Skocz do zawartości

Który to - pochwalić się!


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się za jaja należało by powiesić tego kto pisze te bzdurne komenty. Lektor czyta co mu podadzą na papierze bądż komputerze. Druga sprawa koleś na moto wyciągną odpowiednią legitymacje dlatego policjant przystał na mniejszą kwotę mandatu. Gdyby nie kamera to pewnie by całkiem odpuścił. W jednym momencie jest zrobione "cięcie"

 

 

 

Komentarze jak komentarze, mają denerwować, nie być mdłe, bo mają wywoływać reakcje (jak np. powyższa chociażby :D ), a Knapik sam z nich leje chyba ;) Poza tym na forum bywają lepsi strażnicy przepisów, żeby się nie wychylać nawet o 10km/h. Ale nie o tym.

 

Prawdopodobne, że trafił na "swojego" albo znajomego, bo mandat dostał za OSTATNI pomiar, czyli 122km/h, a nie najwyższy, czyli 141km/h, który był już rejestrowany. I na zdrowie, trzeba sobie radzić. Zresztą w wielu przypadkach z tego programu by odpuszczali i robili zwykłe pouczenia, gdyby nie tefałenowcy :rolleyes:

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem policjant był bardzo miły dla gościa, tak jakby lekko ze zrozumieniem traktował to wykroczenie. Też mam wrażenie, że gdyby nie TVN turbo mandat byłby mniejszy.

 

Prawdopodobne, że trafił na "swojego" albo znajomego, bo mandat dostał za OSTATNI pomiar, czyli 122km/h, a nie najwyższy, czyli 141km/h, który był już rejestrowany. I na zdrowie, trzeba sobie radzić. Zresztą w wielu przypadkach z tego programu by odpuszczali i robili zwykłe pouczenia, gdyby nie tefałenowcy :rolleyes:

 

Tu akurat nie do końca chyba masz rację. 122 na 70tce to już przekroczenie o ponad 50 km/h, tak samo jak 141 km/h. Z tego co się orientuję to 10 punktów i 400-500PLN jest właśnie za przekroczenie o ponad 50 km/h. Wyższych progów nie ma.

 

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne. I tak go mam w dupie. Ja bym tego nie czytał :) jest tyle innych, ciekawszych programów... :) hehe

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-go maja dostałem 500 zł na siekierkowskim. 2-go maja namierzali mnie na Hynka, odpuścili, pewnie dlatego bo motocykliści. Powiedziałem koniec; i od tamtej pory ( unikam tras "szybkiego ruchu") gniotę się przez centrum itp. Tam przynajmniej mi to nie grozi. To fakt, po Warszawie coraz gorzej się jeździ.

Aha, no i pewnie wybiorę się na ten kurs dla piratów, coby punkty zbić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem policjant był bardzo miły dla gościa, tak jakby lekko ze zrozumieniem traktował to wykroczenie. Też mam wrażenie, że gdyby nie TVN turbo mandat byłby mniejszy.

Tu akurat nie do końca chyba masz rację. 122 na 70tce to już przekroczenie o ponad 50 km/h, tak samo jak 141 km/h. Z tego co się orientuję to 10 punktów i 400-500PLN jest właśnie za przekroczenie o ponad 50 km/h. Wyższych progów nie ma.

 

Pozdr.

 

Trochę się nie zrozumieliśmy - chodziło o powód/pretekst, żeby dać te dolne widełki z progu (a takim pretekstem jest niższy pomiar w tym konkretnym przypadku, co rzadko się zdarza w tym programie ;) ) I tak pewnie wielu samochodziarzom przed tivi gul skoczył, że ZA łagodnie potraktowano :D

 

A tam, i tak w dyskusji biega o teksty zacytowane przez Lysego, a nie pieprzenie, czy Knapik dobrze czyta, czy nie, zawsze można fonię wyłączyć albo przejechać sie komunikacją miejską w Wawie i tam go posłuchać :P (jest jeszcze jego głos w autobusach? )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne. I tak go mam w dupie. Ja bym tego nie czytał :)

 

Obstawiam jednak, że za te pieniądze byś czytał :) W końcu to nie komunikaty prasowe PiSu...

 

Koledzy, bez jaj. Chcecie wieszać psy na lektorze? - ale beka :bigrazz: :cool: Bruce'a Willisa też nie lubicie za negatywne role? :icon_biggrin: Że o Leonsjo z Niewolnicy Isaury nie wspomnę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam trochę przecież ironizuję. A komentarz naprawdę brzmi wkur****ąco.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... brak słów. Z jednej strony komentator chce zrobić sensacje, coby podwyższyć oglądalność. Ale gdybym spotkał goscia osobiscie to powiedziałbym mu conieco. Pozatym 122 na 70 to tak naprawde nie jest duże wykroczenie jak na motocykliste. Ciekawy mają radiowóz....

