Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest taki zakręt w nowym saczu (dokładnie koniec ul kunegundy a początek ul węgierskiej jadąc np w stronę rytra ) nie ma tygodnia bez klepy dawniej była kostka i wszyscy jezdzili wolo ale teraz po remoncie wszyscy dają ostro i niestety :banghead:( uważajcie !!!!!! a miasto hmm zrobiło barierki dla bezpieczeństwa przechodniów !!!!!!! jakie to śmieszne a zarazem przykre :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pomiędzy 12:30-13:00 zdażył się wypadek w Tarnowskich Górach na ulicy Gliwickiej 22 letni mężczyzna kierujący Yamaha R1 urzderzył w malucha ;/ :icon_razz: [*]

Jak będę coś wiecej wiedział to napisze

 

Ledwo sezon się zaczął a już ktoś go zakończył:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pomiędzy 12:30-13:00 zdażył się wypadek w Tarnowskich Górach na ulicy Gliwickiej 22 letni mężczyzna kierujący Yamaha R1 urzderzył w malucha ;/ :icon_razz: [*]

Jak będę coś wiecej wiedział to napisze

 

Ledwo sezon się zaczął a już ktoś go zakończył:banghead:

 

ze swojej strony moge tylko dodac że drzwi z malucha podcieły mu gardło to była za szybka jazda i równie szybka śmierc [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mój kolega był świadkiem moto mineło go o 1 metr prawie zginoł i tylko tyle mi powiedział co widział że motocyklista jeszcze wstał ale krwawił tak mocno że nie dało sie tego powstrzymac powiedział tylko zostawcie mnie jak inny swiadek usiłował mu pomuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3253972.html

[*]

Za dużo już tego jak na początek ;(

 

 

a co za komentarze do tekstu, nie mam ochoty nawet czegoś im tam powiedzieć ale są żałośni, wieczorem w kościele udawali miłosiernych bo Papież miał rocznice śmierci a potem zasiedli przed komputerami i takie teksty na nieboszczyka... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...