Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziśaj na ul. Kraśńskiego w Katowicach ok godz 11. Z relacji kumpla. Dwóch gości na plastiku zaliczyli szlifa jadąć w stronę Wojewódzkiej, oni polecili na bok a motocykl wprasował się w autokar. Musiało to byś dosyć poważnie bo zastałem mnustwo strzępów na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych drzew koledzy motocykliści to jak jadę drogą (gdzieś w woj dolnoslaskiem) to az strach

Tam to jest mania wszedzie drzewa takie potężne jeszcze za niemców sadzone takie aleje.... wszystko ładnie wyglada ale jak przypierd....to kaplica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fak! wczoraj moj kolega sieknal. lezy w szpitalu z polamana noga. jak zwykle samochod skrecil bez migacza. policja przyjechala do szpitala pobrac krew i nic ich poza tym nie interesowalo, bo maja chronic papieza! skandal warszawski!

 

ps. kolo lezy w 8-osobowym pokoju razem z nim inny motozawodnik - dwie rece i miednica polamane przedwczoraj. jak tu byc milym dla tych debili, ktorzy jednoczesnie skrecaja kierownice i wlaczaja kierunek!

plakac sie chce z bezsilnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku puszkarz włączył kierunek w lewo dośrodkował do osi jezdni a gdy go mijałem z prawej strony gwałtownie skręcił w prawo. Jak z nim później rozmawiałem okazało się, że się rozmyślił i postanowił zjechać na pobocze by wysadzić pasażera. Jechałem wtedy MZ z plecakiem. Moto rozbite ja miałem wybity bark potłuczoną miednicę i przygniecioną stopę a plecak rozbite kolano. Przez rok czasu nie mogłem podnieść ręki. Nic nie poradzisz na takich kierowców możesz liczyć jedynie na szczęście ja wtedy miałem bo była noc i poszedłem ślizgiem w rów i krzaki a pół metra dalej były drzewa. Pomyśleć tylko odrobine dalej i nie było by co zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Pszczynie zginal 19-latek...

Opanujcie sie i odpusccie w miescie...

http://www.infopres.pl/artykul/7f654ca8331...1fa81d77c9.html

[*]

 

To już drugi wypadek śmiertelny w moich okolicach w ostatnim czasie.

Kilka tygodni temu pochowaliśmy kolegę motocyklistę z mojej miejscowości , a teraz to.

W obu wypadkach zginęli młodzi chłopcy. Wnikoski niech każdy wyciągnie sobie sam.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam

W moim przypadku puszkarz włączył kierunek w lewo dośrodkował do osi jezdni a gdy go mijałem z prawej strony gwałtownie skręcił w prawo.

 

 

nie wiem jak dzisiaj ucza na prawo jazdy, ale jak ja robilem prawko (jeszcze w polsce) to mnie uczyli "zasady ograniczonego zaufania"

Nie zawsze puszkaz zrobi to co pokazuje (kierunkowskaz) a ten przypadek jest najlepszym tego przykladem.

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie jeden pod drugim jakoś cięszko mi na duszy muszę sie wygadać rozbiłem wczoraj swoje moto!!Do zdażenia doszło na moim podjeździe dodałem zadużo gazu a słabo się trzymałem i puściłem jedną tręką kiere a drugą trzymając się aby nie spaść pewnie dodałem gazu (niepamiętam stało się to tak szybko)udeżyłem w swoje auto porysowałem odbiłem się i przywaliłem w drzwi od garażu i zrobiłem w nich dziurę i moto się zatrzymało leżąc na boku!!Ach teraz kase trzeba oddać i drzwi wymienić!! :D :D

Edytowane przez Przemoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis oglądałem TVN turbo i tam jest programik o policjantach chyba z wielkiej brytanii.... był pokazany wypadek motocyklisty który wiózł pasazerkę oczywiście jechał nieprzepisowo i troche szybciej tzn ok (30-60 km/h szybciej ponad ograniczenie) a że ograniczenie 100 to liczmy że ze 140km/h był pod wpływem alkoholu, i narkotyków.... uderzyli w auto.... on przezył a zabił swoją dziewczyne która jechała z tyłu z nim..... takiemu to nogi z d...py powyrywac to mało... policjant powiedział że to jak zwyczajne morderstwo to tak jakby wymierzył w nia z pistoletu i strzelił i z tym sie zgadzam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wkleić post kolegi z BS (Herpu), w którym opisuje swój wypadek (mam nadzieję że nie będzie miał mi za złe). Niech będzie przestrogą dla wszystkich którzy chcą jechać po przysłowiowe bułki na moto nie posiadając wszystkich wymaganych kwitów...

http://www.bractwo-suzuki.pl/forum/viewtopic.php?t=3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu zginol moj kolega wpadl motorem pod tira ktory ciagnal go jeszcze kawalek pod soba krzysiu zmarl na miejscu nie bylo szans na jego przzycie byl ojcem mezem i wspanialym kumplem.trudno do tej pory sie pozbierac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszał ktoś o wypadku 29maja na ulicy Dąbrowskiego w Poznaniu??

Na trasie Poznań-Przeżmierowo kawałek przed wiaduktem ul. Wichrowa??

Wracałem wczoraj z pracy i widziałem potrzaskany motocykl-nawet nie wiem co to było i potrzaskany samochód. Od cholery policji i 2karetki pogotowia. Zatrzymałem się żeby zobaczyć czy to nie był jakiś znajomy ale policja mnie przepędziła bardzo szybko.

Wie ktoś cokolwiek o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...