Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GOLENIÓW woj.zachodniopomorskie tam gdzie mieszkam obecnie, też panuje amatorka mocnych wrażeń na moto.

- pod koniec kwietnia gość na plastiku chyba typu GSX -R zaliczył na prostej drodze znak drogowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to takiego ch**a powinni wsadzić na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego a pasażerom odebrać parafko do kończ życia za to, że go nie zwolnili a, jak jechał po spożyciu to za to, że mu nie wzięli kluczyków.

Żal chłopaka

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na zakopiance wracajac ze Slowacji widzielismy w rowie szczatki motocykla, srebrny kask, a na drodze radiowoz i auto bez przodu. Ktos wie moze cos na temat tego wypadku??

 

Wygladalo tak jakby motocyklista wyjechal na przeciwny pas ruchu i czolowo zderzyl sie z autem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na zakopiance wracajac ze Slowacji widzielismy w rowie szczatki motocykla, srebrny kask, a na drodze radiowoz i auto bez przodu. Ktos wie moze cos na temat tego wypadku??

 

Wygladalo tak jakby motocyklista wyjechal na przeciwny pas ruchu i czolowo zderzyl sie z autem :/

a powiedz w ktorym miejscu. bo wczoraj tem mial miejsce wypadek (oczywiscie puszka wyjechala z podporzadkowanej i bum) ale oprocz siniakow i niewielkich strat w r6 nic sie nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w wawie na prymasa tysiaclecia widzialem wypadek. gosciu fazerem wjechal w tyl jakiegos samochodu. widzialem jak wsadzali go do karetki podpietego pod ktoplowki. ktos powiedizal mi ze byl przytomny, ruszal nogami ale wszystko go bolalo.

szczerze mowiac uwazam ze mial cholerne szczescie. przod fazera byl rozwalony totalnie (polamane lagi sprezyny na wierzchu), samochod nie wygladal wcale lepiej....

 

nie wiem czy w jechal w tylek z powodu z byt duzej predkosci czy poprostu ktos mu zajechal droge....

 

 

uwazajcie na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Wawie ok. 15.20 Most Syreny dojazd ze strony ZOO na skrzyżowanie do zjazdu na Pragę. Motocykl wyglądał na w miarę cały ale motonita leżał na ziemi. Jechała już po niego karetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Wawie ok. 15.20 Most Syreny dojazd ze strony ZOO na skrzyżowanie do zjazdu na Pragę. Motocykl wyglądał na w miarę cały ale motonita leżał na ziemi. Jechała już po niego karetka.

 

Mnie sie wydawalo, ze mostu Syreny już nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predkosci nie znam wiec nie wiem czy nagieli prawde, ale z kolem i drzewem wszystko sie niestety zgadza...

i właśnie tak jest że polacy pomyśleli roslinach absorbujących energię przy uderzeniu. Po co sadzic krzaki jak można odrazu drzewo co nie?? Na zachodzie przy drogach już prawie żadnych drzew niema tylko w Polsce są bo ładniej...

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na drogach teraz jest beznadzieja, moło kto umie jeździć i do tego jeszcze nie myśli a przepisy i znaki drogowe są po nic bo nikt się do tego nie stosuje. Tam gdzie policja stoi to nagle sobie wszyscy przypominają jak jechać. Ludzie giną na drogach i będą gineli bo nic się z tym nie robi. u nas na drogach kilkakrotnie ludzi więcej ginie niż na wojnie w Iraku a problemu nie ma. Ten kto szybszy ten lepszy inni się nie liczą. Jeździłem po Austrii tam jest zupełnie inaczej, nie mówię o drogach bo nam daleho do tego ale o kulturze jazdy. Nikt mi się nie wcisnoł pod koła, nikt mi nie zajechał drogi, nikt mnie nie wyprzedzał pięć centymetrów od mojego łokcia, po prostu jedziesz i czerpiesz przyjemność z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...