 

A teraz z innej beki. Policja ostatnimi czasy cholernie sie wzbogaciła, juz nie mowie o pensjach funkcjonariuszy, ale o wyposazeniu. U mnie są 3 nieoznakowane vectry 2,5 litra. Motocykle nowe BMW zakupili. Szczerze mowiąc wolałem polonezy :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle nowe BMW zakupili. Szczerze mowiąc wolałem polonezy :icon_biggrin:

 

Niebiescy z tych nowych BMW sa ok, wiec ja juz ich wole niz polonezy. Ostatnio taki mnie podjechal. Ja juz lekka panika - a tu sie okazuje ze to normalni ludzie i w dodatku tak samo kochaja motocykle jak i my. Pogadal, posmial sie, powiedzial zeby jezdzic/cwiczyc w miejscach gdzie ludzie nie zglaszaja (i oczywiscie nie stwarza sie zagrozenia). Powiedzial ze nuda bo juz dawno na youtube sie nowe filmiki nie pojawily (z cargo). Ogolnie caly czas z usmiechem. Jeszcze troszke pogadalismy o ich nowych sprzetach, fotka pamiatkowa i z usmiechem zyczyl szerokosci. Szok, bardzo pozytywny szok!

Takie podejscie rozumiem. Delikatne pouczanie z usmiechem na ustach wiecej wg mnie daje niz bezczelne lapanie na sile w miejscach gdzie bezpiecznie mozna poszalec.

Ogromny plus dla warszawskich policjantow na moto :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy z tych nowych BMW sa ok, wiec ja juz ich wole niz polonezy. Ostatnio taki mnie podjechal. Ja juz lekka panika - a tu sie okazuje ze to normalni ludzie i w dodatku tak samo kochaja motocykle jak i my. Pogadal, posmial sie, powiedzial zeby jezdzic/cwiczyc w miejscach gdzie ludzie nie zglaszaja (i oczywiscie nie stwarza sie zagrozenia). Powiedzial ze nuda bo juz dawno na youtube sie nowe filmiki nie pojawily (z cargo). Ogolnie caly czas z usmiechem. Jeszcze troszke pogadalismy o ich nowych sprzetach, fotka pamiatkowa i z usmiechem zyczyl szerokosci. Szok, bardzo pozytywny szok!

Takie podejscie rozumiem. Delikatne pouczanie z usmiechem na ustach wiecej wg mnie daje niz bezczelne lapanie na sile w miejscach gdzie bezpiecznie mozna poszalec.

Ogromny plus dla warszawskich policjantow na moto :)

 

Też wolę tych na BMW (z Passatów nie lubię :P ) Jak wracałem od rodzinki z Bielska to na trasie śmigam sobie tak koło 160 [km/h] i dogoniłem Beemę, patrzę Glina z videoradarem ! Śmigał tak 130-140 [km/h] a przed nim laska na jakimś swoim sprzęcie (ale widać że razem śmigają)... To tak delikatnie podjechałem, machnąłem łapką, Koleś odmachał uśmiechnął się... To tak delikatnie zacząłem wyprzedzać i tylko patrzyłem czy coś będzie kombinować... :) Ale spoko dalej sobie we dwójkę śmigali... W Częstochowie tankowanie miałem więc mnie wyprzedził ale dogoniłem ich na światłach, zobaczył mnie Koleś to od razu się uśmiechnął i skinął głową :)

 

Wczoraj wracając z pracy na moto, trafiłem na Policję katamaranem, no to sobie myślę że mi średni czas powrotu do domu zawyżą ;) A tu Ci sprytni Panowie w terenie zabudowanym (w dodatku na moście) już rozwineli prędkość około 80 [km/h], a poza terenem zabudowanym... tak między 140 a 150 [km/h] ! Gdzie legalnie można było jechać 90 [km/h]... Więc Chłopaki "zasłużyli" jak ten motocyklista na 10 pkt karnych oraz 400 - 500 zeta mandatu... Szkoda tylko że nie miałem akurat swojego sprzetu do nagrywania filmów w czasie jazdy....... Byłoby co później wrzucić na YouTube... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, "ludzki Pan, nie bije mocno"

Dla mnie to po prostu hipokryzja, a nawet arogancja policjanta i powinien wylecieć przykładnie, jeżeli na służbie wali mandaty na prawo i lewo, a po służbie wyluzowany jedzie sobie łamiąc przepisy jakby nigdy nic. Hipokryzja, bo wkurzają mnie przy złapaniu te ich pouczenia typu "Panie Kierowco, my wiemy że czasami człowiek sie spieszy, ale tu jednak niebezpiecznie, bywają często wypadki itp", po czym po słuzbie jeździ dokładnie w ten sam sposób, za jaki jeszcze parę godzin temu wlepiał mandaty...

A ten normalny, kochający motocykle i motonitów Pan z BMW jednak innym wali mandaty na prawo i lewo, jak ma okazję.

I ok - taka ich praca, są wg mnie nawet potrzebni, bo byłaby wolna amerykanka na drogach, ale jednak dziwią mnie Wasze posty jak te wyżej - fajny, bo też łamie przepisy, a i ręką czasem odmacha - no prawie Bóg normalnie!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...