

 

Zeby nie było że sam jezdze jak pipa , nie to nie to, ja jeżdże bardzo szybko samochodami i wiem ze powyżej pewnej predkości jeżeli coś sie stanie na drodze to będzie to głównie moja wina, np.wczoraj cudem uniknąłem śmierci jadąc 180 km/h zwykłą drogą. Nagle ni stąd ni zowąd z krzaków na jezdnie wyszła krowa. No i co dacie jej mandat albo wsadzicie do paki ? Bo tak sobie wyszła ? Bo miała prawo sobie tak wyjść a ja powinienem jechać 50 - 70 km /h w tamtym miejscu bo tylko przy tej prędkości zdążyłbym wyhamować przed nią...To byłoby na tyle - pewnie mi sie teraz oberwie że hej

 

wiesz, z ta krowa to nie jest dokladnie tak, ze miala prawo sobie tam wyjsc na droge. ta krowa to nie jelen, do kogos nalezy. i ten ktos powinien zadbac, zeby ona sobie tak po prostu na droge nie wyszla. mandat, albo pake, powinien zaliczyc jej wlasciciel. w normalnym kraju, gdyby doszlo do wypadku, gosc mialby sprawe sadowa i placil odszkodowanie. ale u nas rolnicy to "swiete krowy". "Zywia y bronia". "Chlop potega jest, i basta". k..wa :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z soboty na niedziele 29/30.07.2006r (Country Mragowo, Zlot Giżycko) przed Rucianem Nida około godz. 02.00 mój serdeczny kolega z pasażerem mieli wypadek. Przyczyna nieznana. Skutkiem było uderzenie w barierę ochronną. Kierowca po 10 dnich walki o życie, dziś w nocy zmarł.

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

 

Pasażer jest połamany, ale wyjdzie z tego i będzie w pełni sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się, że dzis w Tarnowie przy wyjeździe z obwodnicy motocyklista zderzył się z autobusem. znajoma która jechała w autobusie widziała że dość mocno był poturbowany, ale żył. Razem z kumplem czekali na karetkę... Mam nadzieje że niczego poważnego sobie nie zrobił ....

[/qu

 

Właśnie dowiedziałem się, że dzis w Tarnowie przy wyjeździe z obwodnicy motocyklista zderzył się z autobusem. znajoma która jechała w autobusie widziała że dość mocno był poturbowany, ale żył. Razem z kumplem czekali na karetkę... Mam nadzieje że niczego poważnego sobie nie zrobił ....

Żyje, to byłem ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Warmia i Mazury:

 

Kierowca Poloneza wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z jadącym motocyklistą. Ten poniósł śmierć. Kierowca auta miał ponad 3 promile alkoholu we krwi.

 

całość informacji

 

Spotykamy się pod Szpitalem Miejskim o godz. 12:00.

 

Ale to nie koniec. Tego samego dnia żegnamy motocyklistę z Olsztynka (spotkanie 9:00 pod Statoilem)

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...